Porażka Stomilu Olsztyn przed własną publicznościa. Fot. sport.egit.pl

Porażka Stomilu Olsztyn przed własną publicznościa. Fot. sport.egit.pl

Stomil znów przegrał w Olsztynie!

17.11.17 20:05   kyn   32  

Stomil Olsztyn doznał 10 porażki w lidze, przegrywając na własnym boisku z Bytovią Bytów 0:1. To drugie spotkanie z rzędu u siebie i druga przegrana.

  • Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 0:1 (0:0)

0:1 - Jakóbowski (53)

Stomil: Skiba - Bucholc, Sołowiej, Baranowski, Karankiewicz (74 Zając) - Tanczyk (80 Mętlicki), Gamakow (62 Piotr Głowacki), Biedrzycki, Lech, Ziemann - Siemaszko

Trener Tomasz Asensky dokonał tylko jednej zmiany w porównaniu z ostatnim przegranym meczem z Chrobrym Głogów. W miejsce pauzującego za czerwoną kartkę Dani Ramireza pojawił się Łukasz Sołowiej. Szkoleniowiec przesunął Milena Gamakowa na defensywnego pomocnika, a Sołowiej grał na środku obrony.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Przebieg gry był bardzo wyrównany, ale więcej sytuacji bramkowych miał Stomil. Dwóch dobrych sytuacji nie wykorzystał Marcel Ziemann. Najpierw nie dobił piłki po strzale za pola karnego Gamakowa, a następnie nie trafił z trzech metrów do pustej bramki. Dogodną sytuację miał także Artur Siemaszko, ale piłka po jego uderzeniu poleciała wysoko nad poprzeczką.

W drugiej połowie olsztynianie zaatakowali ale już po niecałych 10 minutach stracili gola. Michał Jakóbowski wykończył dośrodkowanie Sebastiana Kamińskiego i wyprowadził gości na prowadzenie. Stomil trochę przysnął, potem zaatakował, ale robił to na tyle niemrawo, że nie udało doprowadzić się do remisu. Pomimo trzech zmian i postawieniu wszystkiego na jedna kartę, bo na boisku pojawili się ofensywni Piotr Głowacki, Tomasz Zając i Mateusz Mętlicki, olsztynianie nie umieli wykończyć ofensywnych akcji.

Następny mecz Stomil Olsztyn zagra za tydzień w piątek z Chojniczanką Chojnice. Mecz ponownie w Olsztynie, początek o godz. 18.

Wyniki 18. kolejki:

  • 17.11.17 20:45 Ruch Chorzów 1:2 Stal Mielec
  • 17.11.17 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 Chrobry Głogów
  • 17.11.17 18:00 Stomil Olsztyn 0:1 Bytovia Bytów
  • 18.11.17 16:00 Chojniczanka Chojnice 1:1 Puszcza Niepołomice
  • 19.11.17 18:15 Miedź Legnica 1:1 Raków Częstochowa
  • 18.11.17 17:00 Pogoń Siedlce 1:1 GKS Katowice
  • 19.11.17 12:00 Górnik Łęczna 0:3 Odra Opole
  • 18.11.17 16:00 Olimpia Grudziądz 0:1 Zagłębie Sosnowiec
  • 18.11.17 17:00 GKS Tychy 0:3 Wigry Suwałki
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Odra Opole 18 33 10-3-5 25-19
2. Chojniczanka Chojnice 18 32 9-5-4 27-13
3. Miedź Legnica 18 31 8-7-3 24-17
4. Raków Częstochowa 18 29 8-5-5 31-22
5. Stal Mielec 18 28 8-4-6 25-23
6. Chrobry Głogów 18 27 7-6-5 21-19
7. Zagłębie Sosnowiec 18 26 7-5-6 25-20
8. Puszcza Niepołomice 18 26 7-5-6 25-22
9. GKS Katowice 18 25 7-4-7 26-24
10. Bytovia Bytów 18 23 6-5-7 21-21
Wigry Suwałki 17 23 6-5-6 21-21
12. Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 23 6-5-7 22-26
13. Pogoń Siedlce 18 23 6-5-7 23-29
14. GKS Tychy 18 20 5-5-8 19-27
15. Stomil Olsztyn 17 19 6-1-10 22-31
16. Olimpia Grudziądz 18 18 5-3-10 11-19
17. Górnik Łęczna 18 17 4-5-9 14-26
18. Ruch Chorzów 18 15 6-2-10 24-27

Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 0:1

Tagi: Stomil Olsztyn Bytovia Bytów

Komentarze

  1. 18.11.17 21:14 zorro

    Chcieliśta to mata, zobaczym tera co będzie

  2. 18.11.17 20:16 ObserwaTor

    To zmiana trenera stała się faktem.

