Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. wmzpn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. wmzpn.pl

WMZPN podąża za najnowszymi trendami

02.08.17 09:07   rys   4  

Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził podczas poniedziałkowego zarządu nowy logotyp. - Zmiana logo to również doskonała okazja, aby wystartować z nowymi planami marketingowymi oraz podnieść atrakcyjność naszych rozgrywek dla potencjalnych sponsorów - mówi kierownik ds. marketingu i komunikacji WMZPN Emil Wojda.

- Prace na projektem nowego logotypu były dla nas dużym wyzwaniem. W ostatnich miesiącach przeprowadzaliśmy badania na temat wizerunku i postrzegania WMZPN-u, które przyniosły odpowiedzi na wiele istotnych pytań. Postawiliśmy przed grafikami zadanie, którego celem miał być symbol nawiązujący do takich wartości jak nowoczesność, dynamiczność, otwartość i profesjonalizm. Zależało nam również na tym aby logo kojarzyło się z naturą, czyli z tym z czego nasze województwo słynie w całej Polsce. I takie właśnie jest nasze nowe logo – nowoczesne, dynamiczne i swoimi niebiesko-zielonymi barwami nawiązujące do natury – mówi prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej Marek Łukiewski.

- To dobry moment by odświeżyć znak WMZPN, tak aby stał się atrakcyjny dla mediów, sponsorów, a także dla całej społeczności piłkarskiej w naszym regionie. Zmiana logo to również doskonała okazja, aby wystartować z nowymi planami marketingowymi oraz podnieść atrakcyjność naszych rozgrywek dla potencjalnych sponsorów - uzasadnił zmianę kierownik ds. marketingu i komunikacji WMZPN Emil Wojda.

Podoba Ci się nowe logo Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej?

 • Tak 33.33%
 • Nie 66.67%

Głosowanie zakończyło się 05.09.17 09:16

Tagi: WMZPN Emil Wojda Marek Łukiewski

Komentarze

 1. 07.08.17 10:22 Po co to komu

  Tandeta

 2. 06.08.17 16:50 He

  Emilek musi sie wkazac i wydac troche hajsu zwiazkowego, marketingowiec z krwi i kosci.

 3. 03.08.17 22:08 WiM

  ,komu dotychczasowe przeszkadzało , Co to za logo co ono symbolizuje opinia jasna na nie .Dlaczego o tym decyduje zarząd a nie walne zgromadzenie związku.

 4. 03.08.17 00:59 prawda

  po co mieć logo z duszą, historią i tradycją, przecież trzeba je zmienić na kiczowate bardzo i nic sobą nie reprezentujące. Zamiast szanować historię ktoś tu chce wprowadzać kicz bo gdzieś jakieś inne pajace też sobie wumyśliły że zmienią np logo juventusu. Tak nie ma to jak marnować czas i poeniądze na głupoty.

       _     
       | |    
__   _____| | _____ 
\ \ /\ / / _ \ |/ / _ \ 
 \ V V / __/  < (_) |
 \_/\_/ \___|_|\_\___/ 
            
            
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter