Zdjęcie jest ilustracją do tesktu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tesktu. Fot. sport.egit.pl

Stomil przegrał 0:1 w Legnicy

14.04.18 21:49   rys   19  

Piłkarze Stomilu Olsztyn przez większość czasu skutecznie bronili się w Legnicy w starciu z liderem I ligi. Niestety w 85 minucie Mateusz Piątkowski strzelił gola dla gospodarzy i piąta porażka Stomilu pod wodzą Kamila Kieresia Stała się faktem.

  • Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)

Stomil: Skiba - Kubań, Baranowski, Sołowiej, Szywacz - Piotr Głowacki (86 Ziemann), Karankiewicz, Stromecki, Ramires (71 Lech), Zając - Siemaszko (76 Mętlicki)

Trener Kamil Kiereś na mecz z liderem I ligi desygnował ten sam skład, co w zremisowanym 1:1 meczu z Olimpią Grudziądz. Po pauzie za żółte kartki do osiemnastki powrócił Janusz Bucholc, który pierwszy raz w tym sezonie zasiadł na ławce rezerwowych.

W pierwszej połowie delikatną przewagę w meczu mieli gospodarze. Nie stworzyli sobie jednak żadnej stuprocentowej sytuacji. Przy jednym strzale bardzo dobrą interwencją popisał się Piotr Skiba. Stomil w miarę dobrze bronił dostępu do swojej bramki i czekał na grę z kontry, ale z przodu nie udało się Stomilowi stworzyć żadnego zagrożenia.

Przez całą drugą połowę Stomil nadal skutecznie się bronił. Miedź nadal miała optyczną przewagę, ale nic z tego nie wynikało. Z minuty na minutę Stomil odważniej próbował przedostać się pod bramkę gospodarzy i po cichu kibice liczyli, że może uda się coś strzelić. Niestety bramkę strzeliła Miedź. Jedynego gola po bardzo ładnym strzale w 85. minucie zdobył Mateusz Piątkowski.

W kolejnym spotkaniu Stomil zagra w Olsztynie z Puszczą Niepołomice. Mecz odbędzie się w sobotę (21 kwietnia) o godz. 12:30. - Godzina meczu nietypowa, ale o godz. 18 jest msza za Ś.P. Andrzeja Biedrzyckiego - wyjaśnia rzecznik prasowy klubu Aleksander Chodźko.

Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 1:0

Tagi: Stomil Olsztyn Miedź Legnica

Komentarze

  1. 16.04.18 12:14 boss

    Emil - Jeśli pomyliłem, to sorry. No ale co z tego, że ich teraz nie ma? Byli kiedyś i są kojarzeni ze Stomilem, więc serio, dają bardzo fajny przykład. I się wszyscy później dziwią, że kibice Stomilku postrzegani są jako hołota

  2. 16.04.18 11:27 em do boss

    Hej boss. jarekbayern - to nie jest konto twitterowe Bartłomieja Magiery (byłego prezesa Socios Stomil). To konto Jarka Magiery - widzisz różnicę w imionach? Dlatego nie pisz głupot, okej? Generalnie nie wchodzę w dyskusję z anonimowymi wpisami, ale jako przedstawiciel Socios Stomil musiałem zareagować. Jarek nigdy nie był w Socios, a tym bardziej w zarządzie. Bartka od dawna też nie ma Socios Stomil i nie ma żadnego wpływu na to stowarzyszenie. Pzdr, Emil Marecki

  3. 16.04.18 11:03 boss

    greg - Polecam spojrzeć na Twitterowy profil niejakiego B. Magiery, byłego przedstawiciela Socios Stomil (jarekbayern). Jeśli mówisz o kibicowaniu olsztynskim drużyną, to zobacz jak on się wypowiada o innych zespołach niż Stomilek hehe

  4. 15.04.18 23:12 greg

    Odwróć tabelę i Stomil na czele! To jeszcze nie koniec rozgrywek. Ale jak na trupa to jeszcze Stomil dycha. A ty boss buraku jeżeli jesteś z Olsztyna to powinnieneś kibicować olsztyńskim zespołom a nie wylewać pomyje. Przestań się ośmieszać!

  5. 15.04.18 23:08 kibic

    Stomil to my, nie ty .

