Stomil Olsztyn wrócił do treningów. Fot. sport.egit.pl

Stomil Olsztyn wrócił do treningów. Fot. sport.egit.pl

Stomil wrócił do treningów, ale zajęć nie prowadził Derbin

26.06.17 21:53   em   9  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w poniedziałek wrócili do zajęć po przerwie wakacyjnej. Zajęcia miał poprowadzić Artur Derbin, ale trener blisko trzy godziny spędził w klubowych gabinetach.

W sobotę oficjalna strona klubu z Olsztyna ogłosiła, że nowym trenerem zespołu został były trener Chojniczanki Chojnice - Artur Derbin.

Jak się okazało w poniedziałek trener Derbin jednak nie podpisał jeszcze formalnie kontraktu z olsztyńskim klubem. Jak zapewnia trener wszystko jest na dobrej drodze, żeby w nowym sezonie poprowadzi zespół Stomilu w rozgrywkach I ligi.

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. I nie chodzi tutaj o kasę dla trenera, a o zaległości dla piłkarzy Stomilu Olsztyn.

Na pierwszych zajęciach, które poprowadził trener bramkarzy Sylwester Wyłupski obecni byli: Bartosz Bartkowski, Igor Biedrzycki, Wiktor Biedrzycki, Wojciech Dziemidowicz, Paweł Głowacki, Aleksander Karbowiak, Piotr Klepczarek, Grzegorz Lech, Michał Leszczyński, Jakub Mosakowski, Arkadiusz Mroczkowski, Adrian Serowiec, Piotr Skiba, Sebastian Szypulski, Rafał Śledź, Tomasz Wełnicki, Tomasz Zahorski, Wojciech Żęgota, Karol Żwir.

Marcel Ziemann swoją nieobecność usprawiedliwił chorobą. Do Pogoni Siedlce odeszło trzech graczy: Jarosław Ratajczak, Łukasz Jegliński oraz Arkadiusz Czarnecki. Już wcześniej odeszli piłkarze, którzy w poprzednim sezonie do Stomilu byli tylko wypożyczeni: Jakub Piotrowski, Krzysztof Szewczyk, Patryk Kun oraz Paweł Wojowski.

Trener Artur Derbin, który jest w trakcie kursu UEFA PRO do Olsztyna wróci dopiero w sobotę na sparing z Wigrami Suwałki. Jednym z elementów kursu jest analiza spotkań młodzieżowych mistrzostw Europy.

Z zespołem nadal ma pracować trener od przygotowania fizycznego Tomasz Olszewski, a nowym kierownikiem drużyny został dobrze znany w Stomilu Ryszard Świderski.

Stomil Olsztyn poznał już terminarz rozgrywek I ligi. Olsztyński klub dwa pierwsze spotkania rozegra na wyjeździe: w Bytowie oraz Chojnicach. Jeszcze wcześniej, bo w połowie lipca, Stomil czeka wyjazdowa przeprawa w Pucharze Polski z Wartą Sieradz.

Stomil Olsztyn trenował po przerwie

Tagi: Stomil Olsztyn Artur Derbin

Komentarze

  1. 27.06.17 23:23 Jedzy

    Borkowski rozkłada klub jak jeszcze nigdy nikt nie rozłożył ludzie ten gość nie zna się na piłce!!!!!zarzadzaniu na niczym!!!!!Ludzie budowali klub a on to rozpierdolil w rok czasu .Razem z Rafałem Szwedem doprowadzili do długów ,zero polityki transferowej nic!!!!Ciagla ściema ze kasa się znajdzie z. Nieba zleci jutro po 12.

  2. 27.06.17 20:55 prezydent Arbuz

    Panie Boniek uczciwie z reka na sercu.Zrobiles ta licencja w tej sytuacji krzywde temu klubowi.Powinni zaczac po amatorsku od IV ligi.A za co i kim beda grali w nowym sezonie?Z tych co wyszli na pierwsze zajecia, to mozna jedynie sklecic slaba 3 ligowa druzyne.To bedzie dopiero sportowa kompromitacja w tym sezonie.I po co to wszystko bylo?Panie Borkowski miej pan choc troche uczciwosci i honoru i powiedz pan wreszcie prawde czyje pan interesy w tym klubie reprezentuje i o co tu chodzi.Skoncz pan te smieszna gre pozorow i oszczedz wstydu!!!

  3. 27.06.17 20:30 boss

    Jesteście żałośni pisząc takie komentarze. Co, Wy myślicie, że piłkarze będą żyli miłością do Waszego ukochanego Stomilku? Niektórzy z Was mają te 1400zł na miesiąc, mieszkają z mamusią i są w stanie przeżyć - wtedy można kochać na zabój swój Stomilek. A piłkarze? Oni nie dostali od x miesięcy pieniędzy, więc co - mają dalej kochać swój Stomilek? Wy jakbyście zapierniczali w fabryce i nie dostawali 2 miechy pensji, to czym prędzej byście się zwijali. A piłkarze + trener zagrali sezon do końca i nie zostali. TO NORMALNE!! A wy gadacie o jakimś zabieraniu piłkarzy... Jesteście śmieszni i żałośni w tym co piszecie - kochać Was ukochany Stomilek można, jak się ma pieniądze do życia. Jak się nie ma sianka, to nie ma granka i miłości. Postaw się jeden i drugi internetowy napinaczu w roli piłkarzy, a dopiero póżniej pisz "Lopata to frajer i tyle czarny tez" albo "zabrac pol druzyny do konkurencyjnego klubu to zbrodnia w jego wykonaniu"..Ośmieszacie się tak i tyle. Bez odbioru

  4. 27.06.17 19:44 ??

    Marcina Burkhardta, Keona Daniala + nasi doswiadczeni zawodnicy+ juniorzy i gramy Derbin liczymy na Pana

  5. 27.06.17 19:11 Po

    Powinna być bardziej szczegółowa penetracja zdolnych zawodników w naszym regionie

  6. 27.06.17 17:36 Das

    Lopata to frajer i tyle czarny tez

  7. 27.06.17 16:57 zorro

    Tym co dziękowali Łopatce należą się bencki! Ten gość powinien być niemile widziany w Olsztynie tzw. persona non grata. Odejść sobie mógł, ale zabrac pół drużyny do konkurencyjnego klubu to zbrodnia w jego wykonaniu. Postąpił po świńsku. A z drugiej strony przy Derwinie piłkarz się rozwinie! A przy Łopatce będzie w kropce.

  8. 27.06.17 09:46 krzyżak

    Czyli dwa pierwsze mecze do tyłu. Można u buka stawiać. Pewniaki. Jak trener zacznie pracować w sobotę to następny tydzień mamy do tyłu, w sumie już 3 z okresu przygotowań.

  9. 27.06.17 07:44 Rys

    Stomil w tym sez to kandydat nr 1 do spadku

                _           
               | |          
__      ___   _| |__  _   _ 
\ \ /\ / / | | | '_ \| | | |
 \ V  V /| |_| | |_) | |_| |
  \_/\_/  \__, |_.__/ \__, |
           __/ |       __/ |
          |___/       |___/ 
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter