Zalane biuro Stomilu Olsztyn. Fot. Paweł Piekutowski

Zalane biuro Stomilu Olsztyn. Fot. Paweł Piekutowski

Twierdza Olsztyn padła pod naporem deszczu i wiatru

18.09.17 12:52   em   8  

Od niedzieli wieczór w Olsztynie cały czas pada deszcz i wieje silny wiatr. Natura wyrządziła szkody także na olsztyńskim stadionie. Zalało biura z których korzysta pierwszoligowy Stomil Olsztyn.

To nie pierwsza taka sytuacja na olsztyńskim stadionie. W lipcu także doszło do zarwania się kasetonów pod siłą deszczu. W poniedziałek pracownicy olsztyńskiego Stomilu nie mogli pracować. Nie wiadomo w jakim stanie jest sprzęt komputerowy, który mógł ulec zniszczeniu.

Przypomnijmy, że w poprzednim roku Stomil musiał przełożyć spotkanie z MKS-em Kluczbork bo zostało zalane boisko.

Miasto ma gotowy projekt nowego stadionu, ale w obecnej sytuacji nie ma w budżecie pieniędzy na rozpoczęcie prac budowlanych.

Zalane biuro Stomilu Olsztyn

Tagi: Stomil Olsztyn stadion Stomilu

Komentarze

  1. 19.09.17 14:02 OSiR

    Za szmaty wiadra i do roboty nieroby a jak problem to do biurowca wynająć lokale na biura i cacy będzie. Czy kolejny raz kibiców wykorzystacie? Pasożyty.

  2. 19.09.17 10:15 Hehe

    Jakby placili to by mogli wymagac. Maja za darmo i jeszcze marudza. Palce-wymagam. Mam za darmo to dziekuje. Teraz tez jakiex dziwne wypowiedzi prezesa. SA powstalo zeby miasto moglo pozbyc sie w najblizsdym czasie problemu a tu juz pasozyt sie zalagl i zada wiecej.

  3. 18.09.17 18:24 do Hehe

    Podejrzewam kim jestes. W zyciu tez tak narzekasz? Jak w Twoim przypadku placisz za wynajem czegos co nie jest w dobrym stanie to siedzisz cicho i czekasz az spadnie ci sufit na leb czy tez tak stekasz?

  4. 18.09.17 17:15 Hehe

    Za darmo dostali i jeszcze pretensje. Inne kluby musza placic za wynajem a tu jeszcze pretensje.

  5. 18.09.17 17:04 Polonista

    "pod siłą deszczu" ??

  6. 18.09.17 13:33 Roki

    Wyslijcie zdjecia Prezydentowi..

  7. 18.09.17 13:24 O.

    Deszcz zerwał kasetony?

  8. 18.09.17 13:03 Sebek

    Wstyd ! W ratuszu cieplo i sucho... Niedlugo wybory rozliczymy !!

                      _ 
                     (_)
 _ __ ___   __ _  ___ _ 
| '_ ` _ \ / _` |/ __| |
| | | | | | (_| | (__| |
|_| |_| |_|\__,_|\___|_|
                        
                        
 

Najnowsze artykuły

Twitter