Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

"Komentarz express": Sytuacja Stomilu po zakończonym sezonie I ligi. POSŁUCHAJ!

06.06.18 22:30   em, kyn   10  

Stomil Olsztyn utrzymał się w I lidze. Na temat sytuacji i przyszłości klubu Emil Marecki rozmawiał z Krzysztofem Betkierem.

Tagi: Stomil Olsztyn Komentarz express

Komentarze

  1. 08.06.18 05:22 greniu

    TYLKO STOMIL !!!! OKS !!!! TERAZ GRAJCIE O EKSTRAKLASĘ !!!! NIECH KAŻDY WIE ŻE Z OLSZTYNEM NIE ZADZIERA SIĘ !!!!!

  2. 08.06.18 00:45 kibic

    Do Krzysztof podaj skład - Brakowało tutaj prawdziwego, chłodnego spojrzenia na naszych dwóch asów! Jesteś the best. Nie to co te ciołki poniżej, które liżą tęgiemu j..ca.

  3. 07.06.18 22:44 Krzysztof podaj skład

    Witam serrrrdecznie. Jest ze mną Krzysztof. Kompromitacja dziennikarstwa? Przecież to nie dziennikarze tylko amatorzy. Sielce, Sielce i jeszcze raz Sielce. Co ten mały klepie. Za to Kinia dalej swoje mądrości. Oglądał wszystkie mecze a nic nie widział. To jest ewenement. Same sapanie, i mały i gruby. czy te komentarze są szyte na miarę? Może bliźniacy wystartują na prezesów hehehehe robią dobre wrażenie heheheh. A jak byście ocenili ględzenie "dziennikarzy"? Relacje robione na kolanie, na szybko, bez polotu. Może oddzielna trybuna dla naszych spikerów? Szkoda, że nie ma aspektów dziennikarz komentujący mecze: wieje nudą, same stękania, dukania, siorbanie, nic nie widzę, przepraszam ile minut doliczone, była zmiana, kto strzelił bramkę. Cały tęgi. Ogólnie lizanie jajek piłkarzom i trenerom. I nawet o Adasiu Łopatko wspomnieli. Co przyjaźń to przyjaźń ;) Jeszcze taki aspekt: Kinio też ma jeszcze dużo czasu żeby być komentatorem i poznać przepisy gry w piłkę nożną. Co ten Kinia pierdzieli, klepie aby klepać "skrzydłowy był pełnym skrzydłowym" WTF? Okeeeeeyyyyy dziękuję, że byliście ze mną.

  4. 07.06.18 16:55 kibic

    Jakość się liczy jakość panowie!!! Trochę zimnej wody na rozgrzaną głowę

  5. 07.06.18 16:54 kibic

    Do kibica - sam jesteś pedałem, ja mam żonę ty pewnię walisz kozę. Debilu żeby się wypowiadać na jakiś temat to trzeba posłuchać do końca albo przeczytać. Dla ciebie to obce bo edukację zakończyłeś co najwyżej na podstawówce!

  6. 07.06.18 09:56 k44

    @kibic - zapewne Cwelbląga - wino walnięte pod sklepem i się wypisał. Won. A za podsumowanie E i K - dziękujemy

  7. 07.06.18 08:38 OKS STOMIL OLSZTYN

    do kibic. Zamknij ryj. ku.. oczerniac tylko potrafisz. Nie pasi to nie wchodz na ta strone i nie sluchaj. Amen

  8. 07.06.18 07:54 KIBIC dużymi literami

    Rzeczywiście po co ten palant obraza tych którzy caly czas byli przy zespole

  9. 07.06.18 06:06 Do kibica

    To po co pedale to słuchasz i krytykujesz.

  10. 07.06.18 00:45 kibic

    Wielkie, wielkie nudy panów z loży Muppet show!!! Odgrzewane kotlety, godzina gadania która nic nie wniosła. Nic na temat licencji i przyszłości klubu, boiska, transferów. Jeszcze ci Flip i Flap twierdzą że na bieżąco. Mają zero informacji i tyle w temacie. Jak nie macie nic do powiedzenia to milczcie, bo ten materiał to kompromitacja dziennikarstwa!

                         
                         
 ___ _   ___      _____  
/ __| | | \ \ /\ / / _ \ 
\__ \ |_| |\ V  V / (_) |
|___/\__, | \_/\_/ \___/ 
      __/ |              
     |___/               
 

Najnowsze artykuły

Twitter