Krzysztof Betkier i Emil Marecki. Fot. Paweł Piekutowski

Krzysztof Betkier i Emil Marecki. Fot. Paweł Piekutowski

"Komentarz express": Co dalej ze Stomilem?

15.06.17 22:24   em, kyn   25  

Stomil Olsztyn wciąż czeka na ostateczną decyzję w sprawie przyznania licencji na grę w Nice 1 lidze. Czeka klub oraz również zawodnicy występujący w tym klubie. O sytuacji w "Dumie Warmii" w czwartkowym wydaniu "Komentarza express" mówią Krzysztof Betkier i Emil Marecki.

Tagi: Komentarz express Stomil Olsztyn

Komentarze

  1. 23.06.17 01:52 Kibic

    Kiedy kolejny komentarz express?

  2. 20.06.17 16:54 zorro

    Stoiczkow - Dziubek i języczek to ta sama osoba :)

  3. 19.06.17 23:55 #Dziubek

    Dziubek trenerem od przygotowania fizycznego adama łopatko w siedlcach i borkowicza podczas tournee po indiach

  4. 19.06.17 18:45 wuhil

    Czlowiek dowiedzial sie wiecej od was o pseudo trenerze Adasiu i jak on bedzie mial super w tych siedlcach i o kobiecej pilce . wezcie sie d o roboty i cos wkoncu napiszcie nie wierze ze nic nie wiecie!

  5. 19.06.17 17:39 Chcemy normalnosci!!!!!!!!

    Inne kluby juz zaczynaja przygotowania do nowego sezonu, wiedza z kim sparingi. A tu to juz sa kurwa jaja !!!!kiedy poznamy kurwa trenera prezesie!!!!!!!!!!

  6. 19.06.17 17:09 Kibic

    K...a kiedy będzie trener

  7. 19.06.17 15:48 Awantura

    Tak czekają: Siniczyn, Kaczmarczyk, Czereszewki i Kwiatkowski ( próbują jeszcze namówić Holca ale słusznie się obraził na ten klub) i kolejka trenerów z trzeciej ligi. Taki u nas urodzaj. Patryk Kun- dzięki i powodzenia w ekstraklasie

  8. 19.06.17 11:22 Lizarazu

    maja czas jak zawsze. DNO I DWA METRY MULU!!! Jacys pilkarze jeszcze czekaja w klubie???

  9. 19.06.17 10:40 zipo

    23 licencja(niby) !26 powrot do treningow! Kto trenerem? Jacy pilkarze? Jak zawsze wszystko na pol gwizdka i na ostatnia chwile!

  10. 18.06.17 19:37 Nowy Stadion dla Olsztyna!

    Janasa dzis widzialem na starowce

  11. 18.06.17 09:45 janosik

    Paweł Janas trenerem Stomilu - będę szybszy z oświadczeniem od Borkowskiego

  12. 17.06.17 22:04 adim

    w poniedzialek klub przedstawi nowego trenera.Znane nazwisko bedzie ;) co zrobil .... Pioenka taka byla. ;)

  13. 17.06.17 12:34 Tiger

    Dzięki za Info chłopaki, gdyby nie Wy i reszta ze stomil.olsztyn.pl to byśmy już kompletnie nic nie wiedzieli co się dzieje w klubie. Pozdro!

  14. 16.06.17 23:46 Stoiczkow

    Ja chciałbym żeby nasz Stomil poprowadzili Dziubek i Języczek. Pasują do siebie i mają wizję na przyszłość( a jakie paercie na szkło!....)

  15. 16.06.17 21:47 Sławomir

    Majak

  16. 16.06.17 20:48 Napewno

    Tomasz Kulawik

  17. 16.06.17 13:22 90

    W kuluarach mowi sie o przyjsciu do Stomilu trenera Pawla Janasa rozmowy z Prezesem Mariuszem Borkowskim trwaja.

  18. 16.06.17 12:51 mamy czas

    w Stomilu maja na wszystko czas poco nowi zawodnicy poco trener. Mamy czas inne kluby juz sie wzmacniaja ,przedstawiaja na konferencjach prasowych nowych trenerow. W Stomilu Prezes ma czas trener przyjdzie na tydzien przed rozpoczeciem rundy. A trener ktory tu chce sie wypromowac nam nie potrzebny. Chcemy doswiadczonego trenera

  19. 16.06.17 11:27 zorro

    Dziubek ty nie musisz zapuszczac wlosow i tak wszyscy widza orangutana. Malo ci Kynia, czepiasz sie Emila.

  20. 16.06.17 09:35 Kibic

    Ruch Chorzow tez jeszcze nie dostal licencji a juz wiedza gdzie pojafa na zgrupowanie. A my nawet nie wiemy kto bedzie trenerem

  21. 16.06.17 09:16 benio

    Co z nowym trenerem i zawodnikami?

  22. 16.06.17 09:04 Nowy Stadion dla Olsztyna!

    Lopata to pseudo trener amator i wsiok

  23. 15.06.17 22:55 Dziubek

    Już mi brakowało jąkały Kindziora w koszuli z komunii! Mały piniędzy? Umówmy się pieniędzy. Co ten mały tak wyciąga język do Kinii?Jakby się obciął jak Kinia na jajo to jak bliźniacy by wyglądali. Kinia jest ekspertem niech poprowadzi Stomil! ps. zorro liżesz już?

  24. 15.06.17 22:51 ,,,

    Nikt nie rządzi klubem! Prezesa klubu trzeba, kto to ogarnie, kto będzie rządził a nie kto bajki opowiadał i ludzi oszukiwał.

  25. 15.06.17 22:35 ...

    kasy nie ma, bo niestety sztab - Łopatko + asystenci zaspali z pro junior, bo niby kto miał liczyc te punkty? piłkarze, kibice, prezes?Byłoby 500-700 tys. inna rozmowa by była i $ dla ludzi.

  __                  
 / _|                 
| |_ _   _  ___ _   _ 
|  _| | | |/ __| | | |
| | | |_| | (__| |_| |
|_|  \__, |\___|\__, |
      __/ |      __/ |
     |___/      |___/ 
 

Polecamy

Kalendarz

  • 5 sierpnia (sobota)

Godz. ?: KKP Stomilanki Olsztyn - KS Raszyn (Olsztyn-Dajtki, ul. Żytnia 71) [piłka nożna kobiet]

  • 12 sierpnia (sobota)

Godz. ?: KKP Stomilanki Olsztyn - Reso Akademia 2012 Suwałki (Olsztyn-Dajtki, ul. Żytnia 71) [piłka nożna kobiet]

Zobacz także

Twitter