Rafał Kujawa w akcji. Fot. sport.egit.pl

Rafał Kujawa w akcji. Fot. sport.egit.pl

Kujawa nie dla Stomilu?

11.09.17 07:28   rys   14  

Napastnik Rafał Kujawa otrzymał propozycje kontraktu w Stomilu Olsztyn, ale wszystko wskazuje na to, że nie podpisze nowej umowy z pierwszoligowcem. Najprawdopodobniej trafi - do klubu ze swojego rodzinnego miasta - Łódzkiego Klubu Sportowego.

- Prezes (Mariusz Borkowski - red.) przedstawił nowa umowę tak jak obiecywał, ale nie spłacił zaległości które są bardzo duże. Chciał rozłożyć na raty do nowego kontraktu - napisał na twitterze menadżer zawodnika Artur Wolski.

Przypomnijmy, że zawodnik w połowie kwietnia zerwał więzadła w lewej nodze. Obecnie trenuje indywidualnie, a do treningów z zespołem ma wrócić jeszcze we wrześniu.

Wszystko wskazuje na to, że najlepszy strzelec Stomilu w poprzednim sezonie zwiąże się umową z Łódzkim Klubem Sportowym.

Tagi: Rafał Kujawa Stomil Olsztyn ŁKS Łódź

Komentarze

  1. 13.09.17 00:26 zorro

    Kto lepszy Kujawa czy Abot lub Zahorski, odpowiedźcie sobie sami. Wstyd że kibice w takim stylu dziękują swojemu napastnikowi. Jak strzela to Bóg, jak kontuzja to spier.... O klasie lkube decydują też kibice, pamiętajcie!!!

  2. 12.09.17 12:54 Jaroty

    W ostatnich latach to najlepszym strzelcem Stomilu to był Kowal moim zdaniem. ;)

  3. 11.09.17 22:07 Raf

    Albo podpisuje albo nie . woli lks powodzenia. Nie dziekujemy

  4. 11.09.17 18:59 ja mówię

    Co niektorzy pieknie dziekuja najlepszemu strzelcowi Stomilu w ostatnich latach. Jeb...c was matoly, jesli nie potraficie uszanowac pilkarza ktory zrobil dla naszego klubu parenascie bramek, dzieki Rafal, powodzenia.

  5. 11.09.17 18:36 Grzej lawe w lksie

    Podniecacie sie tym Kujawskim . Ja sie ciesze ze w Stomilu juz go nie zobacze

  6. 11.09.17 17:00 Ja

    Borkowski koszykarzu spierdalaj!!!!!

  7. 11.09.17 12:52 jimmychoe

    Panowie spokojnie...Forma Kujawy to wielka zagadka, w tym wieku, po takiej kontuzji...Po za tym Kujawa nigdy w Stomilu nie był tytanem pracy i między innymi z tego powodu ta kontuzja..

  8. 11.09.17 11:06 buli

    szkoda spoko grajek by sie przydal

  9. 11.09.17 10:31 biuro

    borkoski odejdz niszczycielu.

  10. 11.09.17 10:16 Nowy Stadion dla Olsztyna!

    Ciekawe w jakiej formie teraz jest? A moze bez formy. Nie chcemy kota w worku. Nigdy nie trawilem Kujawy

  11. 11.09.17 09:48 Mariano

    Jak by mi pracodawca był dłuży sporo kasy to sory batory... nie ma sianka nie ma granka.

  12. 11.09.17 09:39 kolo

    niech idzie. Klub wyciągnął pomocną dłoń, ale jak widać odpoczynek źle wpłynął na głowę.

  13. 11.09.17 08:55 Kujawski

    Niech spada na drzewo

  14. 11.09.17 08:46 chwm

    To się nazywa profesjonalizm w Stomilu!

                     
                     
 ___ _   ___  ____ _ 
/ __| | | \ \/ / _` |
\__ \ |_| |>  < (_| |
|___/\__,_/_/\_\__,_|
                     
                     
 

Twitter