Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

"OceniamyStomil": Noty zawodników po meczu z Miedzią Legnica

10.04.17 11:57   redakcja sport.egit.pl   23  

Stomil Olsztyn zremisował na wyjeździe 2:2 z Miedzią Legnica. Przedstawiamy nasze noty po tym spotkaniu. Zapraszamy do dyskusji!

Piotr Skiba (5) - Zawalił przy pierwszej straconej bramce, przy drugiej nie miał szans na skuteczną obronę.

Marcel Ziemann (6) - Dużo tracił piłek w obronie, ale próbował nadrabiać to w grze ofensywnej.

Igor Biedrzycki (7) - Dobre spotkanie w wykonaniu starszego z braci Biedrzyckich. Godnie zastąpił kontuzjowanych kolegów. Strzelił bramkę na 2:2.

Piotr Klepczarek (6) - Obrońca Stomilu nie popełnił żadnego błędu w tym spotkaniu. Solidny mecz w wykonaniu Klepczarka.

Jarosław Ratajczak (4) - Osłabił zespół po faulu na Wojciechu Łobodzińskim.

Tsubasa Nishi (5) - Nic szczególnego w tym spotkaniu nie pokazał. W drugiej połowie zastąpił go Paweł Głowacki.

Łukasz Jegliński (7) - Znowu mocno pracował w środkowej strefie boiska. Dużo przechwytów, asekurował linię obrony.

Jakub Piotrowski (6) - Dobry występ defensywnego pomocnika Stomilu.

Paweł Wojowski (7) - Bardzo widoczny na boisku, w drugiej połowie strzelił kontaktową bramkę. Musiał zejść z boiska z powodu drobnego urazu.

Grzegorz Lech (6) - Poprawny występ olsztyńskiego pomocnika. Był wszędzie, miał dużo zadań defensywnych w nowej taktyce Adama Łopatko.

Rafał Kujawa (6) - Asystował przy bramce Wojowskiego dlatego podnieśliśmy mu notę z 5 na 6. Uważamy, że stać go na więcej, chodź w grze w osłabieniu nie miał szans, żeby się wykazać.

Wojciech Dzimidowicz (7) - Dobre wejście w mecz. Pewnie zastąpił na boisku Ratajczaka, który dostał czerwoną kartkę. Nie ma się co martwić o obadę lewej strony na meczu ze Stalą.

Patryk Kun (6) - Na boisku pojawił się jak graliśmy w osłabieniu. Dał zespołowi nadzieję, na grę z kontry. Często dzięki jego grze Stomil nie musiał się kurczowo bronić. 

Oceniamy zawodników, którzy grają minimum 15 minut. Przy ocenie stosujemy skalę 1-10, gdzie 6 jest oceną wyjściową.

Tagi: OceniamyStomil Stomil Olsztyn Miedź Legnica Piotr Skiba Marcel Ziemann Igor Biedrzycki Piotr Klepczarek Jarosław Ratajczak Tsubasa Nishi Łukasz Jegliński Jakub Piotrowski Patryk Kun Grzegorz Lech Rafał Kujawa Paweł Wojowski Wojciech Dziemidowicz

Komentarze

  1. 12.04.17 15:18 Kibic

    Liczę ze moli w sobotę zagra

  2. 11.04.17 18:19 .

    Nie dostawac pieniedzy i jeszcze w 18 meczowej sie nie znalezc wspolczuje Moliemu

  3. 11.04.17 18:06 Pawlik

    Chlopaki graja za darmo od stycznia a wy takie pierdoly piszecie na nich ,wstyd gimbusy

  4. 11.04.17 14:51 Xox

    ten caly kujawa ma uklady z trenerem czy co? Gosciu nic nie gra. Moli i Zahor maja grac nie rafalek

  5. 11.04.17 09:05 Hubert Kalinowski

    Jestem ciekawy czy przed swietami splaca pilkarza zaleglosci finansowe? Dlamnie kazdyvw tej druzynie gra zajebiscie. W takich warunkach trenowac i za darmo. Jestescie mega

