Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

"Komentarz express": Stomil wygrał sparing 2:1 z Olimpią Grudziądz. POSŁUCHAJ!

08.07.18 20:19   em, kyn   23  

Piłkarze Stomil Olsztyn wygrali sparingowe spotkanie z Olimpią Grudziądz. Emil Marecki i Krzysztof Betkier rozmawiają o tym meczu, oceniają transfery olsztyńskiego klubu oraz odpowiadają na pytania kibiców.

Tagi: Stomil Olsztyn Olimpia Grudziądz Komentarz express

Komentarze

  1. 14.07.18 11:37 Dobre

    Bo to są amatorzy, którzy udają dziennikarzy sportowych, a ten portal udaje, że jest ogólnie o sporcie w Olsztynie, a nie tylko o Stomilu. Będę upierdliwy, ale info o Mariuszu Kamińskim (http://www.uwmfm.pl/news/1687/czytaj/3151/piec-medali-mateusza-kaminskiego-na-mistrzostwach-polski.html) nadal zero, chodź, nie jestem fanem tego sportu, chciałbym, skoro człowiek zdobywa 5 medali MP a tu w podobno sportowym portalu zero info ... to sobie sami odpowiedzcie co to za amatorszczyzna.

  2. 13.07.18 17:05 kibic

    amatorzy sie obrazili na krytyke, bo zadnej relacji z meczu nie widac w mediach co jest???

  3. 12.07.18 09:57 zorro

    No i ktuś powie co z meczem w Placku? Jadzieta może mata jedno miejsce więcej w wozie? Niech ktuś do cynka

  4. 12.07.18 09:11 @Toudi

    No i właśnie tego w komentarzu express i na tej stronie niby udającej sportową, nie znajdziesz ani grama prawdy. Zaraz będzie skośnym okiem, gdzie kiniola podniecony napisze, ze po fantastycznym sezonie, gdzie jego klubik się ledwo co utrzymał, wierzy, ze po remoncie murawy cały olsztyn wypełni stadion...Ta, już to widze. Dodatkowo będzie lukrowania, ze stomil przeprowadził super transfery, Karankiewicz będzie zdrajcą i „skur...” (pozdro dla waszego kibica i obrońcy prezesa Jarusia Magiery) i ogólnie wszystko jest super. No co zrobić, takie czasy - kiniola i emiloza nie zadadzą trudnych pytań, byle by panowie najstarsi w zespole się nie obrazili i chcieli komentarzu udzielix

  5. 11.07.18 23:22 @Kurpiny

    Matoł jesteś, a to prawda, że na kurpiach sadzicie ziemniaki z procy?

  6. 11.07.18 21:57 zorro

    Czy mecz w Płocku bedzie otwarty dla publiczności? Ktoś wie?

  7. 11.07.18 20:25 Toudi

    Nie gadajcie tu o pracy dziennikarzy. Posluchajcie sobie epiej wywiadu z superprezesem Borkowskim. To jest żenada, pytany był kilkukrotnie o splaty zadłużeń i nie był w stanie konkretnie odpowiedzieć, zasłaniając sie tym że księgowa wie lepiej. Jak on moze do kur... nędzy mieć półtorej bańki i nie być pewnym tego czy wszystkich spłacił i udzielić deklaracji że Stomil został oddłużony. Gdzie te pieniąde??!!!

  8. 11.07.18 16:59 Kurp

    Chyba się gościu zesrałeś bo nawet podpisać się boisz! Znajdziemy cwaniaka po IP

  9. 11.07.18 12:31 @kurp

    Kurpiaku pomyliłeś regiony, a i nie strasz nie strasz bo się zesrasz hehehehe

  10. 11.07.18 09:46 franek

    A ja słuchałem tych dwóch panów powyżej. Jeszcze większa masakra. "Najlepszy portal sportowy Olsztyna" jak to uważają jego twórcy - ta, haahhaha. Gdzie? Sportowy? Stomilowy chyba hahhahahahahahah

  11. 10.07.18 22:31 ozos

    Słuchałem prezesa Stomilu w RO. Masakara...

