Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Skrót meczu Miedź Legnica - Stomil Olsztyn. ZOBACZ WIDEO!

16.04.18 16:15   rys   3

Piłkarze Stomilu Olsztyn w ostatnią sobotę przegrali 0:1 z Miedzią Legnica. Jedyną bramkę w spotkaniu pod koniec meczu strzelił Mateusz Piątkowski.

Tagi: Stomil Olsztyn Miedź Legnica

1. 20.04.18 13:05 k

Mimo asysty dwóch obrońców spokojnie się obrócił i strzelił. 2 zawodników zawaliło to, że nie zablokowali strzału ale poza tym reszta nie bez winy. Mieliśmy kilka sytuacji. Dosłownie kilka. Nie mamy i nie będziemy mieć skuteczności Barcelony czy Realu więc tych sytuacji trzeba tworzyć więcej albo dopracować strzały z biegu do perfekcji. Niektórzy zawodnicy to chodzonego dalej grają. Niech nikt mi tu nie mówi, że to są profesjonaliści skoro Reprezentacja Polski Kobiet w meczu towarzyskim dużo bardziej zaciekle walczy o każdą piłkę. Ślimacze tempo oprócz kilku zawodników. Nie mogę na to patrzeć. Mała podpowiedź: krókie interwały (maksymalnego kręcenia) po 30 sekund na rowerze stacjonarnym, z przerwami podobnej długości (ale również z kręceniem ok 3-4 naciśnięć pedałami na sekundę - tak to przerwa odpoczynek) i tak może na początek 3 min a w późniejszym etapie 10 min. ćwiczeń. Ćwiczenia w tygodniu i dzień przed meczem powinny załatwić sprawę ślimaczego biegania. Czy ktoś z was pamięta mecz ze Śląskiem Wrocław i rowerki przed i po meczu? One nie były tam przypadkowo.

2. 17.04.18 17:36 Fish

Nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni(niestety)

3. 16.04.18 18:46 Witek