Zdjęcie jest ilustracją do artykułu. Fot. sport.egit.pl

"Komentarz express": Dwa szybkie ciosy Stomilu i wygrana z GKS-em Tychy

23.08.17 02:30   kyn   8

W siódmej i dziesiątej minucie bramkarz GKS-u Tychy Rafał Dobroliński musiał wyjmować piłkę z siatki. Najpierw pokonał go Grzegorz Lech, a następnie Łukasz Sołowiej i Stomil Olsztyn zwyciężył z tyskim zespołem 2:0. W "Komentarzu express" o tym spotkaniu opowiadają Krzysztof Betkier i Piotr Gajewski.

Tagi: Stomil Olsztyn GKS Tychy Komentarz express

1. 24.08.17 16:09 @zorro

czepiajta? Ty z kurpi jesteś?

2. 23.08.17 23:58 zorro

Ten łysy i gruby to Kynio, nie czepiajta się robi dobrą robotę. Więcej może powiedzieć "Dziubek"

3. 23.08.17 23:02 Dawid

Jakub Kowalski czekamy

4. 23.08.17 22:20 Tyski

Co ten łysy pierdzieli? Kiwa łbem jak koń. Skąd wy go macie? Takiego męczącego gościa to ze świecą szukać! Ps. typowy hiszpan? Czyli w cyce? Gość stłamsił grubego, a to on jest gwiazdą, to zakończył heheh Grubego nie da się lubić niestety!

5. 23.08.17 20:09 borowik

wszyscy tacy super tak świetnie grali to dlaczego tychy przeważały przez 75 minut meczu ja nie rozumiem wy ich tak chwalicie ale za co tychy były lepsze ewidentnie a tutaj się okazuje że każdy zagrał tak dobrze że go nawałka powinien powołać ochłońcie obaj lodu na głowy jeszcze jak coś chciał ten z włosami powiedzieć to mu zostało przerwane o głupotach 18 minut a o konkretach 3 sekundy i milcz bo za dużo powiesz jeszcze

6. 23.08.17 10:39 Kibic

Nie mial kiedy przerwac co za typ!! Na autobus sie spieszyl czy co???

7. 23.08.17 10:00 Albin

Abbott powinien grac od pierwszej minuty

8. 23.08.17 09:49 profeska

Pełna profeska, redaktor przerwał swojemu gościowi w momencie kiedy po 18 minutach chciał powiedzieć coś ciekawego. Bo późno było i zgasił światło