Stomil wygrał z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Fot. sport.egit.pl

Stomil wygrał z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Fot. sport.egit.pl

Strzelali po przerwie. Stomil wygrał 3:1 z Podbeskidziem

11.08.17 20:35   rys   14  

Stomil Olsztyn zdobył pierwsze punkt w tym sezonie. Olsztyński zespół wygrał 3:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Bramki dla biało-niebieskich strzelali: Piotr Głowacki, Adrian Karankiewicz oraz Artur Siemaszko.

  • Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (0:0)

1:0 - Pi. Głowacki (50), 2:0 - Karankiewicz (65), 3:0 - Siemaszko (69), 3:1 - Tomczyk (85)

Stomil: Leszczyński - Bucholc, Baranowski, Sołowiej, Ziemann, Pi. Głowacki, W. Biedrzycki, Karankiewicz (81 Mikołajewski), Lech (87 Zahorski), Tanczyk, Siemaszko (75 Abbott)

- Przed meczem powiedziałem zawodnikom, że sezon rozpoczynamy dziś w Olsztynie przed własną publicznością i należy w ten sezon wejść dobrze a potem to kontynuować - mówił na konferencji prasowej trener olsztyńskiego zespołu Tomasz Asensky.

I dodał: - Dla mnie jako trenera jest to bardzo ważne, bo i po takim zwycięstwie morale drużyny pójdą w górę. Oczywiście należy studzić głowy, a ja dokonują tego zaraz po meczu. Teraz jest święto dla piłkarzy, należy się cieszyć, ale musimy twardo stąpać po ziemi, ponieważ dużo pracy jeszcze przed nami. Jestem przekonany, że czas będzie działał tylko na naszą korzyść. Co do przebiegu samego meczu według mnie był trochę do przewidzenia. Mieliśmy materiały wideo, wiedzieliśmy jak Podbeskidzie operuje piłką i jaką grę preferuje. Opracowana taktyka myślę, że przyniosła dziś efekty bo pierwsze co powiedziałem zawodnikom przed meczem to cierpliwość. Wiedzieliśmy, że przydarzy się jakaś strata czy szybkie przejęcie piłki i cieszy, że potrafimy takie sytuacje wykorzystać. W przerwie miałem trochę pretensji do zawodników, bo nie szanowaliśmy piłki po przechwycie i uważam, iż przy odrobinie staranności powinniśmy prowadzić już do przerwy. Wiadomo chciało by się więcej, bo i tych okazji było sporo ale trzy strzelone bramki dają nam dziś trzy punkty i teraz przygotowujemy się już do następnego meczu.

Zapis komentarza na żywo z meczu:

Wyniki 3. kolejki:

  • 12.08.17 17:30 Raków Częstochowa 0:1 Chojniczanka Chojnice
  • 11.08.17 20:45 GKS Katowice 1:2 Puszcza Niepołomice
  • 12.08.17 12:30 Odra Opole 2:4 Miedź Legnica
  • 13.08.17 20:00 Zagłębie Sosnowiec 1:0 Pogoń Siedlce
  • 13.08.17 19:47 Wigry Suwałki 0:0 Górnik Łęczna
  • 13.08.17 19:00 Stal Mielec 1:0 Olimpia Grudziądz
  • 13.08.17 17:00 Chrobry Głogów 1:0 GKS Tychy
  • 12.08.17 19:00 Bytovia Bytów 2:1 Ruch Chorzów
  • 11.08.17 19:00 Stomil Olsztyn 3:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Bytovia Bytów 3 9 3-0-0 7-2
2. Chrobry Głogów 3 7 2-1-0 3-1
3. Odra Opole 3 6 2-0-1 7-5
4. Puszcza Niepołomice 3 6 2-0-1 6-4
5. Chojniczanka Chojnice 3 6 2-0-1 4-2
6. GKS Tychy 3 6 2-0-1 3-2
7. Stal Mielec 3 6 2-0-1 2-1
8. Olimpia Grudziądz 3 6 2-0-1 3-1
9. Miedź Legnica 3 5 1-2-0 5-3
10. Raków Częstochowa 3 4 1-1-1 3-3
11. Górnik Łęczna 3 4 1-1-1 2-4
12. Zagłębie Sosnowiec 3 3 1-0-2 2-3
13. Pogoń Siedlce 3 3 1-0-2 3-4
14. Stomil Olsztyn 3 3 1-0-2 4-7
15. Wigry Suwałki 3 1 0-1-2 1-4
16. GKS Katowice 3 1 0-1-2 3-5
17. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 1 0-1-2 2-6
18. Ruch Chorzów 3 -5 0-0-3 1-4

Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1

Tagi: Stomil Olsztyn Podbeskidzie Bielsko-Biała

Komentarze

  1. 12.08.17 09:28 ozos

    Fajnie, że przed meczem jest mini studio meczowe :)

  2. 12.08.17 01:50 P69a

    Umówmy się, że internauta Dziubek wchodzi tutaj tylko po to, żeby dowalić Krzyśkowi. Pewnie Krzysiek z tego hejterstwa może sporo wyciągnąć, żeby poprawić swoją robotę, ale co by nie zrobił to Dziubek i tak musi sobie zrobić dobrze. Jedni się cieszą ze zwycięstwa, inni z innego powodu. Jak Kynia nie było w Chojnicach, to Dziubek musiał mieć zwalony weekend, bo nie było jak mu dowalić...

  3. 12.08.17 01:06 @zorro

    Uczą się od roku? Mylą lewą stronę z prawą? No to powodzenia...

  4. 12.08.17 00:46 zorro

    ale faktycznie Kynio trochę przytył od ostatniego meczu

  5. 12.08.17 00:43 zorro

    Dziubek co się czepiasz Kynia, może raz stęknął... Chłopaki dopiero się uczą komentowania...Jak umiesz lepiej to sam postękaj a my będziemy mieli bekę :)

  6. 11.08.17 23:42 Dziubek

    Brawo dziennikarzyny samozwańcze. "mam nadzieję, że trudnych pytań nie zadawałem"- to gruby, nasz Szpilka z Olsztyna, dobre też "wypierd...laj". Nieodzowne koszule z komunii, mówienie sylabami i Krzysztof przedstaw skład, Krzysztof pocałuj pana, Krzysztof zrób minkę, Krzysztof ta taka nasza Magda z Koła fortuny :) Mały też potrafi:"Stomil będzie atakował na bramkę gości". Gruby: "w bramce dwóch Rafałów" albo "Stomil nie potrafił zaakceptować przewagi" :Abbott minimalnie nie trafił w piłkę"Brawo Szpakowski , tego się nie da słuchać i oglądać. Te stękanie: ymmmm ymmmm i szczurzy ruszający się nosek. Gruby w żywiole. Tragedia.Ps. gruby nie siorb wystarczy że stękasz.

  7. 11.08.17 23:29 Brawo

    Zawodnik nr 16 troche slabo

  8. 11.08.17 22:35 Da

    Taki Stomil chcemy ogladac!!!!!!!!!!!!! Borkowski dawaj sponsorow!!!!!!

  9. 11.08.17 22:29 Klops

    Kurde kiełba podrożała :(

  10. 11.08.17 21:52 ??????

    Co ze sponsorami???????

  11. 11.08.17 21:47 =)

    Kiedy wywiad z Abbottem mega pozytywny gosc

  12. 11.08.17 21:42 Kamil J

    Siemaszko ma dobrego kompana w napadzie Abbotta widac doswiadczenie bedziemy mieli z tych gosci mega pozytek. Strzela nie jedna bramke. Brawo Pany SPW!!

  13. 11.08.17 21:33 Grth

    Racja Skiba na razie nie ma równej konkuręcji a co dopiero godnego zmiennika

  14. 11.08.17 21:25 Kibic

    niech Skiba wraca do bramki bo ten gwiazdorek Leszczu to sie nadaje do tarcia chrzanu!!

            _         
           | |        
 _   _  ___| | ____ _ 
| | | |/ _ \ |/ / _` |
| |_| |  __/   < (_| |
 \__,_|\___|_|\_\__,_|
                      
                      
 

Twitter