Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Prokurent w Stomilu Olsztyn

12.10.17 17:39   rys   14  

Prezes Stomilu Olsztyn Mariusz Borkowski powołał prokurenta w klubie. Został nim absolwent prawa Wydziału Prawa i Administracji UWM w Olsztynie - Adam Kaczmarczyk.

Prokurent będzie odpowiadał za zarządzenie adminstracyjno-techniczne i prawne w klubie. Prokurent spółki odciąży w codziennej pracy prezesa Mariusza Borkowskiego.

Tagi: Stomil Olsztyn Mariusz Borkowski Adam Kaczmarczyk

Komentarze

  1. 15.10.17 08:11 Rexona

    Śmierdzi od chłopa z pach tak jak od Bobrowicza neptyk nie ma pojęcia co to Stomil koleś z podwórka nie miał roboty to go wziol w lato handlował truskawkami pod Realem.

  2. 13.10.17 20:16 spw

    Borowicza na taczke i wyjazd z klubu. Najgorszy jaki był. Prywatny folwark sobie zrobił z naszego klubu!

  3. 13.10.17 15:54 biuro

    borowski ma swojego misiewiczaa. im dłużej ten człowiek w Stomilu tym dłużej nic nie będzie. kasę bierze a mówi, że nie. typowy pinokio.

  4. 13.10.17 10:20 ja

    wyrzucić prezesa hobbystę. Zatrudnić prawdziwego eksperta. Dać prawdziwe wynagrodzenie i wymagać pracy 24h/d a nie "jak się wróci z pracy podstawowej". Za darmo prokurent nie będzie robił. Zaraz będzie jak u prezydenta. 7 asystentów gdzie najważniejszy jest od trzymania kalendarza. Żenada. Kto był na albo słyszał wystąpienie prezesa na konferencji efektywność w sporcie ten wie jak mało ten człowiek potrafi. Główna teza brzmi nieprzerwanie od miesięcy"jakbyśmy mieli stadion to...". Tymczasem przetarg ustawiony miasto zrobiło "promocja miasta w I lidze" nikt inny nie spelłniał wymogów. Sprawa ewidentnie dla CBA, 250tyś na spłaty długów. Tydzień temu dostali kolejny milion z miasta. Na co to idzie?!?!

  5. 12.10.17 21:51 klawisz

    Borowski pobiera wynagrodzenie i nic nie robi zatrudnia innych do pracy. Oszustwo w biały dzień. Ale to tylko do wyborów później piach.

  6. 12.10.17 21:37 Bv

    Zmiana trenera obowiazkowa

  7. 12.10.17 21:24 zorro

    Trener powinien mieć ultimatum min. 4 punkty w najbliższych 2 meczach albo aufwidersehen.

  8. 12.10.17 21:15 Piotr

    Psioczycie i jedziecie po Borkowskim a gdyby nie On to naszego Stomilu już by nie było...

  9. 12.10.17 21:11 Lo

    Pogonić trenera bo idzie na dno jak z Kluczborkiem nie ma pojęcia o trenowaniu chłopaków.

  10. 12.10.17 20:15 Karol

    Leroy Merlin Prezesie moze oni? Dzis zaczela sie budowa sklepu w Olsztynie

  11. 12.10.17 19:32 !!

    Moze Adam znajdzie sponsora

  12. 12.10.17 18:39 adrian

    prezes powinien przebywac w klubie od rana do wieczora a nie ze jak ma troche czasu czasu. prezesie widmo odejdz

  13. 12.10.17 18:34 Ja

    To moze odciazyc prezesa tak solidniej i mu podziekowac? Skoro pracuje w stomilu „po godzinach” to takie tez sa efekty jego dzialan. A kolejne stanowiska nikomu nie sa potrzebne (chyba ze temu prokurentowi).

  14. 12.10.17 18:10 SPW!

    Super info! Czekamy na sponsorow.

                  _ 
                 (_)
__   ___   _ _ __ _ 
\ \ / / | | | '__| |
 \ V /| |_| | |  | |
  \_/  \__,_|_|  |_|
                    
                    
 

Twitter