Stomil Olsztyn przegrał 1:2 z Wigrami Suwałki. Fot. Paweł Piekutowski

"OceniamyStomil": Noty zawodników po meczu z Wigrami Suwałki

15.11.16 10:40   redakcja sport.egit.pl   0

Piłkarze Stomilu Olsztyn w sobotę przegrali 1:2 z Wigrami Suwałki. Wystawiamy noty olsztyńskim zawodnikom po tym meczu. Zapraszamy do dyskusji!

Piotr Skiba (6) - Dwukrotnie wygrywał w sytuacji sam na sam z Damianem Kądziorem. Przy bramce na 1:0 mógł szybciej zareagować na strzał zawodnika Wigier Suwałki.

Marcel Ziemann (6) - W ofensywie bardzo dobrze, podobnie jak w poprzednich spotkaniach. Po zmianie taktyki nie mógł już grać tak do przodu jak ostatnio.

Tomasz Wełnicki (2) - Ewidentnie nie radził sobie motorycznie na zmrożonej murawie. Zawalił przy dwóch bramkach. Źle pokrył Augustyniaka i faulował Kądziora w polu karnym.

Piotr Klepczarek (5) - W drugiej połowie przy atakach Stomilu, zostawał sam w obronie i poradził sobie przy kontrach gospodarzy.

Arkadiusz Czarnecki (5) - Starał się jak mógł, żeby łatać dziury. Próbował grać także ofensywnie.

Jarosław Ratajczak (6) - Robił, co mógł, żeby dograć dobrą piłkę w pole karne, którą wyłapywał bramkarz gospodarzy. Harował na całej długości boiska.

Patryk Kun (6) - Obok Ziemanna najlepszy na boisku. Bardzo mocno pilnowany przez zawodników Wigier. W drugiej połowie na boisku pojawił się Bucholc, żeby powstrzymać szarże pomocnika Stomilu. Notę obniża wynik spotkania.

Grzegorz Lech (5) - Mocno nie widoczny w tym spotkaniu. Tym razem nie pomylił się przy egzekwowaniu rzutu karnego.

Łukasz Jegliński (5) - W pierwszej połowie sporo głupich strat i niedokładnych zagrań. W drugiej połowie zdecydowanie lepiej, ale nie przyniosło to zmiany rezultatu.

Tsubasa Nishi (5) - Niby niezłe spotkanie olsztyńskiego pomocnika, ale bez efektu w postaci bramki dla Stomilu.

Krzysztof Szewczyk (3) - Bezproduktywny na boisku. Praktycznie nie było z jego strony żadnego zagrożenia.

Wiktor Biedrzycki (3) - Zmienił słabo grającego Wełnickiego, ale sam także nie był lepszy.

Rafał Kujawa (3) - Wszedł na boisko, ale nie zmienił oblicza gry Stomilu. Raz tylko dobrze dośrodkował w pole karne. Olsztyński napastnik po dobrym początku sezonu, nie może odnaleźć formy.

Przy ocenie stosujemy skalę 1-10, gdzie 6 jest oceną wyjściową.

Tagi: Stomil Olsztyn OceniamyStomil Piotr Skiba Marcel Ziemiann Piotr Klepczarek Tomasz Wełnicki Arkadiusz Czarnecki Jarosław Ratajczak Patryk Kun Grzegorz Lech Łukasz Jegliński Tsubasa Nish Krzysztof Szewczyk Wiktor Biedrzycki Rafał Kujawa