Krzysztof Betkier oraz Tomasz Asensky. Fot. Paweł Piekutowski / sport.egit.pl

Krzysztof Betkier oraz Tomasz Asensky. Fot. Paweł Piekutowski / sport.egit.pl

"Komentarz express": Rozmowa z trenerem Stomilu - Tomaszem Asenskim

07.10.17 13:39   kyn   17  

Korzystając z okazji przerwy w I lidze zaprosiliśmy do "Komentarza express" trenera Stomilu Olsztyn - Tomasza Asenskiego. Olsztyński zespół w sobotę miał grać z GKS-em Katowice, ale mecz został przełożony. Za tydzień "biało-niebiescy" na własnym stadionie zmierzą się z Odrą Opole.

Tagi: Stomil Olsztyn Komentarz express Tomasz Asensky

Komentarze

  1. 11.10.17 00:20 Do ktusia

    Ktuś ci odpowie może Grzymek, jego pytaj, lub twój sołtys.

  2. 10.10.17 21:49 zorro

    No niech ktuś odpowie! No, kiedy, no no?

  3. 10.10.17 18:12 zorro

    Ktuś chce z liścia?

  4. 09.10.17 23:46 zorro

    Nie czepiajta się chłopaków! Sami cuś zrubcie! Niech ktuś powie kiedy nowy stadion będzie?

  5. 09.10.17 23:14 @dziubek

    ale olsztyński Kojak nadal w komunijnej koszuli

  6. 09.10.17 22:02 #Dziubek

    wywiad z jednym gościem trwa tyle co jedna lekcja w szkole, to rekord swiata. No i te stwierdzenai zamiast pytań... Odczepcie sie dobra robota !

  7. 09.10.17 20:06 zorro

    Kawał eksperta

  8. 09.10.17 18:10 @zorro

    Kinia jest ekspertem! Od siedmiu boleści, ale jest! Jako nieliczny więcej gada niż zaproszony gość i nie zadaje pytań. To co gada to stwierdzenia.

  9. 09.10.17 14:23 zorro

    ...dobrą robotę robią ...;- wieśniaku jeden. Nie podszywaj się pod zorro! Do: Krzysztof podaj skład: Koszula i odwieczna katanka :). Ratujmy Kynia bo puchnie w oczach. Pytania zbyt długie, Kynio albo nie przygotowany albo zbyt kreuje się na eksperta.

  10. 07.10.17 22:32 Xxx

    Trener przestan rotowac pozycjami na boisku ukrainiec na ataku grzesiek na boku to masakra byla a o innych rotacjach to szkoda pisac jeszcze bramkarza do ataku wstaw i bedzie komplet przy takim podejscu rezerwowi nigdy nie dostana szansy prrzestan bronic przydupasow ten nasz mlody to wypukal juz chyba dzure w drzwiach a solowiej dalej gra a gorzej byc juz chyba nie moze daj mu szanse czy teraz gamakowa wladujesz na stopera bo z rakowem mial debiut i w twoich oczach pewnie zagral super zawody

  11. 07.10.17 22:27 zorro

    Nie czepjajta się chłopaków, dobro robotę robio!

  12. 07.10.17 22:25 Krzysztof podaj skład

    Jest koszula, jest wszystko

  13. 07.10.17 20:39 ozos dk Kibic

    Kiedy Łopata posadził Wiktora Biedrzyckiego na ławkę? W ostatnim meczu z Bytovią. A wcześniej wypadł za kartki, kontuzja złapana w Kluczborku. Wcześniej nie grał, bo przecież nie trenował od początku okresu przez problemy z serduchem.

  14. 07.10.17 20:30 Kibic

    Narzekacie na Biedrze a jak Wiktor będzie grał to będą pieniążki z Pro Junior.Rok temu Łopata posadził Go na ławę i kasy nie był.Więc szanujmy swoich chłopaków

  15. 07.10.17 16:31 lechita

    chłopie jak ty jesteś zadowolony z gry biedrzyckiego to z ciebie hyj nie trener

  16. 07.10.17 14:35 ozos do Dyr

    To może następnym razem trenerowi przygotować pytania na kartce????? Bez przesady... Może piłkarzy trener Stomilu też nie słucha.

  17. 07.10.17 14:26 Dyr

    O boże redaktor prawie przegadał swojego gościa. Kazde zadawane pytanie trwa kilkadziesiąd sekund az nam trener odpływa poźniej musi prosic o powtorzenie pytania. Lubiectego gościa, mam nadzieje ze do końca rundy trochę punktów zgromadzi i niech zimą się wykaże przygotowaniem zespołu.

  __                       
 / _|                      
| |_ _   _ _ __ ___  _   _ 
|  _| | | | '_ ` _ \| | | |
| | | |_| | | | | | | |_| |
|_|  \__, |_| |_| |_|\__,_|
      __/ |                
     |___/                 
 

Twitter