Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

"OceniamyStomil": Noty zawodników Stomilu po meczu z GKS-em Tychy

23.08.17 11:44   redakcja sport.egit.pl   8

Stomil Olsztyn pokonał na własnym stadionie 2:0 GKS Tychy. Po meczu wystawiliśmy oceny olsztyńskim piłkarzom. Zapraszamy do dyskusji!

Michał Leszczyński (7) - Za dużo pracy nie miał, obrońcy czyścili co mogli, ale gdy musiał interweniować, robił to bez zarzutu. Pewny na przedpolu.

Janusz Bucholc (7) - Bardzo uważny przy stałych fragmentach gry dla GKS-u, dobry występ.

Łukasz Sołowiej (8) - Dobrze mu zrobiło przeniesienie na prawą stronę środka obrony. Duży spokój i prawie bez błędów. Wspólnie z Baranowskim wyłączył Zapolnika z gry. Dołożył bramkę i widać, że to nie był przypadek.

Paweł Baranowski (8) - Poradził sobie na lewej stronie środka obrony i zaliczył świetny występ. Czyścił przedpole, asekurował kolegów. Dopiero świeży Fidziukiewicz sprawił mu troszkę problemów.

Ernest Dzięcioł (7) - Udany debiut młodego obrońcy. Trochę niepewny na początku spotkania, ale z minuty na minute grał lepiej. Jeśli popełnił błąd, to starał się za chwilę go naprawić.

Piotr Głowacki (7) - Tym razem zaliczył asystę przy golu Sołowieja. Dobry występ skrzydłowego.

Wiktor Biedrzycki (7) - Spokój i konsekwencja. Dobrze ustawiał się do dalekich zagrań od Leszczyńskiego i kilka razy posłał głową fajną piłkę w kierunku Siemaszko.

Daniel Mikołajewski (7) - Udany powrót "Mikiego" do pierwszego składu. Dużo walczył z Matusiakiem w środku pola. Bardziej czyścił, niż rozgrywał.

Grzegorz Lech (8) - Tym razem to on był egzekutorem, dał prowadzenie Stomilowi. Znów uważny lider zespołu.

Marcel Ziemann (7) - Poradził sobie na lewej pomocy, fajnie współpracował z Siemaszko. Współautor pierwszej bramki.

Artur Siemaszko (8) - Nie strzelił bramki, ale świetnie dośrodkował do Lecha. Dużo walki z przodu. Znów biegał za dwóch.

Tomasz Asensky - Zaryzykował, postawił na czterech młodzieżowców i opłaciło się. Kontuzja Tanczyka trochę skomplikowała mu sprawę. Dobra reakcja ze zmianami taktycznymi.

Wojciech Myć - Bez większych błędów, choć chyba za szybko wyciągał kartki z kieszonki.

Tagi: OceniamyStomil Stomil Olsztyn Michał Leszczyński Janusz Bucholc Łukasz Sołowiej Paweł Baranowski Ernest Dzięcioł Piotr Głowacki Witkor Biedrzycki Daniel Mikołajewski Grzegorz Lech Marcel Ziemann Artur Siemaszko Tomasz Asensky Wojciech Myć