  3. 18.11.17 13:38 zorro

    Jo jo jest i to wielki heheeheh

  4. 18.11.17 12:59 @Wielki Stomil

    Ty to jednak debil jesteś!

  5. 18.11.17 12:24 Wielki Stomil

    Takiego udawacza prezesa jeszcze nigdy w klubie nie było. Udawacz na piłce nie zna się ani trochę to co on rozumie jakie drużyny ma wyniki, czy jaka gra zespołu wygląda. Nowego prezesa klubu trzeba co na piłce się zna a nie weterynarza. Od góry trzeba stołki poukładać.

  6. 18.11.17 12:20 Kibic

    Asensky w....j

  7. 18.11.17 11:24 były kibic

    W tym klubie trzeba nowego gospodarza.trzeba mieć nową wizję,bo obecny właściciel klubu i prezes nic nowego w klubie od Kiłdana nie zrobili, to jeszcze wiele popsuli.Dług jaki był na wiosnę 2014 roku taki jest,co prawda płaci na bieżąco ale są zaległości wobec zawodników ,pracowników i byłego trenera. A w dodatku Pan Borkowski wyjeżdża za granice, gdy w klubie prawie wszystko jest do dupy.Na piłce mało się znam, ale sądzę że piłkarze są przygotowani fizycznie do jednej połówki.Mentalnie wygląda jeszcze gorzej,chyba to wina trenera,bo to on odpowiada za drużynę. Proszę nie wyzywajcie trenera,bo to tylko świadczy o was.

  8. 18.11.17 08:48 biuro

    borowski odejdź ty zakało klubu. Oddaj pieniądze klubowe.

  9. 18.11.17 06:22 zorro

    Nic nie umieta tylko klepać trzy po trzy, jesteśta zakało tego klubu, Stomil to my nie wy koledzy

  10. 18.11.17 01:48 @zorro

    Teraz przegrają z Chojniczanką 5:0 gamonie jedne

  11. 18.11.17 01:45 goofi

    zorro bawi się najlepiej, puknij się młotkiem w swój pustostan. Nie kompromituj się obrońco asenskiego i piłkarzyków bez jaj

  12. 18.11.17 00:26 zorro

    Ważne że chłopaki przed kamero dobrze sie bawio, dobra robota chłopcy

  13. 17.11.17 22:55 Krzysztof podaj skład

    Pecha przynoszą koszulowcy komunijni.

  14. 17.11.17 22:31 zorro

    Niech ktuś powie co by łopatkie wzionć do pomocy, możez Kinio on go lubi

  15. 17.11.17 22:30 zorro

    Nie narzekajta tak szwarno bo nic nie umieta sami

  16. 17.11.17 21:52 Halo?

    Tomaszu Asenski czy jak ci tam odejdz chlopie kurwa odejdz!!! Jabluszko niech wraca

  17. 17.11.17 21:42 lopez

    ja już nie przychodzę oglądać tych miernot, bo to wstyd dla dawnego Stomilu, Biedrzyckiego, Płuciennika, Sokołowskiego , Czereszewskiego i innych.

  18. 17.11.17 21:39 zofia

    Zapytajcie w poniedziałek współwłaściciela klubu Grzymowicza, kiedy będzie reakcja w sprawie odstawienia trenera. Przewiduję, że miasto cofnie decyzje w sprawie reklamy miasta przez Stomil bo to co wyprawiają w tym klubie to antyreklama miasta

  19. 17.11.17 21:35 jest bo jest

    jaki pseudo prezes taki klimat w klubie i decyzje, raczej decyzji brak. Za co ten Borkowski bierze pieniądze od lipca tego roku? za co pytam?

  20. 17.11.17 21:34 kibic

    Aha Aha ale się uśmiałem. Nie podszywaj się pod tego pajaca... Już na nim się poznano w Olsztynie, tak jak wcześniej w Grudziądzu, Kluczborku. Nieudacznik i pajac bez honoru.

