Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

"OceniamyStomil": Noty zawodników po meczu z Chrobrym Głogów

13.11.17 10:18   rys   0

Piłkarze Stomilu Olsztyn w niedzielę przegrali 1:2 z Chrobrym Głogów. Po meczu wystawiliśmy noty olsztyńskim piłkarzom. Zapraszamy do dyskusji!

Piotr Skiba (7) - Nie miał żadnych szans przy stracie dwóch bramek. Przy rzucie karnym poszedł w dobrą stronę, ale strzał był zbyt mocny i precyzyjny. Druga bramka to rykoszet, więc olsztyński bramkarz był kompletnie zaskoczony. Minimum dwukrotnie uratował zespół od utraty bramki.

Janusz Bucholc (5) - O ile na połowie przeciwnika zachowywał się poprawnie, to jednak zaliczył kilka głupich strat naciskany przez skrzydłowych Chrobrego.

Paweł Baranowski (5) - Gdyby nie feralna interwencja w polu karnym, to zaliczyłby udany występ. W pierwszej połowy bezbłędny, potem w jego poczynania wkradło się trochę nerwowości. Niestety nie trafił na 2:2 po rzucie rożnym w końcówce spotkania.

Milen Gamakow (4) - Wydawało się, że środek to dla niego optymalna pozycja. Niestety w tym meczu często był asekurowany przez Bucholca lub Baranowskiego. Bramkę na 1:2 podchodzi pod gol samobójczy...

Adrian Karankiewicz (6) - Powrócił do wyjściowego składu i zawsze cechuje go walka do ostatniej minuty. Nie inaczej było w tym spotkaniu.

Wołodymyr Tanczyk (5) - Miał na swoim koncie już lepsze spotkania w tym sezonie. W drugiej połowie został zmieniony.

Wiktor Biedrzycki (5) - Bardzo konkretna pierwsza połowa w jego wykonaniu. Zbijał pierwszą piłkę lub zmuszał do błędów obrońców i Stomil mógł zebrać drugą, trzecią piłkę. W drugiej połowie mu to nie wychodziło i zaliczył kilka strat w środku pola.

Grzegorz Lech (6) - Nie schodzi poniżej pewnego poziomu, chociaż w tym meczu przydarzyły mu się dwie głupie straty. Przy akcji bramkowej wykazał się niezłą techniką użytkową oraz zaliczył efektowną asystę do Ziemanna.

Dani Ramirez (3) - Dużo szumu mało efektu. Potrafi wkręcić w ziemię trzech zawodników Chrobrego jak nie potrafił akcji celnym podaniem lub strzałem. Po ostatnim gwizdku kopną rywala bez piłki na oczach sędziego. Dostał za to czerwoną kartkę i pewnie nie zagra już do końca roku.

Marcel Ziemann (6) - Od początku tej rundy powtarzamy, że lepiej mu się gra w pomocy. Strzelił bardzo ładną bramkę na 1:0.

Artur Siemaszko (5) - Walczył, szarpał, ale tym razem nie strzelił żadnej bramki i nie miał wpływu na strzelenie goli przez kolegów z drużyny.

Piotr Głowacki (5) - Nie zagrał gorzej od Tanczyka, ale nie wniósł tyle, co w meczu ze Stalą Mielec.

Tagi: Stomil Olsztyn OceniamyStomil Piotr Skiba Janusz Bucholc Paweł Baranowski Milen Gamakow Adrian Karankiewicz Wołodymyr Tanczyk Wiktor Biedrzycki Grzegorz Lech Dani Ramirez Marcel Ziemann Artur Siemaszko Piotr Głowacki