Kamil Kiereś. Fot. Emil Marecki

Kamil Kiereś. Fot. Emil Marecki

Kiereś: Z boiska generalnie to ŁKS był lepszym zespołem

12.08.18 03:46   rys   2  

W sobotę piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali 0:1 z ŁKS-em Łódź. Po meczu na konferencji prasowej wypowiedział się trener olsztyńskiego zespołu - Kamil Kiereś.

- Gratuluję ŁKS-owi zwycięstwa w tym spotkaniu. Mieliśmy dłuższą serię bez porażki. Byliśmy drużyną, która potrafiła wygrywać, jednak po drodze do tych większych rzeczy, które chce się osiągać, po drodze są porażki. Dziś to była minimalna porażka. Z boiska generalnie to ŁKS był lepszym zespołem; agresywniejszym. Ciężko nam się grało w tych warunkach do przerwy, jednak zawsze remisując 0:0 do przerwy zawsze trzeba myśleć o tym, że można odmienić losy. Liczyliśmy na to, że odwrócimy bieg wydarzeń w drugiej części meczu. Tak rzeczywiście było, choć nie mówię, że zagraliśmy jakąś zdecydowanie dobrą piłkę w dniu dzisiejszym. Na pewno po przerwie zagraliśmy agresywniej. Po przerwie mieliśmy, powiedzmy, lepsze momenty w ofensywie. Po jednej z sytuacji poszła kontra i był rzut karny. Trudno mi odpowiedzieć na pytanie, czy karny był, czy nie był. Staraliśmy się zmienić wynik mimo to, że nadziewaliśmy się na kontry. Cały czas wynik był do odrobienia. Mieliśmy kilka stałych fragmentów, ale dziś to nie zafunkcjonowało. Agresja ŁKS-u była bardzo widoczna i trzeba ełkaesiakom pogratulować zwycięstwa. Gdy się przegrywa, trzeba docenić rywala.

Tagi: Stomil Olsztyn Kamil Kiereś ŁKS Łódź

Komentarze

 1. 13.08.18 11:42 goofi

  Dzien przed meczem pilkarze jada po zwyciestwo. Po meczu mowią, ze nie trafili z forma. Jak tak dalej nie beda trafiac przy samych wyjazdach to obudza sie w 2 lidze

 2. 12.08.18 12:56 Victor

  Treneiro szukaj napastnika

           
           
__  _____ ___ __ _ 
\ \ / / _ \/ __|/ _` |
 \ V / (_) \__ \ (_| |
 \_/ \___/|___/\__,_|
           
           
 

Najnowsze artykuły

Twitter