AP Żuri Football Olsztyn. Fot. Materiał prasowy klubu

AP Żuri Football Olsztyn. Fot. Materiał prasowy klubu

AP Żuri Football Olsztyn klubem partnerskim Legii Warszawa

05.04.17 12:15   rys   10  

Akademia piłkarska prowadzona przez Piotra Żurawela - Żuri Football Olsztyn została klubem partnerskim Legii Warszawa.

Umowa m.in. pozwala trenerom olsztyńskiego klubu szkolić się w Legii Warszawa. Do Olsztyna będą przyjeżdzać także trenerzy stołecznego klubu. Młodzi zawodnicy z Olsztyna będą mogli grać w barwach Legii w turniejach towarzyskich. Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Żuri Olsztyn będą mogli także na żywo oglądać w akcji jeszcze aktualnego mistrza Polski.

Tagi: Żuri Football Olsztyn Legia Warszawa

Komentarze

  1. 06.04.17 16:41 Zex

    A prawda jest taka że to Stomil dał d... Jeśli chce się coś znaczyć, to trzeba nawiązywać współpracę z małymi klubami, szczególnie z tego samego miasta/województwa. Stomil finansowo leży i kwiczy, a miasto nic z tym nie robi. Olsztyn miastem sportu haha

  2. 06.04.17 16:28 box

    gol

  3. 05.04.17 19:19 kos

    Mam nadzieję że piłkarki trenujące w Żuri też na tym skorzystają.

  4. 05.04.17 16:40 Kibic

    Brawo Piotr, brawo, nie przejmuj się tym co mówią zaślepieni zawistnicy.

  5. 05.04.17 16:31 kibic

    zakaz wejscia na Stomil!!!

  6. 05.04.17 15:59 Widzę....

    A gdzie mają się promować talenty z Olsztyna? A ktoś ze Stomilu próbował nawiązać współpracę? Jakie barwy? Zahor grał w Gorniku, Janek Bucholc gra w Wigrach, Czeres Legia takich przykładów jest cala masa!!! Tylko gdzie mają się szkolić dzieciaki z Olsztyna bez bazy i.boisk??? Piotrek robi kawał dobrej roboty i chyba jest to sukces naszego regionalnego szkolenia bo Legła nie podpisuje umów z byle kim! Nikt tu nie mówi o kibicowaniu a o opcji rozwoju piłkarskiego.

  7. 05.04.17 15:17 ols

    Piotrus przesadziles .Rozumiem kasa kasa kasa ale w Olsztynie legia ?? Jak dla mnie zatraciles poczucie jakiegokolwiek honoru facet