Dominik Wasiak. Fot. Archiwum piłkarza

Dominik Wasiak. Fot. Archiwum piłkarza

Wasiak w Jagiellonii Białystok

17.07.17 19:06   rys   17  

Dominik Wasiak (rocznik 2002) występujący ostatnio w juniorach młodszych Stomilu Olsztyn podpisał kontrakt z Jagiellonią Białystok.

W ostatnim półroczu piłkarz grał w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych. Brał udział także w treningach pierwszej drużyny Stomilu.

Tagi: Dominik Wasiak Stomil Olsztyn Jagiellonia Białystok

Komentarze

  1. 19.07.17 01:04 Fan

    Powodzenia chłopie !!!

  2. 18.07.17 22:31 Fajna mordeczka

    Ten chłopak daleko zajedzie !!! Wystarczy zobaczyć go na boisku , na pierwszy rzut oka widać ze rośnie młody Messi !! Tak trzymaj Dominik ;)

  3. 18.07.17 22:16 Co to ku*** jest ?

    O co wam ludzie chodzi , chłopak poszedł się dalej rozwijać dostał szanse zostawcie to mu a nie się w to wpieprzacie nie potrzebnie , i nic mu nie zabierajcie bo byłem na kilku meczach i widać było z jakim podejściem do tego podchodzi i jak walczy .. Brawo i trzymaj się Dominik !

  4. 18.07.17 21:11 Byłem Zawodnikiem

    To prawda Ja tak samo widziałem jak trenował razem ze swoim tatą. Domin jesteśmy z Tobą. Powodzenia i pokaż że warto ciężko Pracować

  5. 18.07.17 20:51 Przemek

    Znam Dominika osobiście , jest strasznie ułożony chłopak z celami na przylość i z niego może być zawodnik bo potrafił spędzać dodatkowo poza treningami na boisku 4-5 godzin i widziałem osobiście na własne oczy jaki wkład w to dawał , przypadkiem się nie znalazł w Jadze , Powodzenia Domin !

  6. 18.07.17 17:43 Pilka

    Co ma ubiór do talentu tego młodego chłopaka.To gdzie teraz jest zasłużył sobie swoją ciężką pracą, Mało tego jeszcze cięższa praca go czeka i nie jest nam to oceniać czy wróci czy nie da rady .Ma szansę niech się rozwija!!!.Życzę dalszej milej dyskusji a za Ciebie Dominik trzymam mocno kciuki.!!!Powodzenia!!!

  7. 18.07.17 15:00 Kolega z drużyny

    Zawsze był faworyzowany. Życie pokarze ale myślę że soda mu uderzy. Parę chłopaków poszło ale szumi tylko Wasiak

  8. 18.07.17 13:56 Trysek

    Znany - jeśli byłby cienki to widzemistrz Polski by go nie brał, widać ze chłopak ma talent i poszedł się dalej rozwijać , powodzenia Dominik! Nie zapomnij o swoich !

  9. 18.07.17 10:20 the core

    A taki był z niego ultras Stomilu... Smuteczek

  10. 18.07.17 07:45 Znany

    Cienki był ciągłe beczenie że jest faulowany. Za rok wróci cienias.

  11. 18.07.17 06:36 Jagiellonia

    Jagiellonia nie potrzebuje gwiazdeczek na boisku które jedyne co mogą zaprezentować to wywracanie się o własne nogi, tragedia!!!

  12. 18.07.17 06:08 A

    Dominik nie jest wychowankiem OKS. Dominik powodzenia!

  13. 17.07.17 23:36 Anonim

    Szerokości, chłopak poszedl za rozwojem, nie oszukujmy sie ten klub coraz bardziej schodzi na psy i nie szanuje swoich wychowawnkow ktorych puszcza od tak i nie myśli co z nimi bedzie ;) pozdrawiam

  14. 17.07.17 22:29 Ktoś

    Cwaniaczkiem Baranie to Ty jesteś.

  15. 17.07.17 21:47 Kibol

    Szerokości - co sugerujesz takim czyms ? Strata dla Stomilu duża bo uciekają młodzi zawodnicy i on nie jedyny odszedł właśnie z tego rocznika , powodzenia życzę Ci

  16. 17.07.17 21:27 Czaro

    Czy Stomil nie powinien dostać ekwiwalentu za wyszkolenie?

  17. 17.07.17 20:38 Szerokości

    Jednego cwaniaczka-gwiazdorka w rurkach mniej. Sklepy z żelem żałują transferu!

       _ _ _ 
      (_|_|_)
  __ _ _ _ _ 
 / _` | | | |
| (_| | | | |
 \__, |_| |_|
    | |_/ |  
    |_|__/   
 

Twitter