Wysokie zwycięstwo piłkarek Stomilu Olsztyn. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Osiem bramek w meczu piłkarek Stomilu Olsztyn. FOTORELACJA!

15.04.18 20:21   rys   6

Piłkarki Stomilu Olsztyn wygrały 6:2 z Ząbkovią Ząbki w niedzielnym spotkaniu II ligi kobiet. Rywalki na olsztyńskie Dajtki przyjechały w dziesięcioosobowym składzie, więc wysoki wynik nie jest żadnym zaskoczeniem.

• Stomil Olsztyn - Ząbkovia Ząbki 6:2 (0:1)

0:1 - ? (41), 1:1, 2:1, 3:1 - Waszczuk (51, 54, 76), 4:1 - Zawistowska (76 k), 5:1 - Cwalińska (84), 5:2 - ? (84), 6:2 - Cwalińska (86)

Stomil: Błocka - Tomczyk (80 Siemińska), Waszczuk (84 Krzywonos), Olszewik (37 Depka), Cisz (42 Pliszka), Rosiak, Lenard, Zawistowska, Augustyniak (70 Cwalińska), Shahbazyan

2. 16.04.18 00:23 kiero

Ten zadarty nosek nie ma szacunku do nikogo i od tego zacznijmy.

3. 15.04.18 23:38 do pzpn

Kos jest kibicem a nie redaktorem, człowieku

4. 15.04.18 22:21 Kibol

Panie,,trenerze zadarty nosku"zacznij pan traktować swoje podopieczne z większym szacunkiem i zrozumieniem~to jeszcze młode umysły...

5. 15.04.18 21:32 P z p n

Jeżeli ktoś tak duzo pisze. o takiej kopaninie to znaczy że. zupelnie nie zna się na piłce nożnej. Trochę dystansu redaktorze .???

6. 15.04.18 20:38 kos

Powiem szczerze że ta pierwsza połowa to była najgorsza połowa od niepamiętnych czasów, aż ciężko mi wyszukać jakąś analogię i to z zespołem który przyjeżdża w 10-tkę. Oczywiście było widać naszą przewagę w polu i to, że Ząbkovia przyjechała tu nie przegrać, bo bramkarka Ząbkovii w pierwszej sytuacji gdy była przy piłce nie łapała jej w ręce tylko czekała aż ktoś od nas podbiegnie. Z tej naszej przewagi początkowo niewiele wynikało, potem sytuacje były, ale też takie nie do końca klarowne, bo zawsze było o tempo za późno i bramkarka albo obrończyni Ząbkovii te nasze strzały w ostatniej chwili blokowały, było tez sporo strzałów z kąta, ale mocno niecelnych. To nowe ustawienie z 3 obrończyniami jest chyba jeszcze do dopracowania, bo zastanawiający jest fakt, że między naszymi obrończyniami a środkiem pola była duża luka i jak już Ząbkovia przekraczała naszą połówkę to wystarczyły dwie zawodniczki z Ząbek i one swobodnie tam sobie biegały z piłką podchodząc pod nasze pole karne i robiły zamieszanie w naszych szeregach. Generalnie ta połowa jest do wielkiego przemyślenia i wyciągnięcia wniosków. II połowa dużo lepsza i ostrzeliwaliśmy bramkę Ząbkovii, ale znowu pojawiła się ta luka przed naszymi obrończyniami i nie wiem czy to tak ma wyglądać czy to jednak jest do poprawki, bo zawodniczki Ząbkovii niedużymi siłami potrafiły się przebijać pod nasze pole karne. Niby skończyło się 6:2 ale łatwo nie było.