Maciej Świniarski i Krzysztof Betkier. Fot. Paweł Piekutowski

Maciej Świniarski i Krzysztof Betkier. Fot. Paweł Piekutowski

"Komentarz express": Stomil przegrał 0:1 z Bytovią... ZOBACZ WIDEO!

18.11.17 12:27   kyn   12  

To nie tak miało wyglądać, Stomil przegrał w piątek po słabej grze z Bytovią Bytów 0:1. Spotkanie podsumował Krzysztof Betkier wraz ze specjalnym gościem, Maciejem Świniarskim z Radia Olsztyn.

Tagi: Stomil Olsztyn Bytovia Bytów Komentarz express

Komentarze

  1. 19.11.17 17:48 VIP

    NOWY PREZES DLA STOMILU!!

  2. 19.11.17 00:56 Zatorze

    Kto, ile i z czyich pieniędzy płaci dla zawodników zagranicznych Stomilu???To jest kurwa wstyd.. Za podatki Olsztynian sponsorujemy trupa. STOMIL WON!!!

  3. 18.11.17 21:52 Biskupiec

    PO mojemu trener, out Pan Świniarski ma trzeźwe spojrzenie na Stomil. Trener to nie tylko trening ale dostosowanie indywidualnych możliwości zawodników do dobra całego zespołu. JAK puzzle ale ten i nie on jeden nie widzi indywidualnych zdolności swoich zawodników i gdzie ich ustawić aby byli największym wsprciem drużyny. Dzięki.jij

  4. 18.11.17 20:29 zorro

    Adam Łopatkie koledzy zaprośta, niech cuś opowie o Stomilu jak go naprawić, lubita się z nim to przyjdzie.

  5. 18.11.17 19:56 Aro

    Dopóki Asensky będzie trenerem dopóty moja noga na stadionie nie postanie!!!

  6. 18.11.17 19:42 ;)

    Zapraszajcie czesciej Macieja. Licze na jego komentarz express tez po meczu z Chojniczanka

  7. 18.11.17 18:39 oglądacz

    Maciej Świniarski bardzo rozsądny gość. Na tle np. poprzedniego eksperta bardzo profesjonalny, szacun, przyjemnie się słucha. Nie klepie bzdur i nie klepie po tyłku koleżków z boiska. Proszę częściej zapraszać!

  8. 18.11.17 18:29 Krzysztof podaj skład

    Witam serrrrdecznie! Rozmowa dwóch "dziennikarzy-fachowców" robi wrażenie. Smutne miny, mądre spojrzenie i brak koszul z komunii robi swoje Jakaś koszula wystaje, ale nie komunijna, raczej z komuny). Aż niemożliwe że kudłaty dziennikarz bez kiepa na wardze przyszedł. Łysawy z kolei tylko: tak jak mówił Emil i nic od siebie. Piękne pitu-pitu.

  9. 18.11.17 15:43 Zzzzz

    Asensky kiedy dymisja?

  10. 18.11.17 15:42 kibic

    dziwisz sie ze pseudotrener zrobil tyle zmian jak bys tyle huji dostal z trybun to tez bys tak zrobil na drugi raz przyjzyj sie grze pupilka trenera gamakowa i baranowskiego co oni graja slamazary jebane dawo temu mowilem ze nie mamy skrzydel jedynie na skrzydlo w tej chwili nadaje sie ukrainiec i niemiec nikt wiecej!!!

  11. 18.11.17 15:23 oks

    spierdalaja ja szczury obrazone za reakcje kibicow ktorzy maja dosc ogladania tej popeliny to nie jest Stomil to jest zbieranina kotra ma wyjebane i za ten klub umierac nie bedzie!!!

  12. 18.11.17 13:18 Marek

    Jesli dalej Tomasz Asensky bedzie trenerem Stomilu to czarno to widze. Czas na szybka reakcje Prezesa bo moze byc za pozno =(

 _     _             
| |   (_)            
| |__  _  __ _ _   _ 
| '_ \| |/ _` | | | |
| | | | | (_| | |_| |
|_| |_|_|\__, |\__,_|
            | |      
            |_|      
 

Twitter