Stomil Olsztyn. Fot. sport.egit.pl

"OceniamyStomil": Noty zawodników po meczu z MKS-em Kluczbork

18.05.17 10:24   redakcja portalu sport.egit.pl   0

W środę piłkarze Stomilu Olsztyn wygrali 2:1 wyjazdowe spotkanie z MKS-em Kluczbork. Po meczu wystawiliśmy oceny olsztyńskim zawodnikom. Zapraszamy do dyskusji!

Michał Leszczyński (6) - Troszkę "elektryczny" na początku spotkania, wytrzymał jednak presję i nie dał zaskoczyć się strzałami z dystansu.

Marcel Ziemann (7) - Dobra postawa zawodnika, świetnie podwajał boczne sektory boiska, piękna asysta przy golu Ratajczaka, po świetnej akcji prawa strona boiska.

Piotr Klepczarek (6) - Solidne spotkanie olsztyńskiego obrońcy, bez błędów.

Tomasz Wełnicki (7) - Dyrygował olsztyńską obroną, dobre spotkanie środkowego obrońcy.

Jarosław Ratajczak (7) - Kolejna bramka w kolejnym meczu, dobrze wykończył podanie od Ziemanna.

Patryk Kun (7) - Olsztyński pomocnik zostawił dużo zdrowia na boisku.

Tsubasa Nishi (8) - Podobnie jak Ratajczak - kolejna bramka w kolejnym meczu, bardzo aktywny w akcjach ofensywnych.

Wiktor Biedrzycki (6) - Dobra pierwsza połowa w wykonaniu defensywnego pomocnika, choć nie ustrzegł się kilku błędów w rozegraniu, kontuzja wymusiła zmianę.

Grzegorz Lech (7) - Bardzo pracowity, prawdziwy lider w tym meczu, ustawiał kolegów, cały czas podpowiadał, brawo Grzegorz!

Łukasz Jegliński (6) - Jak zawsze bardzo pracowity, nie ustrzegł się jednak kilku błędów i to on faulował Essama w polu karnym.

Krzysztof Szewczyk (5) - Mocno angażował środkowych obrońców Kluczborka, jednak jedna dobra próba strzału to za mało.

Jakub Piotrowski (6) - Musiał zmienić po pierwszej połowie Biedrzyckiego, poprawne spotkanie.

Przy ocenie stosujemy skalę 1-10, gdzie 6 jest oceną wyjściową. Oceniamy zawodników, którzy w meczu grali minimum 15 minut.

Tagi: OceniamyStomil Stomil Olsztyn Michał Leszczyński Marcel Ziemann Piotr Klepczarek Tomasz Wełnicki Jarosław Ratajczak Tsubasa Nishi Jakub Piotrowski Łukasz Jegliński Grzegorz Lech Patryk Kun Krzysztof Szewczyk Wiktor Biedrzycki