Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Terminarz IV ligi

11.07.18 18:27   rys   0  

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek IV ligi. Nowy sezon rusza w weekend 11-12 sierpnia.

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Granica Kętrzyn
  • Czarni Olecko - Zatoka Braniewo
  • Tęcza Miłomłyn - Mrągowia Mrągowo
  • Jeziorak Iława - GKS Wikielec
  • Tęcza Biskupiec - Rominta Gołdap
  • Mamry Giżycko - Olimpia II Elbląg
  • Concordia Elbląg - Motor Lubawa
  • Unia Susz - MKS Korsze

Kolejka 2 - 15 sierpnia

  • Concordia Elbląg - Olimpia II Elbląg
  • Rominta Gołdap - Mamry Giżycko
  • GKS Wikielec - Tęcza Biskupiec
  • Unia Susz - Jeziorak Iława
  • Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze
  • Zatoka Braniewo - Tęcza Miłomłyn
  • Granica Kętrzyn - Czarni Olecko
  • Motor Lubawa - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Elbląg
  • Czarni Olecko - Motor Lubawa
  • Tęcza Miłomłyn - Granica Kętrzyn
  • MKS Korsze - Zatoka Braniewo
  • Jeziorak Iława - Mrągowia Mrągowo
  • Tęcza Biskupiec - Unia Susz
  • Mamry Giżycko - GKS Wikielec
  • Olimpia II Elbląg - Rominta Gołdap

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

  • Concordia Elbląg - Rominta Gołdap
  • GKS Wikielec - Olimpia II Elbląg
  • Unia Susz - Mamry Giżycko
  • Mrągowia Mrągowo - Tęcza Biskupiec
  • Zatoka Braniewo - Jeziorak Iława
  • Granica Kętrzyn - MKS Korsze
  • Motor Lubawa - Tęcza Miłomłyn
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Czarni Olecko

Kolejka 5 - 1-2 września

  • Concordia Elbląg - GKS Wikielec
  • Unia Susz - Rominta Gołdap
  • Mrągowia Mrągowo - Olimpia II Elbląg
  • Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko
  • Granica Kętrzyn - Tęcza Biskupiec
  • Motor Lubawa - Jeziorak Iława
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Korsze
  • Czarni Olecko - Tęcza Miłomłyn

Kolejka 6 - 8-9 września

  • Czarni Olecko - Concordia Elbląg
  • Tęcza Miłomłyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • MKS Korsze - Motor Lubawa
  • Jeziorak Iława - Granica Kętrzyn
  • Tęcza Biskupiec - Zatoka Braniewo
  • Olimpia II Elbląg - Unia Susz
  • Rominta Gołdap - GKS Wikielec
  • Mrągowia Mrągowo - Mamry Giżycko

Kolejka 7 - 15-16 września

  • Tęcza Miłomłyn - Concordia Elbląg
  • MKS Korsze - Czarni Olecko
  • Jeziorak Iława - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Tęcza Biskupiec - Motor Lubawa
  • Mamry Giżycko - Granica Kętrzyn
  • Olimpia II Elbląg - Zatoka Braniewo
  • Rominta Gołdap - Mrągowia Mrągowo
  • GKS Wikielec - Unia Susz

Kolejka 8 - 22-23 września

  • Concordia Elbląg - Unia Susz
  • Mrągowia Mrągowo - GKS Wikielec
  • Zatoka Braniewo - Rominta Gołdap
  • Granica Kętrzyn - Olimpia II Elbląg
  • Motor Lubawa - Mamry Giżycko
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Tęcza Biskupiec
  • Czarni Olecko - Jeziorak Iława
  • Tęcza Miłomłyn - MKS Korsze

Kolejka 9 - 29-30 września

  • MKS Korsze - Concordia Elbląg
  • Jeziorak Iława - Tęcza Miłomłyn
  • Tęcza Biskupiec - Czarni Olecko
  • Mamry Giżycko - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Olimpia II Elbląg - Motor Lubawa
  • Rominta Gołdap - Granica Kętrzyn
  • GKS Wikielec - Zatoka Braniewo
  • Unia Susz - Mrągowia Mrągowo

Kolejka 10 - 6-7 października

  • Concordia Elbląg - Mrągowia Mrągowo
  • Zatoka Braniewo - Unia Susz
  • Granica Kętrzyn - GKS Wikielec
  • Motor Lubawa - Rominta Gołdap
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia II Elbląg
  • Czarni Olecko - Mamry Giżycko
  • Tęcza Miłomłyn - Tęcza Biskupiec
  • MKS Korsze - Jeziorak Iława

Kolejka 11 - 13-14 października

  • Jeziorak Iława - Concordia Elbląg
  • Mamry Giżycko - Tęcza Miłomłyn
  • Olimpia II Elbląg - Czarni Olecko
  • Rominta Gołdap - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • GKS Wikielec - Motor Lubawa
  • Unia Susz - Granica Kętrzyn
  • Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo
  • MKS Korsze - Tęcza Biskupiec

Kolejka 12 - 20-21 października

  • Concordia Elbląg - Zatoka Braniewo
  • Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo
  • Motor Lubawa - Unia Susz
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec
  • Czarni Olecko - Rominta Gołdap
  • Tęcza Miłomłyn - Olimpia II Elbląg
  • MKS Korsze - Mamry Giżycko
  • Jeziorak Iława - Tęcza Biskupiec

Kolejka 13 - 27-28 października

  • Tęcza Biskupiec - Concordia Elbląg
  • Mamry Giżycko - Jeziorak Iława
  • Olimpia II Elbląg - MKS Korsze
  • Rominta Gołdap - Tęcza Miłomłyn
  • GKS Wikielec - Czarni Olecko
  • Unia Susz - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa
  • Zatoka Braniewo - Granica Kętrzyn

Kolejka 14 - 3-4 listopada

  • Concordia Elbląg - Granica Kętrzyn
  • Motor Lubawa - Zatoka Braniewo
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Mrągowia Mrągowo
  • Czarni Olecko - Unia Susz
  • Tęcza Miłomłyn - GKS Wikielec
  • MKS Korsze - Rominta Gołdap
  • Jeziorak Iława - Olimpia II Elbląg
  • Tęcza Biskupiec - Mamry Giżycko

Kolejka 15 - 10-11 listopada

  • Mamry Giżycko - Concordia Elbląg
  • Rominta Gołdap - Jeziorak Iława
  • GKS Wikielec - MKS Korsze
  • Unia Susz - Tęcza Miłomłyn
  • Mrągowia Mrągowo - Czarni Olecko
  • Zatoka Braniewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Granica Kętrzyn - Motor Lubawa
  • Tęcza Biskupiec - Olimpia II Elbląg

Kolejka 16 - 17-18 listopada

  • Motor Lubawa - Concordia Elbląg
  • MKS Korsze - Unia Susz
  • Granica Kętrzyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Zatoka Braniewo - Czarni Olecko
  • Mrągowia Mrągowo - Tęcza Miłomłyn
  • GKS Wikielec - Jeziorak Iława
  • Rominta Gołdap - Tęcza Biskupiec
  • Olimpia II Elbląg - Mamry Giżycko

Kolejka 17 - 24-25 listopada

  • Olimpia II Elbląg - Concordia Elbląg
  • Mamry Giżycko - Rominta Gołdap
  • Tęcza Biskupiec - GKS Wikielec
  • Jeziorak Iława - Unia Susz
  • MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo
  • Tęcza Miłomłyn - Zatoka Braniewo
  • Czarni Olecko - Granica Kętrzyn
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Motor Lubawa

Tagi: IV liga

Komentarze

 _     _             
| |   (_)            
| |__  _  __ _ _   _ 
| '_ \| |/ _` | | | |
| |_) | | (_| | |_| |
|_.__/|_|\__, |\__, |
            | | __/ |
            |_||___/ 
 

Najnowsze artykuły

Twitter