Plażowe rugby zagości ponownie nad Ukielem. Fot. sport.egit.pl

Plażowe rugby zagości ponownie nad Ukielem. Fot. sport.egit.pl

Plażowe rugby zagości ponownie nad Ukielem

13.07.17 12:04   rys   3  

W najbliższy weekend (15-16 lipca) do Olsztyna ponownie zawita rugby w odmianie plażowym. Rugby Team Olsztyn organizują imprezę Ukiel Beach Rugby Cup 2017.

Każdego dnia początek zmagań na środkowej plaży w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel zaplanowano na godzinę 10. - Pierwszego dnia rywalizacja potrwa do mniej więcej godziny 17-18, a w niedzielę do godz. 14 - tłumaczy i jednocześnie zaprasza Przemysław Andrzejewski z Rugby Team Olsztyn.

Przyjazd do Olsztyna zapowiedziały m.in. ekipy Lechii Gdańsk, Czarnych Pruszcz Gdański. - Warto przyjść na plażę miejską w Olsztynie i zobaczyć w akcji byłych zawodników WMPD Olsztyn, czy obecnych zawodników naszego zespołu - dodaje Andrzejewski.

Jest duża szansa, że podczas turnieju w akcji zobaczymy zawodniczki z kobiecej sekcji rugby. Do Olsztyna miały przyjechać rywalki z Gdyni, ale sprawy reprezentacji pokrzyżowały plany i organizatorzy planują inne rozwiązanie tej sytuacji.

Rugby Team Olsztyn w sezonie 2016/2017 w odmianie siedmioosobowej tego sportu zanotował najlepsze wyniki w historii. W rozgrywkach Pucharu Polski zespół zakończył rywalizację na ósmym miejscu, a w mistrzostwach Polski na dziewiątym.

Tagi: Rugby Team Olsztyn Planeta Rugby Olsztyn Przemysław Andrzejewski

Komentarze

 1. 14.07.17 20:34 kolo

  Stomil & Lechia!!!

 2. 13.07.17 13:34 kibic

  Przychodzi oglądać się rywalizację zawodników, a nie napisy na koszulce. Dla Prawdziwych Kibiców ważne jest to że grają reprezentanci naszego miasta i województwa!

 3. 13.07.17 13:02 kibic

  przyszedl bym jak to byl by Stomil Olsztyn Rugby to bym przyszedl a tak pojde na Lechie Gdansk

           
           
__  _____ ___ ___ 
\ \ / / _ \/ __|/ _ \
 \ V / __/\__ \ __/
 \_/ \___||___/\___|
           
           
 

Twitter