  6. 10.04.17 20:34 Okon

    Powinien Wiktor Biedrzycki i Tomek Zahorski tez grac. Moli tez powinien dostac szanse bo wiem ze te mega zgrana ekipa

  7. 10.04.17 20:00 Kibic od lat

    W sobote tylko 3 pkt. Powodzenia Stomilu Kochany

  8. 10.04.17 17:01 malina

    Zahora wpuszcza na 10 min ostatnie. Kujawa to drewniak. Licze na Zahora w meczu ze Stala. Jesli Moli jest chu...a wart to wtakim razie Pan Trener Adam poco go sprowadzil tu???

  9. 10.04.17 16:53 kibic

    jakim najlepszym zawodnikiem oczym wy pierdolicie podniecacie sie tym czar... a on huja jest wart!!!!! w tej chwili jest 4 napastnikiem jest Kujawa Zahorski ------- i moli dajcie spokoj z nim juz a jak chcecie blizszego kontaktu z nim to po treningu

  10. 10.04.17 16:42 Qurde

    Moli jest najlepszym zawodnikiem z rezerw wiec powinien znalezc sie w osiemnastce meczowej takie jest moje zdanie. SPW

  11. 10.04.17 16:36 GRZYMEK

    ALE WY SZUKACIE PROBLEMÓW, MOLI TO MOLI TAMTO. NIECH SIEDZI NA TRYBUNACH DO KOŃCA SEZONU JEŚLI MAMY NA WYJAZDACH REMISOWAĆ A U SIEBIE WYGRYWAĆ. ZE STALA OD PIERWSZEJ MINUTY WYBIEGNIE ZACHORSKI I SPRÓBUJE COS USTRZELIĆ. MOLI JEST ZAWODNIKIEM Z 6 LIGI WIĘC SPOKOJNIE, NIECH COŚ POKAŻE W REZERWACH NAJPIERW.

  12. 10.04.17 16:27 Wojtek Kaminski

    jakis uklad z Kujawa serio?! juz Moliego wole

  13. 10.04.17 16:04 ełgeniusz

    no tak serio ja też z wielką niecierpliwością czekam na debiut w Stomilu Moliego i też mam wielką wielką nadzieje że nastąpi to już w sobote. Trener Łopatko może sprawi mi prezent :]

  14. 10.04.17 15:40 Dworcowa

    w glebi duszy czuje ze Moli znajdzie sie w sobote w 18 meczowej :)

  15. 10.04.17 15:27 Trenerze!

    Adam co z Molim na lawke chlopaka w sobote chociaz posadz. Kiedy dostanie szanse gry w pierwszym skladzie? Poco go sprowadziles do Stomilu??

  16. 10.04.17 15:21 krzyżak

    Na co wy liczycie z tym Molim? W rezerwach nic nie strzelił a niby w I lidze będzie strzelał?

  17. 10.04.17 15:18 2 TRENER

    DLACZEGO NIE POSTAWI PAN NA MOLIEGO?????ILE MOZNA CZEKAC CO UKLAD Z ZAHOREM I KUJAWA PAN MA?????

  18. 10.04.17 13:49 Nowy Stadion dla Olsztyna!

    Kujawa ty leniuchu

  19. 10.04.17 13:39 OKS

    Rafał Kujawa trzymaj sie. Nie czytaj wypocin koniobicow..

  20. 10.04.17 13:16 TurboKozak

    Stomil gra najciekawsza pilke w 1 lidze

  21. 10.04.17 13:02 Olsztyn kocham

    a ja czekam na debiut Davida Moli =)

  22. 10.04.17 12:50 John

    Kujawa jest slaby

  23. 10.04.17 12:40 Kibic

    mysle ze czas na zmiane napadtnika

   _       _           
  (_)     | |          
   _  ___ | |__   ___  
  | |/ _ \| '_ \ / _ \ 
  | | (_) | |_) | (_) |
  | |\___/|_.__/ \___/ 
 _/ |                  
|__/                   
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter