Emil Marecki i Krzysztof Betkier. Fot. Paweł Piekutowski

Emil Marecki i Krzysztof Betkier. Fot. Paweł Piekutowski

"Komentarz express": Stomil Olsztyn przed meczem z Wartą Sieradz

12.07.17 21:29   kyn, em   14  

W sobotę Stomil Olsztyn w rundzie wstępnej Pucharu Polski zagra z beniaminkiem III ligi, Wartą Sieradz. O tym, jak wygląda sytuacja w klubie przed tym spotkaniem opowiada Emil Marecki wraz z Krzysztofem Betkierem.

Tagi: Komentarz express Stomil Olsztyn Warta Sieradz

Komentarze

  1. 14.07.17 21:29 Adam

    Tylko Stomil!!!!!!! Od zawsze na zawsze!!!!!

  2. 13.07.17 21:45 k44

    Komu daje więcej siatkówka? Do tego plażowa...bredzisz kompletnie. Piłka nożna to jest sport nr 1 na Świecie Europie i Polsce. Niestety w Olsztynie próbuje się na siłę o tym zapomnieć i wyrastają takie trolle jak ty co na tej głupocie budują sobie politykę. Jesteś taki jak władze tego miasta - kompletny dyletant, trzymaj się z daleka od sportu!

  3. 13.07.17 17:58 boss

    hahah, co ty pleciesz człowieku. siatkowka plazowa to kpina? ona daje wiecej pod kazdym wzgledem (promocyjnym, zarobkowym, wizerunkowym) niz wasz stomilek ukochany ;D :D :D zrozumcie to w koncu, ze kazdy mieszkaniec miasta ma was gleboko w d.. i nie zamierzaja plakac nad tym, ze Stomilek nagle przestanie istniec ;D I dalej nazywajcie Prezydenta Grzybowiczem, dalej narzekajcie na OSiR - niedlugo wszyscy wam sie odwdziecza ;D

  4. 13.07.17 14:27 Kibic

    Ale transfery :( gdzie ci doswiadczeni?

  5. 13.07.17 12:10 k44

    Boss - zobacz co się dzieje w innych miastach wielkości Olsztyna i potem zabieraj głos! Siatkowka plażowa haha co za kpina

  6. 13.07.17 10:28 boss do ozos

    Hahha, czlowieku, ty tez robisz klikalnosc. ja po prostu smieje sie z was kibicow, a ty placzesz nad losem swojego stomilu, ktorego juz nie powinno byc

  7. 13.07.17 08:44 Wypucowana łodyga

    Panowie zmieńcie te koszule. Krótki rękawek jak z wesela pod Myszyńcem nie pasuje. Obalajcie standardy. Wystarczy, że w klubie powiela popeliną.

  8. 12.07.17 23:18 Zorientowany

    Boss to były piłkarz. Proszę nie karmić trolla.

  9. 12.07.17 23:00 ozos

    I co z tego, że wspierają? No nic :) Ty na bank wspierasz tylko klikalność tego postu, nic więcej.

  10. 12.07.17 22:55 Boss

    I co z tego,że wspierają? Wasze malowanie płotu urasta do rangi jakiegoś mistrzostwa.Dalej gadajcie na osir, władze miasta, to wam wszystko utną.A ilu kibiców Stomilku działa w Socios?Chyba pytanie retoryczne,bo tylko potraficie narzekać na wszystkich i jak ktoś odejdzie z waszego Stomilku do normalnego klubu,by zobaczył w końcu pieniądze,to nazywacie go zdrajcą-jesteście żałośni. A tubie propagandowej, jak za PRL na tym portalu i kibicom-redaktorą dziękuje

  11. 12.07.17 22:28 ozos do Boss

    Na malowaniu płotu było tylu kibiców ile potrzeba. Robota wykonana. Możesz zazdrościć. Pokaż mi w Olsztynie innych kibiców którzy tak wspierają swój klub jak nie Stomilowcy?

  12. 12.07.17 22:27 Dziubek

    Krzysztofie rozmawiałeś, ilu zawodników podpisane ma kontrakty; Krzysztof nie wiem, mlask mlask. Będzie liczył na utrzymanie i nie ma na co liczyć. Mały: "nie kończyłem studiów marketingu sportowego czy ten" a może tamten? Krzysztofie więcej dziubka i stękania, więcej fachowcu! Ps. I zabierzcie zamiast barw Stomilu koszule z komunii do Warty.

  13. 12.07.17 22:25 Boss

    Zrozumcie,że miasto nie musi wspomagać tylko waszego Stomilku,a też inne kluby i podmioty.Siatkówka plażowa ma 1000000x większą wartość marketingową,niż wasz Stomilek,bo ta wartość jest jak "mniej niż zero".Tylko miasto daj,daj i daj.Tylko Was (czyli egit,stomil.olsztyn.pl i olsztyn.com - towarzystwo Stomilkowe) to grzeje,3/4 mieszkańców ma ten klub gdzieś,więc nie gadajcie,że macie najwięcej kibiców,bo to było widać po malowaniu płotu