  6. 15.04.18 21:05 zorro

    Przestańta już seplenić, Kinia jeździ przez Polskę za swoimi piłkarzami i robi co może co by klub dalej był. A wy tylko gadata i gadata. Stomil to my i Kinia a nie wy!

  7. 15.04.18 20:59 boss

    Ja z Was boki zrywam, patrząc na którym miejscu jesteście w tabeli hahahahahhahaa

  8. 15.04.18 20:13 greg

    Boss z ciebie tu boki ludzie zrywaja. Nie kompromituj sie tymi nedznymi wpisami

  9. 15.04.18 09:21 boss

    A wy dalej w Grzymka hahah, co on wam pomoże? Piłkarzy lepszy wam weźmie, trenera hahah To jest wasz jeden wielki mankament - zawsze szukacie winnych swoich porażek nie tam, gdzie trzeba - czyli poza sobą hahahah Pośmiewisko robicie w mieście, ludzie się z was śmieją, a wy dalej swoje hahah

  10. 15.04.18 08:12 Xyz

    Kiereś twoje miejsce w STOMILU się skończyło. Powiem krótko WYPIERDA.LAJ jak najdalej. Z takim trenerem, który remisy uznaje za sukces to może sobie drużyna w A-klasie poszaleć. Dajcie na trenera nauczyciela Adasia to nam Stomil jakoś utrzyma. KIEREŚ WON!!! ŁOPATKO NA TRENERA !!!

  11. 14.04.18 22:55 Miedzianek

    Jak sie nie ma miedzi to sie w trzeciej lidze siedzi.

  12. 14.04.18 22:49 sara

    Najwiekszym posmiewiskiem jest tutaj boss. Czlowieku nie osmieszaj sie. A tak naprawde to w kraju Olsztyn jest posmiewiskiem, gruz arena, na wsi maja lepsze stadiony i ten prezydencik od siedmiu bolesci co usmiercil sport w miescie wojewodzkim i uczynil te miasto podrzednym.

  13. 14.04.18 22:20 boss

    Ojojojo, coo, boli prawda? Boli to, że jesteście pośmiewiskiem. Klub i wasze komentarze też? Schowajcie się lepiej, bo w Olsztynie nikt was nie chce. Pośmiewsko na całe miasto

  14. 14.04.18 22:10 greg

    Ostatnie chwile w pierwszej lidze. Puszcza zgasi swiatlo. Przyjada po 3 punkty, a nasi sa b.goscinni.

  15. 14.04.18 22:07 lol

    Boss skoncz pierdolic te farmazony, znowu to samo. Idz na siatkowke poki graja w ekstraklasie bo Grzymek tam tez zgasi swiatlo

  16. 14.04.18 22:07 oklos

    Gdzie tu ktoś pisze o Grzymie? Już 3 raz to samo wkleiłeś na tym portalu...

  17. 14.04.18 22:03 boss

    hahaha, i tak jak mówiłem - stomilek się nie obronił, a wy jak zawsze jedziecie po grzymie. wam tu nikt nie pomoże, nikt was tutaj nie chce. macie przedstawicieli socios (byłych i obecnych), którzy wyzywają inne dyscypliny w mediach społecznościowych (pozdro jarekbayner). macie prezesa, który nic nie robi. maciej dział marketingu, który nic nie potrafi kreować. no ale każdy zadowolony, bo brameczki są wrzucone do sieci - no właśnie, ciekawe jak "profesionalny" pajutek teraz sie zachowa? cos napisze na stronie klubu, czu zalamka jak ostatnio? no właśnie, gdzie jest wasze miejsce? NIGDZIE!

  18. 14.04.18 22:02 kibic

    Uf pogromu nie bylo, a obstawialem 5:0

  19. 14.04.18 21:57 zorro

    Po co graja ci nieudacznicy, jak i tak przegrywaja. Gamonie sa do niczego. Z Puszcza znowu przegraja. Panie Kieres madz pan jaja to do dymisji. Twoj warsztat przyniosl piata porazke.

 _                      
| |                     
| |__   _____   ___   _ 
| '_ \ / _ \ \ / / | | |
| | | |  __/\ V /| |_| |
|_| |_|\___| \_/  \__,_|
                        
                        
 

Najnowsze artykuły

Twitter