Adrianna Rosiak. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Adrianna Rosiak. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Rosiak przechodzi do Stomilanek

18.06.18 11:13   -   10  

Trwa ofensywa transferowa pierwszoligowego klubu KKP Stomilanki Olsztyn. Do zespołu dołącza kolejna zawodniczka Stomilu Olsztyn. Tym razem do lokalnego rywala przenosi się Adrianna Rosiak.

Wcześniej podobną drogę wybrała napastniczka Paula Zawistowska. Ze Stomilu Olsztyn odeszła także Anaida Shahbazyan, która ma grać w jednym z klubów z Ekstraligi.

W Ekstralidze ma grać także była już bramkarka Stomilanek Natalią Piątek.

Tagi: KKP Stomilanki Olsztyn Adrianna Rosiak

Komentarze

  1. 18.06.18 17:06 kos

    Po pierwsze nie odpuściły awansu, po prostu nie wyszło i tyle. Po każdej porażce były bardzo smutne. Są też bardzo ambitne. W zeszłym sezonie jako beniaminek otarły się o awans, ale że były beniaminkiem to z powodu braku awansu nikt nie robił problemu. Jednakże apetyty rosną w miarę jedzenia. W tym sezonie już bardzo chciały awansować, było to o tyle prawdopodobne, że miały doświadczenie z poprzedniego sezonu. Jednakże gra była generalnie gorsza niż poprzednio. Ten mecz z Ząbkovią która przyjechała w 10 zwiastował że coś jest nie tak. Ostatecznie same były zawiedzione tym sezonem. Czuły że jest potencjał, ale do końca same nie wiedziały co jest nie tak. Mieliśmy nie tak dawno wspaniały przykład, wygrana z beniaminkiem I ligi w przekonywujący sposób i zaraz potem porażka w kiepskim stylu z Suwałkami, które broniły się przed spadkiem. Może same zawodniczki uznały że należy coś zmienić, a przecież potencjału i ambicji im nie brakuje, więc zdecydowały się na takie kroki. Co do Ady no to się powtórzę, zwyciężyło miasto Olsztyn, bo to co dobre w nim pozostaje.

  2. 18.06.18 16:31 kibic

    Jezeli bylu juz wczesniej dogadane z innymi klubami to odpuscily awans???

  3. 18.06.18 16:30 kibic

    co jest powodem odejscia tylu dziewczyn na raz??? trener???

  4. 18.06.18 15:29 jea

    Tak jest Ada. Teraz odetchniesz i pokażesz na co Cię stać. Powodzenia.

  5. 18.06.18 14:26 Ola

    Gratulacje Ada i trzymam kciuki za Ciebie !!

  6. 18.06.18 14:00 do rodzic

    Dziewczyny ze Stomilu odchodzą same. Nikt ich nie prosił by przyszły właśnie tu. Wyborów jest w Polsce dużo, ale one wybrały Stomilanki. To już chyba coś znaczy. Coś w Stomilu jest chyba nie tak, że dziewczyny decydują się na takie kroki jak odejście czy rezygnacja z gry.

  7. 18.06.18 12:45 Fanka

    Brawo Ada. Powodzenia.

  8. 18.06.18 12:38 Amator

    Sprowadzaja dziewczyny spoza woj zle. Wracaja dziewczyny z wojewodztwa nadal zle. Skoro w FAS takie super szkolenie to czemu odchodza ? Przeciez kasy nie dostanie. Kolejne dziewczyny wracaja. Brawo.

  9. 18.06.18 12:24 Buuum

    Kolejny transfer bezgotowkowy .Można? Można