  12. 10.07.18 22:05 Kurp

    zorro odpier... się od Kurpów bo ci ktuś z d..y jesień średniowiecza zrobiom. I nie będzie już cuś(iów). Lepiej wróć do ulubonego zajęcia i liż dalej szparę tęgiemu

  13. 10.07.18 21:42 @kii

    Dziennikarze? To jak powiesz, że jesteś reżyserem albo ministrem to tak do ciebie mówić? To zwykli amatorzy, którzy założyli blog i go prowadzą a nie dziennikarze!

  14. 10.07.18 18:08 kii

    po prostu słabi dziennikarze i tyle! niczego niepotrafia sie dowiedziec a nawet jakcos wiedza to i tak nie powiedza, tak samo z komentowaniem meczy nie potrafia powiedziec prawdy ktory slabo zagral mecz i go zjebac

  15. 10.07.18 16:39 Yerk

    Paweł Baranowski krzyczy przez oficjalny Facebook stomilu, że nie ma kasy, a na egicie cisza? Nie tak dawno sami krytykowaliście tego prezesa, za to, ze wam w socios nie pomaga, a teraz nagle jesteście kumplami? Teraz nie chcecie zadawać trudnych pytań? Teraz nie zależy wam na dobru klubu tylko na wzajemnych układach i relacjach z piłkarzykami, by wam tylko wywiadu udzielili? Ale nie, prawdziwy kibic nie chce słyszeć o problemach klubu, tylko chce mieć ciszę i spokój na przygotowania (cytat jednego z waszych kibiców). Brak wam jakiekolwiek obiektywizmu i dążenia do prawdy.

  16. 10.07.18 11:20 ma

    moze w tym momecie powinnismy uderzyc z haslem NOWY STADION DLA OLSZTYNA!!

  17. 10.07.18 09:18 Zorro

    Dajta chłopcom spokój, robio już tyle to czasu i ciągle dobrze. A wy co? Same kurpiaki co sie nic nie podoba. Sami cuś pokażta co umieta. Niech ktuś lepiej da infor kiedy nowy stadion? No no kiedy! Stomil to my i chłopaki a nie wy!

  18. 10.07.18 00:27 Zorro

    Oni za dużo pitolą!!! Powinni pisać skrytym okiem, tęgiemu to wychodziło. Wywiady w ich wykonaniu to flaki z olejem, albo rozmowa cicha między sobą, żenada

  19. 09.07.18 19:04 kibic

    do tej pory czytałem te wpisy i śmiałem sie z ludzi ktorzy tutaj jechali po was ale pomału przyznaje im racje że jesteście słabi jako dziennikarze i nie mówci mi że nieboicie sie zadawać trudnych pytań bo płakać ze śmiechu mi sie chce, albo tworzycie coś dla kibiców i macie jakieś konkretne wiadomości, albo liźcie jaja piłkarzom i wszystkim związanym z klubem ludziom i cieszcie sie że z wami rozmawiają u przybijają piątki

  20. 09.07.18 18:58 kibic

    Słabe te nagrania gadanie o niczym, powtarzanie w kółko wątków żadnych informacji konkretnych jeżeli jesteście nieprzygotowani to odpuście sobie ten komentarz bo nawet żadnej informacji nie było ze coś będzie na żywo, zapraszajcie może jakiś ludzi bo będzie ciekawiej bo waszego marudzenia sie nie da słuch a z Borkowskim też wywiadu nie róbcie wywiadu bo sie niczego nie dowiemy innego niż wszyscy wiedzą odpuście sobie ten komentarz na Zywo

  21. 09.07.18 16:28 Krzysztof podaj skład

    Witam serrrrdecznie. Tęgiemu wszystko się podoba, chyba po dopalaczach jest, a raczej z monotonnego głosu to chyba po melisie. Mądry niesamowicie. Po 5 minutach usnąłem, nie wiem co było dalej ale oczami wyobraźni zapewne wyglądało to tak: patrzenie sobie w oczka, lizanie jajek wszystkim, ustalanie składu i taktyki, zapewnienia, że tylko trochę brakuje do zgrania itp. Krzysztof nie podał składu, nie ubrał koszuli i pitolił jak zwykle.

  22. 09.07.18 12:47 Dobre

    Co to za portal skoro Mateusz Kamiński w kajakarstwie zdobywa 5 medali MP a tu zero informacji ... Słabo wam to panowie "redaktorzy" idzie