  21. 17.11.17 21:25 Asieński

    Poczekajcie kibice jeszcze wam udowodnie i następnego czarnego piątku nie będzie. Mam już plan na te 6 pkt, oby tylko zdrowie było żeby każdy z graczy przeszedł pełen mikrocykl treningowy, który już dawno zaplanowałem bo wiedziałem że te dwa mecze nam nie wyjdą. Widziałem że zespół jest już jedną nogą przy wigilijnym stole, podejrzewam że konkurs kulinarny na to wpłynął. Więcej konkursów nie będzie, co mogłem pokazałem chłopaką, mule, przegrzebki, kraby, wszystko przerobiliśmy, niestety nie przełożyło się to na gre. Ale nic straconego my aż dwa mecze i 6 pkt jest nasze. Pamiętajcie jedno, jak ja stąd wyjade to przyjdzie wasz ulubieniec z powrotem.... Także cicho i głowa do góry.

  22. 17.11.17 21:10 wiem co mówię

    Pierwsza wygrana na wyjeździe odbiła się czkawką w domu.Czy warto było wygrywać na wyjeździe???

  23. 17.11.17 21:00 Asensky haha amator

    Asensky pseudo trenerku wypad. Pilkarzyki pajacyki wklady do koszulek WON!!

  24. 17.11.17 20:43 mario

    Nażelowane pi... zy bez jajek. nie szanują barw klubowych, niegodni nosić koszulek, zdjąć im je!

  25. 17.11.17 20:41 Won dziady

    Wypierdalaj asensky pajacu z tym swoim pseudo asystentem

  26. 17.11.17 20:40 Greg

    Wy ... ć ze Stomilu wkłady do koszulek i Asensky! Won stąd! Bojkot meczów jak nie wy.. bią trenera. Czas rozmówic się z wkładami do koszulek!

  27. 17.11.17 20:38 kibic

    Kasy z Projunior nie wypłaca się spadkowiczom. Więc po co liczyć te punkciki w projunior

  28. 17.11.17 20:36 kibic

    Są tu jeszcze kibice? Jeśli tak to w poniedziałek przeprowadzić rozmowę w stylu Legii z tymi piłkarzykami którzy nie szanują Stomilu i mają go w d...pie. I taczka dla Asenskiego

  29. 17.11.17 20:34 zorro

    Niezły rewanż. Bolączką Stomilu nie jest brak stadionu, lecz brak trenera i piłkarzy! Powie ktoś kiedy będzie trener i piłkarze kiedy no kiedy, niech ktuś powie

  30. 17.11.17 20:29 kibic

    Tylko niech nikt nie używa słowa piłkarze bo to nadużycie w stosunku do prawdziwych piłkarzy. T są wkładziki do koszulek, niestety o stomilowskich barwach. Niegodni są ich nosić patałachy jedne.

  31. 17.11.17 20:25 zoltar

    Obstawiam, że z Chojniczanką także przegrają, piłkarzyki od siedmiu boleści i ich miernota trener. Szykować się na 2 ligę. Najsłabszy zespół w grupie to Stomil

  32. 17.11.17 20:18 lopez

    Prawie 2 miesiące temu gość z Grudziądza pisał na forum wyj ...cie tego Asenskiego bo was spuści do II ligi. Sam nie odejdzie będzie chciał do końca wyciągnąć jak najwięcej kasy. I co? i miał rację. Gdzie obrońcy, którzy mowili dajcie mu szansę. Gość guzik umie jest miernotą i to bez honoru, która nigdy sama z klubu nie odejdzie. Wyje..ć go z hukiem. Ciekawe co powiedzą wklady do koszulek, które twierdziły że zrewanżują się kibicom za ostatnią porażkę. To się zrewanżowali w dwumeczu z Drutexem 1:4. To pokauje że te miernoty nie powinny grać w I lidze, bo raz że brakuje im umiejętności a dwa że nie mają honoru, przyzwoitości i nawet serca do walki. Ostatni gasi światło. Pora wreszcie skończyć z amatorami w I lidze i zacząć od trzeciej. Grzymek zgasi światło.

            _          
           | |         
 _ __ _   _| | ___   _ 
| '__| | | | |/ / | | |
| |  | |_| |   <| |_| |
|_|   \__,_|_|\_\\__, |
                  __/ |
                 |___/ 
 

Twitter