Tomasz Asensky. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Tomasz Asensky. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Asensky: Przegraliśmy ten mecz wychodząc z szatni

12.11.17 23:56   rys   14  

Stomil Olsztyn przegrał 1:2 z Chrobrym Głogów. Po meczu na konferencji prasowej wypowiedział się trener olsztyńskiego zespołu Tomasz Asensky.

- Gratuluję trenerowi Nicińskiemu, że z trudnego terenu wywozi trzy punkty. Przegraliśmy ten mecz wychodząc z szatni. Wyczulałem piłkarzy na to, że niespodziewany fragment decyduje o tym, że traci się pewność. Nie możemy sobie na to pozwolić. Wyczulałem, że trzeba walczyć o każdy kawałek boiska i o każdą piłkę. Fajnie wyglądało to w pierwszej połowie, utrzymywaliśmy się przy piłce, to była wręcz dominacja, wychodziło nam wiele. Nie zdobyliśmy jednak bramki, która byłaby dodatkowym ciosem dla Chrobrego. A pod wiatr straciliśmy kontrolę nad pierwszą i drugą piłką. Wybijane piłki od bramki przez Skibę nie padały naszym łupem. W tym fragmencie nie byliśmy w stanie utrzymać się przy niej. Czasami przy takim wyniku decyduje taki niuans, jak rzut karny. Paweł Baranowski mówił, że absolutnie nie trzymał przeciwnika. Jeżeli tak było to mam pretensje do arbitra o decyzję, która napędziła gości i dała im wyrównującą bramkę. Późniejsze uderzenie z wiatrem po rykoszecie nas pogrążyło. Dążyliśmy do tego, aby wynik odwrócić. Niestety, zabrakło nam atutów, a goście dobrze bronili rezultatu.

Tagi: Stomil Olsztyn Chrobry Głogów Tomasz Asensky

Komentarze

  1. 14.11.17 23:56 zorro

    Ok to winny jest trener i piłkarze, którzy mało trenują, albo zamiast jednostki treningowej walą wódę.

  2. 14.11.17 19:50 zorro

    Goofi, co ty gadasz za głupoty?! Pytanie - jak zawodnik w ostatniej minucie nie wykorzysta karnego to winny jest trener? Jak zawodnik nie wykorzysta 100% sytuacji waląc na aut z metra do pustej bramki to wina trenera? Jasne, że trener odpowiada za taktyke, przygotowanie itp. ale jak zawodnik na boisku sie opierdziela to juz nie jest wina trenera.

  3. 14.11.17 16:44 dober

    Panie trenerze odejdzie pan od tej patologi wraca pan do Kluczborka.

  4. 14.11.17 11:50 Hamlet

    Ten trener się nie nadaje przyjdźcie na trening zobaczycie sami co on wyprawia. To samo czeka Stomil co Kluczbork.

  5. 13.11.17 18:17 goofi

    emeryt schowaj się lepiej. Jak nie ma wyników to winny jest trener!

  6. 13.11.17 14:52 emeryt.

    kto Wam dała takie prawo obrażać i wyzywać, opanujcie się pseudokibice. Najlepiej to zwolnić wszystkich trenerów i od razu będzie lepiej. Krytykować z fotel...odwaga!Wyrzucacie trenera koszykarzy, piłkarzy...mamy zawodników takich jakich mamy, niech sobie graja amatorzy i dajcie im spokój. 2,3 ,4 liga?? taki pozim reprezentują!Czy to wina trenerów,że im się po prostu nie chce..weekendy sa do zabawy a nie mecze. Także trochę szacunku . Bo na pewno trener jest zawsze przygotowany do zajęć a piłkarze, koszykarze...???

  7. 13.11.17 10:08 Andrew

    Asenski gosciu won ze Stomilu nikt ciebie tu nie chce ROZUMIESZ!!!??? Wypad!!!!!!

  8. 13.11.17 07:39 kindzio

    Co ty chłopie gadasz!? Przegraliśmy w szatni? To jak ich zmobilizowałeś!!!??? W przerwie meczu jak ich zmobilizowałeś skoro prowadzili i to wypuścili. Mikrocykl przebiegł prawidłowo ? Konkurs kulinarny był? Oddawaj fartucha i wypad z programu!

  9. 13.11.17 00:49 ol

    co wy tu wyposujecie w tych komentarzach? ochłońcie, wytrzeźwiejcie i przypomnijcie sobie jak grał wcześniej Stomil bez pomysłu przed tym trenerem. Teraz chociaż gra wygląda lepiej. w tym meczu część piłkarzy zawiniła. Odpuścili, zdekoncentrowali się i cofneli. nie wspierali W pressingu Siemaszki. Co zrobi inny trener jak ci sami piłkarze znów zrobią swoje?

  10. 13.11.17 00:20 marek

    Asensky aufwidersehen. Jeśli masz resztki honoru to ustąp dla dobra tego klubu