Legia Warszawa. Fot. Materiał prasowy organizatorów

Legia wygrywa turniej w Mrągowie

19.06.18 16:35   rys   0

W dniach 16-17 czerwca na stadionie miejskim w Mrągowie odbył się ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej "Puchar Warmii i Mazur" dla rocznika 2010 oraz event sportowy "Pokonaj Mistrza".

Przez 2 dni rywalizowało ze sobą 10 drużyn z 4 województw m. in Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok. Zwycięzcą turnieju została młodzieżowa drużyna aktualnego mistrza Polski czyli Legia Soccer Schools, która zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, przegrywając dwa razy tylko z AP Talent Białystok, który zdobył ostatecznie drugie miejsce.

Ostatnie miejsce na podium zajęła drużyna MOSP Białystok, natomiast 4 lokatę wywalczył zespół aktualnego Wicemistrza Polski Jagiellonia Białystok. 5 miejsce w grupie mistrzowskiej zajął gospodarz turnieju Mini Soccer Academy Mragowo, który pokazał się z bardzo dobrej strony uzyskując awans do grupy "mistrzowskiej" i rywalizując jak równy z równym z najlepszymi akademiami z całej Polski.

Dodatkowo w trakcie turnieju odbył się event "Pokonaj Mistrza", gdzie uczestnicy turnieju jak i wszyscy mieszkańcy Mrągowa rywalizowali w 7 konkurencjach z Tomaszem Frankowskim, byłym reprezentantem Polski i wielokrotnym królem strzelców Ekstraklasy.