Stomilanki przegrały sparing. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Stomilanki przegrały w starciu z ekstraligowym klubem. FOTORELACJA!

11.02.18 20:45   rys   2

Piłkarki KKP Stomilanki Olsztyn rozegrały w niedzielę sparingowe spotkanie z występującą w ekstralidze z AZS-em PWSZ Biała Podlaska. Olsztyński zespół przegrał 1:3, a jedyną bramkę strzeliła Walentina Tarakanowa. Spotkanie trwało 3 x 30 minut.

I tercja: Piątek - Krech, Wilczewska, Wasiluk, Smolińska, Grzesik, Siwicka, Roman, Kamińska, Tarakanova, Bukowska

II tercaj: Gruba - Ostrowska, Wilczewska, Siwicka, Smolińska, Roman, Śliczner, Abramczyk, Kamińska, Tarakanova, Bukowska

III tercja: Piątek - Krech, Wasiluk (Śliczner), Siwicka (Abramczyk), Ostrowska, Gonciarz, Gieroś, Senkbeil, Fidurska, Tarakanova, Penk

KKP Stomilanki Olsztyn - AZS PWSZ Biała Podlaska 1:3

Tagi: KKP Stomilanki Olsztyn AZS PWSZ Biała Podlaska

1. 14.02.18 01:19 Fan

Klaudia jak zwykle na dobrym poziomie, uzasdanione powołanie na konsultację Reprezentacji Polski U19, ale Eliza potwierdziła że powołanie to pomyłka. Powodzenia w kolejnych sparingach :)

2. 11.02.18 21:02 kos

Trzy diametralnie różne tercje. Pierwsza dobra gra z naszej strony i zasłużona wygrana, druga tercja dobra gra AZS-u i zasłużona wygrana AZS-u, a trzecia to już bezwzględna dominacja AZS-u i gra do jednej bramki, czyli naszej. „Walentynka” bardzo ładnie się zaprezentowała, nie tylko strzelając bramkę, ale też pokazując że tych bramek będzie strzelała więcej. Trzeba to będzie jeszcze zweryfikować w kolejnych spotkaniach, ale wydaje się że KKP ma wreszcie napastniczkę z nie byle jaką szybkością, mocną fizycznie z zastawianiem się, z silnym strzałem, ze zmysłem obserwacji i umiejętnym wychodzeniem na pozycje. Z piłkarek które już były wcześniej to Klaudia Kamińska chyba najfajniej się zaprezentowała, ale generalnie odkąd jest w klubie to poniżej pewnego poziomu nie schodzi i trzyma tą dobrą średnią występów.