Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

"Komentarz express": Kompromitacja Stomilu w Sosnowcu. POSŁUCHAJ!

23.10.17 13:03   rys   34  

Stomil Olsztyn w niedzielę przegrał 1:5 z Zagłębiem Sosnowiec. Po meczu Krzysztof Betkier nagrał nasz stały program "Komentarz express".

Tagi: Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec Komentarz express

Komentarze

  1. 27.10.17 12:32 Tabel man

    Nie pitolcie, o miejscu w tabeli nie decyduje bilans bramkowy, a w pierwszej kolejności mała tabelka pomiędzy zainteresowanymi zespołami. Na 90minut.pl macie to nawet rozpisane. Po co pierdzielić głupoty?

  2. 26.10.17 08:52 ObserwTor

    Do "kibic". Wszędzie? Dość wiarygodne źródło: http://www.90minut.pl/liga/0/liga9323.html Możesz napisać w jakiej tabeli/stronie jesteśmy poniżej miejsca barażowego? Może na oficjalnej stronie: http://www.1liga.org/rozgrywki/tabela/1-liga-8 Prosiłbym o pokazanie gdzie jesteśmy niżej, bo źródła oficjalne nie kłamią moim zdaniem, a ty siejesz propagandę,

  3. 25.10.17 22:08 kibic

    Wszędzie Stomil zajmuje przedostatnie miejsce - minus 9 bramek. Wyprzeda tylko Ruch, który przystąpił do rozgrywek z minusowym kontem. Tylko na stronie Stomilu jesteśmy na 16 miejscu-barażowym. Faktycznie jesteśmy na przedostatnim. Treneiro miej honor odejdź! Nie bądź tasiemcem! Zabierz ze sobą szrot.

  4. 25.10.17 17:25 D

    Wole takiego 17 latka niz ten szrot nawet w drugiej lidze wielki znawco pilki idz na trzeciego trenera

  5. 25.10.17 15:52 Tre

    Zwolnij prezes tego amatora asenskiego

  6. 23.10.17 23:15 Sasenskij

    Asieński postaw na Zwira, Bartkowskiego i Mosakowskiego to będą wyniki w domu takie jak na wyjazdach. Jak chcecie bronić ligi 17stolatkami to przekonacie się jak dobrze znacie się na piłce. Tylko ze wtedy stomil będzie już w 2 lidze.

  7. 23.10.17 22:39 Asieński

    Najpierw trzeba pozbyć się kilku wkładów( jeden już sam poszedł na L4) . Następny krok to zawrócenie Żwira, Bartkowskiego i postawienie na Mosakowskiego. Chciałem już dawno na nich postawić ale prezes obiecał mi że transfery będą tak udane że można ich wypożyczyć a potem o nich zapomnieć. Dajcie mi dwa,trzy solidne transfery, dokończcie boisko trenigowe i ja bede opierał ten zespoł na zawodnikach którzy są walczakami lub zwyczajnie mają Stomil w sercu. Zaciśnijmy współpracę na lini Stomil-Lechia. Gamakov może jeszcze się wyrobi. Pozwólcie mi przepracować zimowe przygotowania bo to dopiero jest laurka dla trenera jak zespół wygląda na wiosne. Jeszcze wam udowodnie. Bądźcie ze mną!!!

  8. 23.10.17 22:32 @zorro

    To ok, bende waszym kumplem, jo?

  9. 23.10.17 22:16 @zorro

    Asensky musi odejść i grajkowie, którym się nie chce chcieć.

  10. 23.10.17 22:14 zorro

    oki, tylko nie chlap jęzorem farmazonów i popracuj nad dyslekcją :)

  11. 23.10.17 21:53 hubs

    asensky nie ma pojecia o prowadzeniu zespolu!!! ciagle ten sam sklad gra miliony bledow popelniaja te same osoby a nikt nowy nie dostanie szansy podobno niezle prezentuje sie stromecki mosakowski w sparingach dobrze gral a gorzej od solowieja nie zagra ...... zajac z odra tez dobrze zagral , PAN TRENER na sile szuka zawodnikom nowych pozycji marcela w pomocy tego bulgara na lewej obronie!! jakies dziwne taktyki na 3 obroncow to sa kpiny jak mozna takiego czlowieka dopuscic do prowadzenia zespolu

  12. 23.10.17 21:18 znafca_futbolu

    wszyscy pisza ze stomil nie ma napadziorow ale to co wyrabiaja obroncy to piłkarski kryminal. tyle bramek straconych to jest skandal. bramki stracone po błedach juniorskich. w tamtym sezonie takich bramek nie tracilismy(nie liczac tych gdzie nasi łapacze nabijali napadziorow druzyny przeciwnej)

  13. 23.10.17 20:39 @zorro

    Weś sie uspokój, bądźmy pszyjaciółmi nie wrogami!

