Stomil Olsztyn przegrał w Katowicach z GKS-em. Fot. Paweł Piekutowski / sport.egit.pl

Stomil Olsztyn przegrał w Katowicach z GKS-em. Fot. Paweł Piekutowski / sport.egit.pl

Stomil bez szans w Katowicach

18.10.17 21:53   rys   28  

W zaległym spotkaniu Nice 1. ligi Stomil Olsztyn przegrał 1:3 w Katowicach z miejscowym GKS-em. Dla olsztyńskiego klubu była to szósta porażka na wyjeździe w tym sezonie.

  • GKS Katowice - Stomil Olsztyn 3:1 (1:0)

1:0 - Mączyński (44), 2:0 - Prokić (62), 2:1 - Siemaszko (68 k), 3:1 - Klemenz (81)

Stomil: Skiba - Bucholc, Sołowiej, Baranowski, Karankiewicz (86 Zając) - Lech (75 Zahorski), Biedrzycki (51 Piotr Głowacki), Gamakow, Ramírez, Ziemann - Siemaszko

W pierwszej połowie obydwie drużyny nie stworzyły za dużo sytuacji. Więcej z gry mieli gospodarze, a Stomil umiejętnie się bronił. I gdy olsztyńscy piłkarze wyczekiwali ostatniego gwizdka sędziego, to GKS za sprawą Mateusza Mączyńskiego wyszedł na prowadzenie. P

o przerwie Stomil nieśmiało próbował ruszyć do ataku, ale nic konkretnego z tego nie wychodziło. W 68. minucie Andreja Prokić podwyższył wynik na 2:0. Gospodarze wyprowadzili skuteczną kontrę i olsztyński bramkarz musiał wyciągać piłkę z siatki.

Chwilę później po akcji zaczepnej Siemaszko wywalczył rzut karny. Podszedł do jedenastki i pewnie pokonał bramkarza GKS-u. Dla piłkarza wypożyczonego z Zagłębia Lubin była to piąta bramka w tym sezonie.

Zrodziła się nadzieja, że Stomil będzie mógł wywalczy choćby jeden punkt w Katowicach, to wynik spotkania na 3:1 ustalił Lukas Klemenz. 

Stomil po meczu nie wraca do Olsztyna. Zespół zostaje w Chorzowie i tam będzie przygotowywał się do niedzielnego meczu z Zagłębiem Sosnowiec.

Bramki z meczu:

Konferencja prasowa po meczu:

Skrót meczu:

GKS Katowice - Stomil Olsztyn 3:1

Tagi: Stomil Olsztyn GKS Katowice

Komentarze

  1. 20.10.17 00:47 @zorro

    ty ktuś cuś i czepiata, spadaj na swoją wioskę.

  2. 19.10.17 20:34 zorro

    Czepiata się i czepiata, stało się mleko się rozlało, trzeba chłopcom dać wiary! Jesteśmy z wami chłopaki

  3. 19.10.17 20:26 kibic

    Moim zdaniem zabrakło pressingu, woli walki, zaangażowania. GKS bardziej chciał wygrać ten mecz. Problem tkwi w głowach i podejściu do meczu. Umiejętności tu nie odegrały roli.

  4. 19.10.17 20:17 @Her

    Lepiej obejrzyj jeszcze raz skrót i na trzeźwo. Bramkarz nie zawinił przy żadnej bramce. Lepsi bramkarze wpuszczali takie bramki. Skiba to był mocny punkt w tym meczu.

  5. 19.10.17 17:15 Her

    Po obejrzeniu skrótu dwie pierwsze bramki skiby trzecia baranowskiego

  6. 19.10.17 15:56 kibol

    bramki stracone to tak naprawde nie powinny byc stracone to co Baranowski robi przy 3 bramce to porazka jak junior

  7. 19.10.17 12:17 zorro

    A jakbyśta poprosili trenera Łopatkie o podpowiedzi dla Asenskiego? Lubita się to może by pomógł?

  8. 19.10.17 11:10 zorro

    A dzie znajde komentarz ekspertów? Nie dali wam zrobić chłopaki?

  9. 19.10.17 01:08 @zorro

    gdzie się podziały komunijne koszule, komentarze, loża ekspertów/szyderców, gdzie się podziały punkty z Katowic! Nie ma nic.

