Krzysztof Betkier i Piotr Gajewski. Fot. Paweł Piekutowski / sport.egit.pl

Krzysztof Betkier i Piotr Gajewski. Fot. Paweł Piekutowski / sport.egit.pl

"Komentarz express": Stomil przegrał 1:2 z Chrobrym Głogów. ZOBACZ WIDEO!

12.11.17 22:42   kyn   25  

Stomil Olsztyn przegrał 1:2 z Chrobrym Głogów. Olsztyński zespół do przerwy prowadził 1:0, a mi to podopieczni Tomasza Asenskiego nie zdobyli nawet punktu. Po meczu nagraliśmy "Komentarz express". Krzysztof Betkier rozmawiał z Piotrem Gajewskim z dwadozera.pl.

Tagi: Stomil Olsztyn Chrobry Głogów Komentarz express

Komentarze

  1. 16.11.17 12:46 ok-s

    Cóż... Nam chyba bardzo podoba się balansowanie na krawędzi. Teraz myślałem, że w końcu kilka meczów z rzędu u siebie to chłopaki nastukają punktów i odbiją się od dna, ale widać spokojna wiosna ich nie interesuje...

  2. 14.11.17 19:42 @zorro

    he he i he he jakiś Down dorwał się do klawiatury i he he i obraża . Do czubków z tym gościem

  3. 14.11.17 09:00 maniek

    Oj panowie, panowie - przed czym bronicie tych piłkarzy? Odłóżcie względy prywatne na bok. Stomil przegrał mecz, stracił 2 gole i ma ich najwiecej straconych w lidze, a Wy jeszcze chwalicie piłkarzy za ten mecz? No takie wrażenie można odnieść z tej waszej gadki. Panie Gajewski - nie pisz Pan na Twitterze, że Głowacki ma grać za zasługi i jest Pan oburzony, że trener odsunął go od składu ("Olsztyński klub kokosa"), bo to jest słabe. Kiedy zaczniecie trzeźwo patrzeć na Stomil, a nie przez prywatne sympatie?

  4. 13.11.17 22:10 @ @xxx

    Następnym razem dołącz do tyleexpresu na żywo , tylko koszulę ubierz hehehhehe

  5. 13.11.17 22:02 @xxx

    Lepszy trener internetowy niż cipka przy lini jak tam tomek? Bez zmian

  6. 13.11.17 21:53 @ @zorro

    Kiep jesteś , nawet nie potrafisz linku wkleić , zwykły dzban heheheh

  7. 13.11.17 21:52 zorro

    Koledzy się kłóćta się, to bez sęsu jest. Zróbmy cuś dla Stomilu

  8. 13.11.17 21:49 @zorro

    to do ciebie: https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fi1.memy.pl%2Fobrazki%2Fa880836927_uspokoj_sie.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fmemy.pl%2Fmem_836927_uspokoj_sie&docid=D5EpMX4HOo9jKM&tbnid=MDJszKEc5NwYPM%3A&vet=10ahUKEwiPq5aztbzXAhUSo6QKHe5oCZwQMwgmKAAwAA..i&w=318&h=287&bih=735&biw=1517&q=uspok%C3%B3j%20si%C4%99&ved=0ahUKEwiPq5aztbzXAhUSo6QKHe5oCZwQMwgmKAAwAA&iact=mrc&uact=8

  9. 13.11.17 21:47 @ @zorro

    Ta srałeś kurpiu!

  10. 13.11.17 21:47 @zorro

    Jak ci zależy na Stomilu to przyjedź jutro z taczką po pseudotrenera na godz .12. Wywieziemy go za płot.

  11. 13.11.17 21:45 @zorro

    Cytowałem ciebie :).

  12. 13.11.17 20:05 @ @zorro

    Sam jesteś analfabetą i sam się uspokÓj!

  13. 13.11.17 19:56 @zorro

    to ty uspokuj się analfabeto i wieśniaku jeden. Stomil to ty jak my i wy. Czyli nas wszystkich dobro. I te obawy może czasem zbyt ostro wypowiedziane wynikają z troski o ten klub i jego przyszłość!

  14. 13.11.17 18:13 Zorro

    Uspokujta swoje goronce głowy koledzy, Stomil to my nie wy!

  15. 13.11.17 17:59 @Xxx

    Kolejny trener internetowy

  16. 13.11.17 16:59 Xxx

    Lawka byla taka jaką ustalił sobie trener a mozliwosc zmian była zajac za karana cowka marcela l bok jest nie załapał sie do 18 zachor to młodego za ramireza na ostatnie 10 minut tzeba bylo próbować od stania przy lini nic sie nie zmieni co do hiszpana sie zgodze ladnie dla oka bez porzydkyu dla drużyny tak sie nie wypromuje a trener niech przestanie rzucac klody pod nogi dla wybranych zawodników bo teraz to juz przegięcie rzucił klode całej drużynie

  17. 13.11.17 15:19 Zorro

    Dajta se już spokój chłopaki, fajnie sie bawio robota jest i gicior

  18. 13.11.17 11:34 Zorro

    No tak balon napompowany, redaktor broni piłkarzy i trenera zeby potem do wywiadow stawali bo adam łopata nie ma czasu

  19. 13.11.17 05:17 Komentarz do expres

    Buhahahahahahahahhahahahhaahha

  20. 13.11.17 00:37 Piotr Gajewski

    Małe sprostowanie, bo, niestety, wkradł mi się w wypowiedź "babol". Oczywiście Robert Mandrysz z Chrobrego to nie młodzieżowy reprezentant, tylko brat młodzieżowego reprezentanta - Pawła, piłkarza GKS Katowice. Jakieś chwilowe zaćmienie ;) Tak czy inaczej - obaj mają dobre geny, po tacie, rasowym dyrygencie środka pola. @fan: masz dużo racji, ale portal istnieje i zastanawiamy się jak go rozsądnie ułożyć, by przypominał dawne medium; odsłon ma nadal bardzo dużo jak na lokalny serwis. Aczkolwiek dzięki za "motywujący" wpis ;)

  21. 12.11.17 23:52 Emil Krzychu!

    Czesciej zapraszajcie Piotrka do Komentarza Exoress

  22. 12.11.17 23:37 pzpn

    Mateusz Złotnicki pokazał że pierwsza liga to za wysoki dla niego poziom. Karny z kapelusza i żegnaj I ligo nieudaczniku.

  23. 12.11.17 23:26 .........

    Asensky odejdz chlopie

  24. 12.11.17 23:24 fan

    Redaktor naczelny dwadozera.pl? A kiedy ostatnio tam coś napisał? Przecież ten portal to żenada, żadnych newsów tylko suche wyniki. Plus forum gdzie gimbaza toczy idiotyczne dyskusje.

  25. 12.11.17 23:20 lopez

    Tak skromnie chłopaki. Pieścicie się z tym trenerem zamiast ostro objechać idomagać się świeżej krwi

 _                     
| |                    
| |_ _____      _____  
| __/ _ \ \ /\ / / _ \ 
| ||  __/\ V  V / (_) |
 \__\___| \_/\_/ \___/ 
                       
                       
 

Twitter