Krzysztof Betkier rozmawiał z Januszem Bucholcem. Fot. Paweł Piekutowski

Krzysztof Betkier rozmawiał z Januszem Bucholcem. Fot. Paweł Piekutowski

"Komentarz express": Rozmowa z Januszem Bucholcem. ZOBACZ WIDEO!

14.02.18 11:38   kyn   14  

Stomil Olsztyn jest już w ostatniej fazie przygotowań do inauguracji rundy wiosennej I ligi. O tym co słychać w zespole rozmawialiśmy z kapitanem olsztyńskiego zespołu Januszem Bucholcem. Zapraszamy do oglądania Komentarza express!

Tagi: Stomil Olsztyn Komentarz express Janusz Bucholc

Komentarze

  1. 16.02.18 22:33 @@@natbor

    Liż dalej...

  2. 16.02.18 21:53 @@nabtor

    To skoro wiesz, że piłkarze się nabijają z chłopaków, to pewnie wiesz co się dzieje w klubie. Od piłkarzy :)

  3. 16.02.18 18:06 @nabtor

    O tak, szczególnie na so.pl jest mnóstwo informacji: o Stomilkach, salkach, socioss itp badziewiu a o Stomilu cisza. Wszędzie smarują to samo: z naszych informacji, z których to same plotki są. A piłkarze? Sami się z nich nabijają jak już ich nie ma.

  4. 16.02.18 15:12 nabtor

    Dobry wywiad, normalna rozmowa. Nie wiem czemu się czepiacie chłopaków. Gdyby nie takie osoby jak Kyniu czy Emil to info o Stomilu byście czerpali raz na kwartał poprzez facebookowa strone nieistniejacego turnieju pilkarskiego...

  5. 14.02.18 23:37 ech

    Sorry, ale... beznadzieja totalna. Wywiad jak flaki z olejem. Już same komentarze poprzedników wiele mówią, że te wystąpienia w ogóle nic nie wnoszą. Wszystkie pytania totalnie przewidywalne, jakby po to, aby pogłaskać klub czy tam zawodników. Stracony czas.

  6. 14.02.18 21:30 No witam

    Jasia też witam. Jest koszula jest i tęgi w formie. Czy nawet ogólnie rzecz biorąc dalej jest oderwany od rzeczywistości. Też stosuje wysoki średni pressing. Mądre słowa a wyraz twarzy już nie bardzo. Za to zniewalający uśmiech. Znakiem szczególnym "dziennikarza" będzie stękanie, sapanie i siorbanie. 20 min lizania rowa, lepiej niż Sasha Gray. Ps. Jasiu ty już obiecywałeś nie raz. Zobaczymy waszą moc już niedługo.

  7. 14.02.18 20:11 Pawlik

    Janek oddaj opaske dla Grzeska Lecha bo co z Ciebie za kapitan jak wiejesz pierwszy z okretu.Jakos nie mam zaufania do Ciebie juz na boisku .Pozdrawiam

  8. 14.02.18 19:48 zorro

    Zostawta chłopaków dobrze sie bawio w telewizory i chociaż majo zajęcie, zamiast stać pod sklepem. Dobrze chłopcy Stomil tomy nie wy!

  9. 14.02.18 18:32 zorro

    Wywiad bezpłciowy... Tęgi bez ikry, nuda, brak konkretów i brak przygotowania do wywiadu. Bucholc też odpowiadał na odczepnego, bez konkretów, dostosował się do poziomu.

  10. 14.02.18 16:30 Yyyyerk

    stomil.olsztyn.pl BIS!!! My robienia loda tutaj nie chcemy dla piłkarzyków!!

  11. 14.02.18 15:54 Boss

    Co mnie obchodzi, jak gra Napoli? Czemu Kyniu unikasz zadawania trudnych pytań? ŻADNE ciekawe pytanie w tej rozmowie nie padło. Staczacie się na dno

  12. 14.02.18 12:41 kibic

    Walka walka walka Stomil Walka!!!!

  13. 14.02.18 12:39 olsztyn

    Kyniu poprostu sie nie nadaje do wywiadow bo on zadaje pytanie swojemu rozmowcy i odrazu na nie sam odpowiada to po pierwsze po drugie wyglada jakby nie byl zainteresowany rozmowa rozglada sie wszedzie aby nie patrzec na swojego rozmowce, Krzysiu zostan przy samym komentowaniu bo to akurat Ci wychodzi w miare