Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

A jednak! W Olsztynie będzie strefa kibica reprezentacji Polski

12.06.18 16:30   rys   9  

Początkowo zanosiło się, że w Olsztynie nie będzie strefy kibica, gdzie wszyscy wspólnie będą mogli przeżywać emocje piłkarskie związane z reprezentacją Polski. Takie miejsce powstanie jednak w olsztyńskim amfiteatrze.

Strefa kibica powstanie dzięki staraniom i współdziałaniu kilku podmiotów: Urzędu Miasta, Miejskiego Ośrodka Kultury, Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Grupy JD Kulej.

Mecze reprezentacji Polski będzie można oglądać w amfiteatrze. Stanie tam telebim, a Biało-Czerwonym kibicować będzie mogło jednocześnie tysiąc osób. Będzie to strefa rodzinna, dlatego nie będzie w niej sprzedawany alkohol. Nie zabraknie osoby, która poprowadzi zabawę.

Polska w grupie zagra z Senegalem (wtorek, 19 czerwca, godz. 17), Kolumbią (niedziela, 24 czerwca, godz. 20) oraz Japonią (czwartek, 28 czerwca, godz. 16).

Tagi: MŚ 2018 Polska

Komentarze

  1. 13.06.18 22:17 Janusz

    Zagrywka przedwyborcza, zbojkotować to, oszołomy otworzyli strefę kibica przy herbacie i kawie ince. Ziemniaki kręcone też będą i hot dogi? Nie ośmieszajcie się, budujcie stadion i dajcie młodzieży trochę oerspektyw w tym mieście.

  2. 13.06.18 16:10 Bolo

    Bezalkoholowa strefa kibica??Chyba kogoś pogięło.Przecież na takie coś nikt nie przyjdzie.Jak zwykle Grzymowicz robi wszystko by dowalić kibicom.

  3. 13.06.18 15:58 jimmy

    alkoholu może nie będzie sprzedawanego, ale jak ktoś przyjdzie już pod wpływem..albo z colą wymieszaną z Johnnym...;-)

  4. 13.06.18 14:25 Arek

    Kto z was myśli że przyjdzie wiecej niż tysiac osób i będą oglądać wspólnie mecze przy herbacie? Nie róbcie sobie żartów, tam tysiąca nawet nie będzie.

  5. 13.06.18 11:38 Kiełbasa

    Wyborcza Grzymka. Żeby nie wybory to tego by nie było. A miejsce do dupy. Tysiąc miejsc? Porażka. Oto Olsztyn właśnie i jego wladxa. A wybory tuż, tuż

  6. 12.06.18 21:46 ...

    Na meczach Stomilu jest ok 2,5 tyś osób. Doliczyć do tego okazjonalnych kibiców i wiele osób, które podczas mistrzostw się dołączają i wiadomo, że miejsce przeznaczenia na strefę to istna głupota. Co to jest 1tyś osób? Widać w działaniach miasta, że robią wszystko, żeby uciszyć kibiców. Dawno już powinny ruszyć prace na stadionie przy murawie a strefa powinna być w dużym miejscu. Stadion byłby idealny ale za względu na wymianę murawy nie powinna być tam strefa. Poza tym jest lotnisko na Dajtkach, plaża miejska, i jeszce wiele innych miejsc gdzie można zrobić porządną strefę a nie takie... no szkoda słów. Na każdym kroku działania mające zdenerwować ludzi kochających piłkę.

  7. 12.06.18 19:53 kibic

    dostali pocisk od ludzi toi strefe zrobili zeby nie wybory bez kitu jej by nie bylo boja sie skurwysyny!!

  8. 12.06.18 18:41 Jo

    #piotrekBezFutbolu nie będzie pocieszony..