Patryk Kun. Fot. Paweł Piekutowski

"OceniamyStomil": Noty zawodników po meczu z Górnikiem Zabrze

15.05.17 10:46   redakcja sport.egit.pl   0

Stomil Olsztyn przegrał na własnym stadionie 2:4 z Górnikiem Zabrze. Po meczu wystawiliśmy oceny olsztyńskim zawodnikom. Zapraszamy do dyskusji!

Michał Leszczyński (4) - Mimo dobrej postawy w pierwszej połowie, ewidentnie mógł lepiej zachować się przy dwóch pierwszych straconych bramkach. Bardzo niepewny w rozegraniu, kilka razy wsadził na minę swoich kolegów.

Marcel Ziemann (5) - Po jego stracie Górnik przeprowadził kontrę, po której wyszedł na prowadzenie.

Piotr Klepczarek (4) - Kilka razy świetnie interweniował, nawet na granicy faulu, jednak ponosi winę za stratę czwartej bramki.

Tomasz Wełnicki (4) - Nie zablokował Angulo przy jego drugiej bramce.

Jarosław Ratajczak (6) - Strzelił bramkę na 1:0 w meczu. Aktywny w akcjach ofensywnych.

Tsubasa Nishi (5) - Strzelił bramkę na 2:0, źle zachował się przy stracie ostatniej bramki.

Jakub Piotrowski (4) - Mało widoczny w tym meczu, przy dwóch straconych bramkach ewidentnie zabrakło odebrania piłki w środku boiska.

Łukasz Jegliński (4) - Od defensywnego pomocnika wymagamy przerywania akcji, tego zabrakło i Górnik w szybkim odstępie czasu doprowadził do remisu 2:2.

Grzegorz Lech (5) - O ile bardzo aktywny w konstruowaniu akcji ofensywnych, to w obronie na poziomie swoich kolegów z drużyny.

Patryk Kun (5) - W pierwszej połowie widoczny bardziej, w drugiej już zagrał słabiej.

Krzysztof Szewczyk (4) - Kompletnie niewidoczny w polu karnym przeciwnika. Słabszy mecz niż w Nowym Sączu.

Przy ocenie stosujemy skalę 1-10, gdzie 6 jest oceną wyjściową. Oceniamy zawodników, którzy w meczu grali minimum 15 minut.

Tagi: OceniamyStomil Stomil Olsztyn Michał Leszczyński Marcel Ziemann Piotr Klepczarek Tomasz Wełnicki Jarosław Ratajczak Tsubasa Nishi Jakub Piotrowski Łukasz Jegliński Grzegorz Lech Patryk Kun Krzysztof Szewczyk