Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

III liga kobiet: Stomil wygrał w derbowym spotkaniu

17.06.18 16:05   rys   13  

W derbowym spotkaniu III ligi kobiet piłkarki Stomilu II Olsztyn pokonały 1:0 KKP Stomilanki II Olsztyn.

W 71 minucie zwycięską bramkę strzeliła Aleksandra Szczerbaczewicz.

Tagi: Stomil Olsztyn - kobiety Stomil Olsztyn KKP Stomilanki Olsztyn

Komentarze

  1. 18.06.18 14:50 ??

    Może jak tak to niech powstanie nowy klub który ogarnie te zawodniczki które trenują a nie mają możliwości gry. Proponuję OLSZTYNIANKI

  2. 18.06.18 07:36 he he

    Nie kłam nie kłam ale płacz i płacz he he

  3. 17.06.18 22:23 KKP ll

    KKP nie ma kim grać, dlatego ściąga dziewczyny , ponieważ leży szkolenie w tym klubie,

  4. 17.06.18 20:57 S.A.

    Oks nie ma sekcji kobiecej. Fas to nie oks to twór oddzielny od spółki. Ale kłamstwo już wychodzi.

  5. 17.06.18 20:18 FAS

    Moze przypomne wynik OKS-KKP 1:0 Wiec ktory klub wygral ???

  6. 17.06.18 19:53 hehee

    Tak to prawda, że w AS nie ma kto już grać i dziewczyny uciekają skoro łysy odgrzewa stare kotlety typu Wasilewska. A ta co bramkę strzeliła to wychowanka? Czego ? hehehee.

  7. 17.06.18 19:50 Obserwator

    Obserwuję to wszystko i taka zazdrość tych co niżej za każdym razem. Ludzie czy wy nie możecie zrobić wyniku sportowego tylko cały czas atakujecie te Stomilanki?? To jest tak zwana zazdrość i niemoc z waszej strony bo nie możecie być lepszym klubem?

  8. 17.06.18 19:35 Obserwator

    To widać, jak podchodzi się do szkolenia dziewczyn w KKP, najważniejsze jest aby grał zaciag dziewczyn z Polski, gdyby nie zaciag dziewczyn to KKP nie miało by kim grać, szkoda tych młodych dziewczyn co trenują i nie mają szans grać i się rozwijać pilkarsko

  9. 17.06.18 19:25 Kibic

    K K P wstyd

  10. 17.06.18 18:22 Do do ja

    Brak kultury i tu i na boisku.

  11. 17.06.18 18:10 Do Ja

    Widać jakim kłamcą jesteś i prostakiem ale taka twa natura oszusta i komu zamęt swieżbie próbujesz wsadzić heeee. Grała jedna zawodniczka z 1 składu A zespół Stomilanek II prowadzi Trenerka kocopale he he.

  12. 17.06.18 18:00 Ja

    Fajnie ze trener pozwolil grac dziewczynom z 1 ligi .Szkoda tylko ze my znow siedzialysmy na lawie