Stomil Olsztyn. Fot. sport.egit.pl

Stomil Olsztyn. Fot. sport.egit.pl

"OceniamyStomil": Noty zawodników po meczu z Górnikiem Łęczna

04.09.17 10:10   redakcja portalu sport.egit.pl   4  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w sobotę pokonali 2:1 Górnika Łęczna. Po meczu wystawiliśmy noty zawodnikom. Zapraszamy do dyskusji!

Michał Leszczyński (6) - Kolejne niezłe spotkanie olsztyńskiego bramkarza. Dobrze dawał sobie radę na przedpolu. Powtórki pokazały, że przy strzale Tymińskiego mógł jednak zachować się lepiej.

Janusz Bucholc (6) - Niezły występ kapitana Stomilu. Często asekurował Sołowieja w polu karnym przy stałych fragmentach. Problemy robił mu szybki skrzydłowy Górnika.

Łukasz Sołowiej (6) - Poprawne spotkanie, choć czasami się gubił w natłoku ataków gości.

Paweł Baranowski (6) - Bardzo pewnie w defensywie, troszkę gorzej w wyprowadzaniu piłki do przodu.

Adrian Karankiewicz (6) - To już trzecia pozycja w Stomilu w siódmym meczu olsztyńskiego obrońcy. Z zadania wywiązał się poprawnie.

Wołodymyr Tanczyk (8) - Najaktywniejszy w zespole Stomilu. Szarpał najpierw prawą, potem lewą stroną. Lepiej zagrał w drugiej połowie, co udokumentował zwycięską bramką.

Grzegorz Lech (7) - Troszkę gorzej w pierwszej połowie, choć starał się rozgrywać. W drugiej, razem z Ramirezem, wziął ciężar gry na swoje barki. Nie schodzi poniżej pewnego poziomu.

Wiktor Biedrzycki (6) - Pierwszy raz sam na defensywnym pomocniku. Starał się mocno, choć było widać, że jeszcze nie zawsze wie, jak dobrze się zachować.

Dani Ramirez (7) - W pierwszej części gry prawie niewidoczny, w drugiej wziął ciężar gry na siebie. To on rozpoczął akcję, po której Stomil objął prowadzenie. Udany debiut.

Marcel Ziemann (6) - W pierwszej połowie biegał po lewym skrzydle. Nie zawsze dobrze rozumiał się z Karankiewiczem. Troszkę lepiej po zmianie stron, gdy przeniósł się na prawe skrzydło. Zmieniony przez Głowackiego.

Artur Siemaszko (6) - Miał spore problemy z rosłymi obrońcami Górnika, którzy udanie odcinali go od prostopadłych podań. Pewnie wykonał jedenastkę i dał Stomilowi remis.

Piotr Głowacki (7) - Dał dobra zmianę. Po jego wejściu akcje prawa stroną nabrały tempa. Dobrze współpracował z Bucholcem i asystował przy bramce Tanczyka.

Tagi: Stomil Olsztyn OceniamyStomil Michał Leszczyński Janusz Bucholc Łukasz Sołowiej Paweł Baranowski Adrian Karankiewicz Wołodymyr Tanczyk Grzegorz Lech Wiktor Biedrzycki Dani Ramirez Marcel Ziemann Artur Siemaszko Piotr Głowacki

Komentarze

 1. 04.09.17 12:06 Adamski

  Ziemann Siemaszko najslabsi na boisku. Szkoda ze Abbott nie gra. Wiem pro junior system. Szkoda ze Stomil nie gra na dwoch napastnikow!

 2. 04.09.17 10:39 Kibic2

  Oceny ewidentnie zawyżone. Ramirez grał słabo a dostał 7 a Ziemann bardzo słabo i 6? Ogólnie zawodnicy ofensywni zasłużyli na niższe oceny l.

 3. 04.09.17 10:36 Vesper

  Leszczyński 5 - Bucholc 6, Sołowiej 6, Baranowski 6, Ziemann 3 - Karankiewicz 5, Biedrzycki 5, Lech 6, Ramirez 6, Tanczyk 7 - Siemaszko 7. Głowacki 7

 4. 04.09.17 10:26 Kibic

  Ziemann nota 6 ciekawe za co ,najgorszy na boisku

             
             
__   _______ ___  _ 
\ \ /\ / / _ \ \/ / | | |
 \ V V / (_) > <| |_| |
 \_/\_/ \___/_/\_\\__, |
          __/ |
          |___/ 
 

Najnowsze artykuły

Twitter