Wysokie zwycięstwo piłkarek Stomilu. Fot. sport.egit.pl

Strzelanina w wykonaniu piłkarek Stomilu. FOTORELACJA!

10.09.17 18:51   rys   5

Występujące w II lidze piłkarki Stomilu Olsztyn wygrały 6:0 z KS Teresin. Podopieczne Marka Maleszewskiego miałby bardzo ułatwione zadanie, bo rywalki przyjechały... w ósemkę.

• Stomil Olsztyn - KS Teresin 6:0 (1:0)

1:0 - Augustyniak (5), 2:0, 3:0 - Zawistowska (51, 60), 4:0 - Shahbazyan (69), 5:0, 6:0 - Augustyniak (73, 90)

3. 10.09.17 21:00 Do a

Nie podoba się to wypad! Brawo dziewczyny! Byłem, widziałem. Pierwsza połowa gorączkowa. Pewna Pani na trybunach powiedziała, że w drugiej sie rozstrzelacie i pięknie się zrobiło. Teraz tylko do przodu :)

4. 10.09.17 20:34 a

No to jest szok 6-0 ale rewelacja przeciwko 8 zawodniczkom no no

5. 10.09.17 19:14 kos

Wynik bardzo fajny, ale trzeba wziąć pod uwagę że goście przyjechali w 8. Panowaliśmy od początku do końca. Pod naszą bramka zero zagrożenia. Niestety dalej mamy mnóstwo spalonych na koncie i niewykorzystanych sytuacji. I połowa bardzo ospała w naszym wykonaniu. To budowanie akcji nam się dłużyło i dłużyło. Dopiero II połowa była adekwatna do stanu posiadania drużyn i się rozkręciliśmy. „Brzechwa” ma bardzo mocne, soczyste dośrodkowania i parę razy wydawało się że nasze zawodniczki lękają się tych mocnych dośrodkowań. Niewiadomo czy to strzelać czy przyjmować z tych posyłanych piłek. Ten mecz na pewno nie był weryfikacją możliwości zespołu. Taki mecz już w przyszłym tygodniu, gdzie rywalem będzie zespół z najwyższej drugoligowej półki.