Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

"OceniamyStomil": Noty zawodników po meczu z Olimpią Grudziądz

23.05.17 10:28   redakcja sport.egit.pl   14  

W niedzielę piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali 1:3 z Olimpią Grudziądz. Po meczu wystawiliśmy oceny olsztyńskim zawodnikom. Zapraszamy do dyskusji!

Michał Leszczyński (2) - Bardzo słaby występ olsztyńskiego bramkarza. Zagrał tragicznie jak nigdy. Przy drugim golu źle ustawiony, a bramka na 0:3 to prawdziwe piłkarskie jaja.

Marcel Ziemann (4) - Przy golu 0:2 odpuścił i pozwolił na dośrodkowanie w pole karne.

Tomasz Wełnicki (4) - Zagrał najlepiej z całego bloku defensywnego Stomilu, co nie oznacza, że był to dobry występ tego piłkarza.

Piotr Klepczarek (3) - Sporo błędów, chodź kilka razy zachował się dobrze. Bramka na 0:2 jest po części także jego "zasługą".

Jarosław Ratajczak (5) - Zawodnik jak zawsze dał sporo w grze ofensywnej.

Tsubasa Nihsi (5) - Szczególnie w drugiej połowie po zejściu Lecha dobrze rozgrywał w środku pola.

Łukasz Jegliński (5) - Powinien strzelić bramkę w pierwszej połowie, ale źle się zachował. Popełnił mniej błędów od Piotrowskiego.

Jakub Piotrowski (4) - Kolejny po meczu z Górnikiem Zabrze słaby występ piłkarza wypożycznonego z Pogoni Szczecin.

Grzegorz Lech (5) - Niestety nie pokierował zespołem tak jak w Kluczborku.

Patryk Kun (5) - Skrzydłowy Stomilu obniżył loty, rywale skutecznie go zneutralizowali.

Krzysztof Szewczyk (4) - Kompletnie niewidoczny w polu karnym przeciwnika.

Karol Żwir (7) - Strzelił bramkę po asyście Wojowskiego. Z Bytovią powinien wyjść w pierwszym składzie.

Paweł Wojowski (6) - Wprowadził trochę ożywienia w grze ofensywnej Stomilu. Szkoda, że nie wykorzystał idealnej sytuacji bramkowej.

Tagi: Stomil Olsztyn Olimpia Grudziądz OceniamyStomil Michał Leszczyński Marcel Ziemann Tomasz Wełnicki Piotr Klepczarek Jarosław Ratajczak Tsubasa Nishi Łukasz Jegliński Jakub Piotrowski Grzegorz Lech Patryk Kun Krzysztof Szewczyk

Komentarze

  1. 24.05.17 21:50 Broniu

    ten szewczyk i muchomor to jakis dowcip!!!!!!!!!!!!!!! Niech Zahor wraca .prawdziwi kibice pozdrawiaja i pamietaja i zycza powrotu do podstawowej 11

  2. 24.05.17 21:38 !m!

    Grzechu Lech musi zostac legenda Stomilu

  3. 24.05.17 19:10 .

    Tu nie ma pieniedzy tu nie przyjdzie lepszy trener, zygam i sram ta gadka ktora weszla w obiego kazdemu! Niech ten prezesik Stomilu sie postara zeby tu przyszed lepszy trener hmmm lepszy kazdy bedzie lepszy i chuj mnie to obchodzi skad prezes wezmie pieniadze tak sie podniecal sponsorami "to dopiero poczatek" tak mowil. Tylko czego poczatek??? Upadkudo 2 ligi czy czego nie placenia na czas wyplat?????? Pytam sie!!!!???jaki prezes taki trener!!!!!!!!! Zmiana trenera po meczu z wiagrami.

  4. 24.05.17 18:51 goofi

    Duże miasto i nie ma stadionu i bazy wsyd. 3 razy mniejszy Głogów ma lepsze zaplecze. Wstyd z takim zarządzaniem miasta. Patrzcie na Głogó i podziwiajcie ....http://www.gol24.pl/1-liga/a/chrobry-glogow-buduje-baze-treningowa-zdjecia,12109706/

  5. 24.05.17 18:25 Kibic

    Oby Grzesiu Lech , Piotr Skiba i Klepczarek i Tomek Zahorski zostali w Stomilu

  6. 24.05.17 17:47 Fileon

    Fajnie jakby jakis obcokrajowiec pojawil sie na testach w Stomilu

  7. 24.05.17 17:24 Kot

    Żeby dostać 2, to trzeba sobie piłkę do bramki wkopać, tak to Leszczyński by miał 6 :)

  8. 24.05.17 15:11 benio

    szkoda Zahora co z Tomkiem?

  9. 24.05.17 14:30 Olsztyn

    Dariusz Kubicki na trenera lub Trener Jablonski niech wraca bo ten gosc ktory niby jest trenerem Stomilu Olsztyn to bez komentarza zostawie

  10. 24.05.17 13:55 Nowy Stadion dla Olsztyna!

    Papikian z Berlchatowa dobry zawodnik tak samo Essan z Kluczborka

  11. 24.05.17 13:50 Wasyl

    Aghwan Papikian , Mohamed Essan, Michal Renusz dawac ich do Stomilu

  12. 24.05.17 10:30 czarek

    Zmiana trenera w przerwie obowiazkowa i potrzebujemy nowych zawodnikow. Bedzie boisko treningowe Prezes musi zadbac o nowych sponsorow wiec moze nie bedzie tak zle! Tylko 3 pkt w Bytovie i po meczu zaczac budowac druzyne

  13. 23.05.17 21:42 Vania

    Stomil potrzebuje nowego trenera!!!!!!!!!!!!!!!!!

  14. 23.05.17 14:18 NS 88

    Znowu błędy ortograficzne.

     _ _           
    (_) |          
 ___ _| |__  _   _ 
/ __| | '_ \| | | |
\__ \ | |_) | |_| |
|___/_|_.__/ \__,_|
                   
                   
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter