Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

#StudioIVLiga po 25. kolejce sezonu 2017/2018. ZOBACZ WIDEO!

24.05.18 14:14   rys   11  

Tym razem #StudioIVLiga praktycznie całkowicie poświęcony jest jednemu zespołowi. Mowa o liderze rozgrywek i zespole, który w nowym sezonie będzie grał już w III lidze. MLKS Znicz Biała Piska reprezentowany był przez prezesa Jacka Jankowskiego i trenera drużyny Ryszarda Borkowskiego.

Tagi: StudioIVLiga IV liga Kamil Graczyk Jarosław Płoski Jacek Jankowski Ryszard Borkowski Znicz Biała Piska

Komentarze

  1. 27.05.18 19:41 PAT

    Sokół prowadzi 1:0 !

  2. 26.05.18 16:20 kazik

    Poukładany ten Prezes jest i to dobrze rokuje dla klubu

  3. 25.05.18 23:12 Do hejterów

    W wywiadzie Pan Prezes powiedział Wam co sądzi o takich, którzy anonimowo hejtują... Wielkie gratulacje dla Znicza za awans, teraz czas na rozsądne i przemyślane transfery. Prezes jest najważniejszą osobą w klubie, która wkłada wiele środków w jego funkcjonowanie, jednocześnie jest osobą cierpliwą i skromną. Co do trenera to 3 liga będzie dla niego próbą, ważne by miał porządną kadrę. No i pełna racja aby nasze kluby wzajemnie sobie nic złego nie życzyły:)

  4. 25.05.18 20:23 Smok

    Znicz Biała Piska to jeden z najstabilniejszych finansowo klubów w regionie,więc przyciąga i będzie przyciągał zawodników.Z tego co wiem,to kilku zawodników odeszło z własnej woli przez nie za dobre traktowanie,ale teraz może być zupełnie inaczej.Co do poziomu sportowego,to ciężko go poprawić z takim trenerem,więc najrozsądniejszym rozwiązaniem jest ściąganie zawodników podwyższających poziom drużyny.Oglądałem kilka meczów i dobry trener by coś z tego zrobił,może nawet utrzymanie w 3 lidze,ale na tą chwilę niestety czeka ich spadek.Zobaczymy jak się potoczą sprawy transferowe,bo Znicz już teraz ma dobrą drużynę.Trzeba im życzyć utrzymania,tym bardziej,że spadek Wikielca,Ostródy i Drwęcy nie przynosi chluby naszej piłce

  5. 25.05.18 19:06 eryk

    ty chyba lepiej weź słownik i nim się zajmij a biala niech sobie gra.zycze im żeby się utrzymali w 3 lidze co latwe nie bedzie

  6. 25.05.18 17:56 Qyt

    To chyba dobrze że ktoś żądzi mądrze w tym klubie i widocznie przynosi to efekty a trener raczej od trenowania w innym przypadku nie potrzebowali by trenera

  7. 25.05.18 17:02 Kibic

    Prezes rządzi i tyle.trener nic nie ma do gadania

  8. 25.05.18 17:01 Kibic

    Jak to ile??nic

  9. 25.05.18 15:55 kenaj

    Kolejny dostarczyciel punktow w 3 lidze po Lubawie i Wikielcu.Znicz awansowal ze slabej 4 ligi warminsko-mazurskiej w porownaniu do ligi lodzkiej,mazowieckiej czy bardzo mocnej slaskiej!

  10. 25.05.18 14:03 Kibic

    Jeździ gnój i namawia zawodników do grania u siebie...ale jak coś będzie nie tak to pogoni i nie będzie sentymentów. Jaśnie pan dzieli i rządzi...