Zdjęcie jest ilustracją do tesktu. Fot. Paweł Piekutowski

Zdjęcie jest ilustracją do tesktu. Fot. Paweł Piekutowski

Stomil pokonał na wyjeździe 3:0 GKS Tychy

17.08.18 20:50   rys   11  

Piłkarze Stomilu Olsztyn wygrali wyjazdowe spotkanie z GKS-em Tychy. Podopieczni Kamila Kieresia zrobili to w bardzo przekonujący sposób. Olsztyńscy zawodnicy strzelili rywalom trzy gole!

  • GKS Tychy - Stomil Olsztyn 0:3 (0:1)

0:1 - Tanczyk (39), 0:2 - Lech (66), 0:3 - Góral (71)

Stomil: Leszczyński - Kuban, Wełnicki, Sołowiej, Szywacz - Piotr Głowacki, Trojak, Stromecki, Lech (80 Kun), Tanczyk (85 Bucholc) - Góral (90 Śledź)

Szkoleniowiec Stomilu Kamil Kiereś po zeszłotygodniowym słabym spotkaniu dokonał tylko jednej korekty w składzie. Na boisku w Tychach od pierwszej minuty pojawił się skrzydłowy Wołodymyr Tanczyk. Na ławce rezerwowych usiadł pozyskany przed sezonem z Pogoni Siedlce Dominik Kun.

W pierwszej połowie więcej groźniejszych akcji stworzył sobie GKS, ale to Stomil zdobył bramkę. Raz z linii piłkę wybijał Michał Trojak, a później zawodnik gospodarzy Grzeszczyk minął się z piłką, a miał przed sobą praktycznie pustą bramkę. Stomil bramkę zdobył za sprawą Wołodymyra Tanczyka, który wykorzystał dośrodkowanie Remigiusza Szywacza.

Na początku drugiej połowie Stomil mógł szybko podwyższyć wynik, ale idealnej sytuacji nie wykorzystał napastnik Michał Góral. Bramki zaczęły padać później. Najpierw na 2:0 podwyższył Grzegorz Lech, a następnie pierwszą bramkę w I lidze strzelił wspomniany wcześniej Góral.

Teraz zespół Stomilu nie będzie miał dużo czasu na odpoczynek, bo kolejne spotkanie już w najbliższą środę. Tym razem ze spadkowiczem z Ekstraklasy - Sandecją Nowy Sącz.

GKS Tychy - Stomil Olsztyn 0:3

Tagi: Stomil Olsztyn GKS Tychy

Komentarze

  1. 19.08.18 00:36 PRLE

    burhard dobrze grał, bo komentator często go wymieniał

  2. 18.08.18 08:39 cozakomentarze

    Na tym portalu to jedni zazdroszczą komuś, że znalazł sobie fajny sposób na spędzanie weekendów, czyli komentowanie spotkań I ligi. Ktoś inny zazdrości, że ktoś jest nowym prezesem i ma za to otrzymać wypłatę. No, a tyle było płaczu, że poprzedni prezes (dzięki że byłeś i uratowałeś nasz klub) nie może być w klubie raz na jakiś czas... Teraz ten jest na etat, to chyba może dostać za to kasę. Tym bardziej, że w klubie nie ma dyrektora, dyrektora sportowego... Tu jakby wszedł miliarder z miliardem złotych, to i tak by było źle, bo przecież mógł dać dwa miliardy - to tak obrazowo. Brawo piłkarze Stomilu, że wygraliście kolejne spotkanie. Jestem mile zaskoczony!

  3. 18.08.18 07:30 Roman

    No wlasnie prosze o wyjasnienia Prezesie racja ile Pan zarabia?czy tak jak poprzednicy bez pensjii dla dobra pilki czy semp co przeszedl okradac

  4. 17.08.18 22:59 Ko

    Jak będą tak grać to powinni się utrzymać !

  5. 17.08.18 22:47 Byka

    Byla relacja w RO?

  6. 17.08.18 22:41 @lulu

    To nie jest relacja live. Siedzi gościu i ględzi a ty go oglądasz. Nie lepiej poczytać np. na gol24 itp? Posłuchaj w Radio Olsztyn tam gościu nie sapie, nie duka, mówi szybko i składnie. Też będziesz miał relacje live.

  7. 17.08.18 22:38 Lulu

    Nie doceniacie co macie... Ja bardzo się cieszę tak jak i tysiące innych kibiców że mamy możliwość oglądania relacji live z meczów Naszego Kochanego Stomilu!!! AVE OKS!!!

  8. 17.08.18 22:10 Moondeq

    Napinacze, to po co tego słuchacie?! Zabierz jeden z drugim w środę dupy w troki, jedźcie przez całą Polskę i zdajcie swoją relację. Ja z miłą chęcią posłucham tej Waszej składnej polszczyzny. A i Krzysiek na bank wyniesie z tej relacji wiele dobrego, bo Wy jesteście przecież profesjonalistami, a on to robi amatorsko i po to, żebym ja i wielu innych kibiców laików, moglibyśmy być na bieżąco z meczem.

  9. 17.08.18 21:34 @oklopa

    Tu trzeba współczuć... nie wszyscy nadają się przed kamerę.

  10. 17.08.18 21:22 Oklope

    Zazdrościsz? :)

  11. 17.08.18 21:07 Krzysztof podaj skład

    Witam serrrdecznie. Krzysztof podał skład, nie ubrał koszuli, nie zabrał barw i , uwaga, "redaktor samozwańczy" nie przyniósł pecha. Reszta bez zmian: mówienie sylabami, węszenie noskiem, Karolowe dowcipy, krótkie podsumowania, błędy językowe. Ogólnie zabawa w "dziennikarza" trwa w najlepsze. Dziękuję za uwagę.

              __      
             / _|     
 _   _ _   _| |_ ___  
| | | | | | |  _/ _ \ 
| |_| | |_| | || (_) |
 \__,_|\__,_|_| \___/ 
                      
                      
 

Najnowsze artykuły

Twitter