Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

"OceniamyStomil": Noty zawodników po meczu z Sandecją Nowy Sącz

08.05.17 09:00   redakcja portalu sport.egit.pl   0

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali na wyjeździe 1:2 z Sandecją Nowy Sącz. Po meczu wystawiliśmy oceny olsztyńskim zawodnikom. Zapraszamy do dyskusji!

Michał Leszczyński (7) - Obronił rzut karny, kilkukrotnie uchronił zespół od utraty bramki. Przy bramce na 0:1 nie miał żadnych szans, a drugiego karnego nie był już wstanie obronić.

Wojciech Dziemidowicz (5) - W pierwszej połowie dosyć dobrze spisywał się w obronie, ale w ofensywie mało pożytku.  Zmieniony w drugiej połowie przez Marcela Ziemanna.

Piotr Klepczarek (6) - Zagrał poprawnie. Nie na wiele przed polem karnym pozwolił Korzymowi.

Arkadiusz Czarnecki (5) - Co prawda nie był, to zły występ środkowego obrońcy, ale na jego konto należy zapisać sprokurowanie drugiego rzutu karnego, nawet jeśli był on pomyłką sędziowską. W następnym meczu będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek.

Jarosław Ratajczak (5) - Starał się jak zawsze dać dużo od siebie w ataku, ale tym razem był niedokładny.

Tsubasa Nishi (6) - Przywoite spotkanie. Niestety nie poprawił swoich statystyk.

Witkor Biedrzycki (6) - Dobrze zagrał po dłuższej przerwie. Wytrzymał psychicznie na boisku, chodź nie ustrzegł się kilku błędów. Wygrywał praktycznie wszystkie główki z rosłymi zawodnikami Sandecji.

Łukasz Jegliński (6) - Przyzwyczaił nas do tego, że mocno haruje w defensywie. Znów zabezpieczał lewą stronę obrony, gdy Ratajczak szedł do ataku. Poprawny występ.

Grzegorz Lech (5) - Dobrze rozrzucał piłki na skrzydła, ale w ataku środkiem pola nie radził sobie z Szufrynem i Piterem-Bućko. Kilka razy próbwał wypuszczać Szewczyka, ale nie były to dokładne podania. i

Paweł Wojowski (4) - Słaby występ skrzydłowego. Po jego głupim faulu został podyktowany pierwszy rzut karny w tym meczu. Miał dać dużo jakości z przodu, ale po przerwie już nie wyszedł na boisko.

Krzysztof Szewczyk (6) - Podwyższamy notę za strzeloną bramkę. Ciekawym pomysłnem było zagrywanie długich piłek na Biedrzyckiego, który głową zgrywał piłki do Szewczyka. Niestety zawodnik Stomilu nie zawsze wygrywał tzw. "drugą piłkę". Nie potrafił także wygrywać pojedynków biegowych z Piterem-Bućko.

Patryk Kun (6) - Wniósł sporo ożywienia w grę Stomilu w drugiej połowie. Asystował przy bramce Szewczyka. Po jego wejściu na boisko oczekiwaliśmy dużo więcej.

Marcel Ziemann (5) - W ofensywie jak zawsze lepiej niż w defensywie. Często nie wracał i był zastępowany na pozycji przez Grzegorza Lecha.

Przy ocenie stosujemy skalę 1-10, gdzie 6 jest oceną wyjściową. Oceniamy zawodników, którzy w meczu grali minimum 15 minut.

Tagi: Stomil Olsztyn OceniamyStomil Michał Leszczyński Wojciech Dziemidowicz Piotr Klepczarek Arkadiusz Czarnecki Jarosław Ratajczak Tsubasa Nishi Wiktor Biedrzycki Łukasz Jeglińśki Grzegorz Lech Paweł Wojowski Krzysztof Szewczyk Patryk Kun Marcel Ziemann