Stomil przegrał w Siedlcach z Pogonią. Fot. Paweł Piekutowski

Stomil przegrał w Siedlcach z Pogonią. Fot. Paweł Piekutowski

Stomil przegrał 0:1 w Siedlcach z Pogonią

09.09.17 19:55   rys   20  

Piłkarze Stomil Olsztyn przegrali 0:1 w Siedlcach z Pogonią. Mecz obydwie drużyny kończyły w dziesiątkę. Najpierw z boiska wyleciał Mateusz Żytko za faul na Siemaszce, a potem olsztyński napastnik dostał czerwoną kartkę za faul bez piłki.

  • Pogoń Siedlce : Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)

1:0 - Zjawiński (5)

Stomil: Skiba - Bucholc, Sołowiej, Baranowski, Karankiewicz - Piotr Głowacki, Gamakow (33 Lech), Mikołajewski (56 Zahorski), Ramírez (73 Ziemann), Tanczyk, Siemaszko

Skrót meczu:

Konferencja prasowa po meczu:

Komentarz express po meczu:

Spotkanie komentowali Emil Marecki oraz Krzysztof Betkier:

Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 1:0

Tagi: Stomil Olsztyn Pogoń Siedlce

Komentarze

  1. 11.09.17 01:01 o_-

    Mecz już się skończył. Można teraz dużo gadać ale lepiej pokazać, że się wyciągnęło wnioski czynami. Jest sporo czasu by przećwiczyć najsłabsze strony gry i doszlifować wykończenie. Zespół jest tak mocny jak jego najsłabszy punkt. Podobnie piłkarz. Jeśli ma się słabe strony trzeba jes cierpliwie poprawiać. Efekty przyjdą.

  2. 10.09.17 20:39 zorro

    Ktoś się podpisuje moim nickiem. Ja jestem z małej litery czyli zorro. Nie wpinaj się Zorro pod mój nick. Idź do szkoły na j. polski zorro

  3. 10.09.17 19:49 @zorro

    Ty analfabeto, przestań kaleczyć język polski!

  4. 10.09.17 00:30 ????????

    Abbott od 1 m w s czekam

  5. 09.09.17 23:56 Zorro

    Ile zarabia Abbott??? Znawco?????

  6. 09.09.17 23:34 Zorro

    Języczkiem uwagi jest to że pogoń sielce oddała pół celnego szczału i wygrała. Boruca zabrakło, gdzie był Abbot?????????????? Tyle zarabia i dostał wolny weekend? Prezesie co jest grane?

  7. 09.09.17 23:17 Fafiksonekson

    Zahorski i Abbott od 1 min w sobote. Siema myslisz?

  8. 09.09.17 23:01 ucho Adasia

    Adaś śpiewa ... Pogoń to jest potęga, Pogoń najlepsza jest ! 1:0 i Pogoń żegna frajera

  9. 09.09.17 22:39 adrian

    Siema ....

  10. 09.09.17 22:24 lopez

    Panie Bukowczan z Żywca, dziękujemy za śedziowanie i już się nie zobaczym w I lidze. Napij się piwka i sędziuj okręgówę, bo twój poziom jest żenujący. Chyba po znajomości sędziujesz w PZPN

  11. 09.09.17 22:18 goofi

    Siemaszko koń trojański Adasia Ł.

  12. 09.09.17 21:58 Andrew

    i tak bedaa sie czepiac Zahora siemaszko przegral nam mecz. Zahor obys wyszedl w podstawowej jedenastce w meczu z Miedza

  13. 09.09.17 21:52 Roki

    Abbott od 1min w sobote !!Siema na buta nie dojdzie z Siedlec do soboty !! Stracil w moich oczach! Amator!!

  14. 09.09.17 21:24 Fish

    Daliśmy się sprowokować,wykartkować .Zamiast pokazać wyższość piłkarską,mentalną to kurwa nie trzeba było to spierdolić.No i kto się teraz cieszy?!!!Z kim mamy wygrywać na wyjeździe jak nie z takimi ,,sielcami''No Kurwa z kim?!?!?

  15. 09.09.17 20:59 !!!!!

    Siemaszko dales dupy!!!

  16. 09.09.17 20:22 Dziouba

    Sielce górom ! Letnia stolica futpolu. Adam nas załatwił, odroczył swoją dymisję.

  17. 09.09.17 20:14 lopez

    Ale was Adaś załatwił. Wygrał mecz, zgarnął 3 punkty i wyeliminował najlepszego napastnika Stomilu na 3 mecze!!! Ugotował Stomil. Adaś Wielki. W Siedlcach mają ubaw.

  18. 09.09.17 20:11 zorro

    Do Krzysztof podaj skład .... Podpisz się wreszcie tak jak zwykle czyli dziubek

  19. 09.09.17 20:08 kibic

    No i Łopatko utarł szystkim nosa. Pogoń górą, A Stomil przegrywa na własne życzenie. Jak mając jednego zawodnika więcej można się tak nieodpowiedzialnie zachować i osłabić zespół? - pytanie do Siemaszki, co za pacan. A była okazja grać cały mecz o jednego więcej i ograć Pogoń wysoko. A sędzie to jeszcze większy pacan! Jakiś Bukowiec skąd PZPN bierze takich ludzi. Ten Bukowiec to powinien 8 ligę sędziować a nie I ligę!. 10 lub 12 kartek tego pajaca. Oba kluby powinny wysłąć protest to PZPN, żeby ten Bukowiec więcej meczów już nie sędziował.

  20. 09.09.17 20:06 Krzysztof podaj skład

    Kinio do swoich fakultetów dorzucił jeszcze jeden: jest również stomatologiem!eee,yyy Brat Kinia "Sielce" i "Sielce". Siedlce chłopaku.eee,yyy Adasia wyglądają jak mohery papieża. 4min i kupka w majtach redaktora Kinii. Krzysztof podaj wynik heheh No chłop zna się na wszystkim, tylko dlaczego tak stęka przy mówieniu?eee,yyy A i motolotnia najważniejsza.eee,yyy. Cały czas się ogląda, chyba boi się deja vu od botanika (ten od liścia).eee,yyy Po przerwie Kinio podaje składy bez przeprowadzonych zmian hehehehe eee,yyy. Mały nie poprawiaj Kinia on wie lepiej!eee,yyy Kinio nawet nie kuma kto jest młodzieżowcem w Stomilu, ale ma parcie na szkło eee,yyy. Jak Tanczyk się gubi na boisku to co powiedzieć o ekspercie w dziedzinie komentarza Kinio? eee,yyy Jak myślisz? eee,yyy Spytajcie swojego kolegę-mentora Adasia o młodzieżowców :) eee,yyy Krzysztof podaj liczbę kartek, taki kelner z niego, podaj to, podaj tamto eee,yyy Co ten Kinia tak stęka? eee,yyy Debata o Smolarku mega. Subskrybutujcie !

                        
                        
  __ _ _   _ _ __   ___ 
 / _` | | | | '_ \ / _ \
| (_| | |_| | |_) |  __/
 \__, |\__,_| .__/ \___|
    | |     | |         
    |_|     |_|         
 

Twitter