  10. 18.10.17 23:30 Krzysztof podaj skład

    Nie ma koszu z komunii nie ma punktów, nie ma komentarza, nie ma nic!

  11. 18.10.17 23:21 zorro

    Z Sosnowcem mecz nawet za 60 pkt, zobaczyta, że będzie tylko jeden pkt albo zero.

  12. 18.10.17 22:58 zorro

    Prawda jest taka że jesteśmy w czarnej dupie i głównym kandydatem do spadku jak nie wygramy w Sosnowcu. Mecz za 9 punktów!

  13. 18.10.17 22:57 Lup

    Jak możnaa wyjść bez skrzydeł asensky znów zesrany...

  14. 18.10.17 22:53 Big

    Asensky dalej wymyslaj i graj dziwnymi ustawieniami!!! Chłopaki zagrali b.dovry mecz z Odra to po kiego ch... kombinujesz !!!!!

  15. 18.10.17 22:33 Kibice

    Big nie znasz się to nie pisz głupot. VON

  16. 18.10.17 22:33 Adi

    Asenski won

  17. 18.10.17 22:33 zorro

    Przestańta się czepiać trenera, Kinii i innych! Chłopaki się starajo, nie zawsze wychodzi. Sami cuś zróbta. Kiedy nowy stadio w Olsztynie? Niech ktuś mi powie?

  18. 18.10.17 22:30 zorro

    a może czepiata się trenera a on nie gra. Może cuś piłkarzykom trzeba przekazać. Za chwilę pytanie o stadion bedzie nieaktualne.

  19. 18.10.17 22:30 Xxx

    Znow rotacja pozycjami ustawienie jak z rakowem i skonczylo sie jak z rakowem najgorsza obrona w lidze lepiej ten mlody niech gra chociaż jest nasz a trener szkoda pisac

  20. 18.10.17 22:27 adam

    A może trzeba piłkarzykom coś pokazać i nie przyjść na mecz w ramach protestu. Niech grają dla siebie przy pustym stadionie. Może przeproszą wygraną.

  21. 18.10.17 22:27 Big

    Trener bez honoru 1pkt spadniemy z ligi jak szybko nie zmienimy trenera słaby jak Asenski Kluczbork spuścił Grudziądz spuścił Stomil spuści jak nie będzie szybkiej zmiany.Nie miał Stomil takiego amatora nigdy wzięliśmy bezdomnego trenera który chce spróbować się wypromować WON!!! Czas twój się skoczył!!!!!

  22. 18.10.17 22:22 kibic

    Kiedy wreszcie zaczną podchodzić poważnie do swojej pracy. Jakby u mnie pracowali to bym szukał nowych pracowników.

  23. 18.10.17 22:21 lopez

    Co z tym klubem się dzieje!!! Im więcej kasy i normalności tym gorsza gra! Moża czas zamknąć szkatułkę na klucz...

  24. 18.10.17 22:19 kibic

    Kolejna kompromitacja piłkarzyków i trenerka :( Koniec usprawiedliwień i biadolenia. Czas wyciągania konsekwencji. Proponuję przywitać tych piłkarzyków jak kibice Legii, to zaczną wreszcie zostawiać zdrowie na wyjazdowych boiskach.

  25. 18.10.17 22:09 Ee

    Marcina Kaczmarka na trenera!

  26. 18.10.17 22:06 dog

    Prezesa wymienić to i decyzje w klubie normalne będą.

  27. 18.10.17 22:05 zorro

    Po co oni dwa dni przygotowywali się na miejscu do meczu jak znowu nic nie grali i w plecy. Meczo 20-tej, więc rano o 6-tej w pociąg i niech grajki zapier...ją PKP na mecz. Posiedzą w przedziale, pogadją i wtedy może wygrają. Wyjazdy tylko w dniu meczu! Tutaj od zaraz potrzebny jest albo dobry psycholog albo dobry trener! Mecz z Sosnowcem to już mecz nie o 3 pkt lecz o 9 pkt przegrany opuści tą ligę i na dzisiaj jest to Stomil, obym się mylił. Trener albo 3 pkty z Sosnowca albo aufwidersehen. W ub. roku też spuścił zepól z ligi