  14. 23.10.17 19:53 lopez

    Jak nie będzie zmian, to DuPa Warmii-Wigry 0:3

  15. 23.10.17 19:52 @zorro

    Sam jesteś gupi wieśmaku jeden! Wkładów nie chcemy i psedotrenerka też!

  16. 23.10.17 19:44 zorro

    Niepiszta już głupot! To jest chore.

  17. 23.10.17 19:29 pilkarzyk

    Abot już opuścił szeregi, przysłał L-4. Wyczuł, że tu bagno! Kasa na koncie, a on w chłodny zimowy wieczór będzie pił ciepłą herbatkę za pieniążki olsztyńskich podatników. Pozdrawiam :)

  18. 23.10.17 19:24 goofi

    Kinia, nie zamieszczaj z grajkami wywiadów do końca tej rundy! Bo będzie: hm myślałem..., źle weszliśmy w mecz..., nie możemy stracić bramki .... i tego typu pierdoły. Wywiady tylko z piłkarzami. Trzeba było zamieścić piłkarzy z Sosnowca.

  19. 23.10.17 19:16 @zorro

    Komentarz Kinia na wysokim poziomie! Wreszcie prawda w oczy. Zrobił to i tak delikatnie. Może jedna uwaga: nie nazywaj grajków piłkarzami, bo ci prezentują jakiś poziom!

  20. 23.10.17 19:11 kibic

    Trenr nie jest trenerem tylko oszustem! Piłkarze nie są piłkarzami tylko wkladami do koszulek! Tyum pano m już dziękujemy, nawet jak 10:0 wygrają!

  21. 23.10.17 18:14 zorro

    Nie róbta problemów, bedzie dobrze. Niech ktuś mi powie kiedy nowy stadion w Olsztynie? No, no kiedy

  22. 23.10.17 17:14 Wyższy poziom

    Stomil wszedł na wyższy poziom. Przegrywał dotychczas na wyjazdach 1:3, a teraz podniósł poziom i przegrywa 1:5.Brawo!!!

  23. 23.10.17 16:58 kibic

    zaden Kubicki ani Zajaczkowski ludzie nie wymyslajcie na sile narazie niech Borewicz pokaze ze ma jaja i zareaguje bo jak zwykle cisza!!!! co to kurwa ma byc !!!

  24. 23.10.17 16:30 zniesmaczony kibic

    A dlaczego mają zwalniać Asenskiego ?? On nie ma 100% na co to sie dzieje, a czemu Grabko był na trybunach w Sosnowcu ?? Niech ktoś zachowa zimną krew utrzymamy się,żaden Bubnik I Łopatkowski w Stomilu!!! Jeden nieudacznik drugi chce się do kasy podłączyć...

  25. 23.10.17 16:13 @wicz

    Jest swoboda wypowiedzi, każdy mówi to co uważa za stosowne, autorzy też mówią to co im pasuje, a nie słuchającym czy oglądającym.

  26. 23.10.17 16:06 Asieński

    Zajaczkowski

  27. 23.10.17 16:03 ?

    Jaki Zajac?

  28. 23.10.17 15:59 kowal16

    A może Zając by pomógł? Ma papiery i nosa do zawodników.....

  29. 23.10.17 15:56 Do wicz

    Nie banują bo wtedy by ich zbanowali. Ale ktoś kto odpowiada za zamieszczanie treści powinien wziąść się do roboty. Ile można obrażać ?

  30. 23.10.17 15:40 Kubus

    Fajnie jakby trenerem zostal Dariusz Kubicki

  31. 23.10.17 15:37 zorro

    Dobra robota chłopcy! Nie dajta sobie wleźć na głowe! Jesteśmy z wami!

  32. 23.10.17 15:29 Halo?

    Kiedy zwlnia Asenskiego?

  33. 23.10.17 15:15 wicz

    Redakcjo, czemu nie banujecie tych kretyńskich wpisów? Dzięki Kyniu i Emil, że robicie kawał ciężkiej roboty! Bez Was gówno byśmy wiedzieli co dzieje się w Stomilu. Szacun!

  34. 23.10.17 14:59 Krzysztof podaj skład

    No witam Krzysztofie, jak tak brzydko możesz mówić o Stomilu? O ulubionych piłkarzach i trenerze? Zawsze ich usprawiedliwiałeś a teraz takie słowa? Najzagorzalszy komentator! Koszuli nie ubrałeś (szyja się nie mieści?) i diabeł w ciebie wstąpił!

                         
                         
  __ _ _   _ _ __  _   _ 
 / _` | | | | '_ \| | | |
| (_| | |_| | | | | |_| |
 \__, |\__, |_| |_|\__, |
  __/ | __/ |       __/ |
 |___/ |___/       |___/ 
 

Twitter