Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

"OceniamyStomil": Noty zawodników po meczu z Wisłą Puławy

03.04.17 13:50   redakcja sport.egit.pl   25  

Stomil Olsztyn wygrał 3:2 z Wisłą Puławy. Przedstawiamy nasze noty po tym spotkaniu. Zapraszamy do dyskusji!

Piotr Skiba (6) - Zanotował w meczu kilka niepewnych interwencji. Przy bramce na 2:2 niepotrzebnie wyszedł do dośrodkowania. W ostatnich minutach uratował zespół od utraty bramki.

Marcel Ziemann (6) - W miarę poprawne spotkanie zawodnika, miał udział w wielu ofensywnych akcjach, ale niestety w obronie cały czas niepewny.

Tomasz Wełnicki (5) - Tym razem nie był tak pewnym punktem w obronie jak w poprzednich spotkaniach. Nie wybił piłki i Wisła doprowadziła do remisu 2:2.

Piotr Klepczarek (7) - Mocny powrót do podstawowego składu. Kilka czystych wślizgów na ryzyku. Dużo akcji szło jego stroną.

Jarosław Ratajczak (7) - Strzelił zwycięską bramkę w meczu i cały czas brał udział w akcjach ofensywnych.

Tsubasa Nishi (6) - Jak zawsze bardo pożyteczny w akcjach ofensywnych, to niestety miał udział przy stracie dwóch bramek.

Łukasz Jegliński (7) - Ponownie mocno pracował w środkowej strefie boiska. Musiał zejść szybciej z boiska, bo w tygodniu mniej trenował z powodu przeziębienia.

Jakub Piotrowski (8) - Dobry powrót do Stomilu po spotkaniach w reprezentacji. Bardzo dużo widzi na boisku, nie boi się brać ryzyka na siebie.

Patryk Kun (8) - Asysta przy bramce Ratajczaka. Jak zawsze jeden z najlepszych na boisku.

Grzegorz Lech (8) - Piękna bramka z rzutu wolnego. Mocno pracował w ofensywie. Miał swój udział przy zwycięskim golu. Prawdziwy lider zespołu.

Rafał Kujawa (6) - "Leniuszek" w akcjach ofensywnych. Pewnie wykonał rzut karny.

Paweł Głowacki (5) - Późno odnalazł się na boisku, gdy w drugiej połowie wszedł za Jeglińskiego.

Przy ocenie stosujemy skalę 1-10, gdzie 6 jest oceną wyjściową. Oceniamy zawodników, którzy w meczu grali minimum 15 minut. 

Tagi: OceniamyStomil Stomil Olsztyn Wisła Puławy Piotr Skiba Marcel Ziemann Tomasz Wełnicki Piotr Klepczarek Jarosław Ratajczak Tsubasa Nishi Łukasz Jegliński Jakub Piotrowski Patryk Kun Grzegorz Lech Rafał Kujawa Paweł Głowacki

Komentarze

  1. 05.04.17 07:34 NS

    A co murzyna nie widzieliście?

  2. 04.04.17 14:13 /////

    tez czekam na debiut davida

  3. 04.04.17 09:43 Lopata!

    czekam na debiut Moliego. Dlaczego nie gra by chociaz na 20 min go wpuscil .

  4. 04.04.17 06:39 kibic OKS

    Agent ma racje. Pozatym taki pzpn to PIERDOLI dojebia,- 10 pkt za niugodnienia lub wyjebia,z ligii i tyle. Borkowski budź sie !.

  5. 04.04.17 05:47 Agent

    Mówie o ostatnio pozyskanych partnerach a nie o budimexie

  6. 03.04.17 22:11 @Agent

    A w Budimex jak ma kibic zainwestowac??

  7. 03.04.17 21:49 Agent

    Panowie! Czy śledzicie to jakich sponsorow klib pozyskał? Stawiam ze w 80 procentach to bardziej partnerzy niż sponsorzy, a zanim partner biznesowy stanie się sponsorem to kibice muszą co nieco zainwestować. Wszystko w temacie

  8. 03.04.17 21:42 bunny

    Wojciech - cos jest z tymi wyplatami, bo i na olsztyn.com tez o tym pisali. szkoda ze ciagle sa problemy z kasa

  9. 03.04.17 19:18 Kibic OKS

    Tak serio. Piłkarze maja,dość.

  10. 03.04.17 18:16 Wojciech

    to serio prawda ze od 3 miesiecy nie dostaja wyplat? Sa sponsorzy wiec o co chodzi? Kiedy w tym klubie bedzie normalnie?

  11. 03.04.17 18:09 Vesper

    Skiba 7 - Ziemann 6, Wełnicki 5, Klepczarek 6, Ratajczak 6 - Piotrowski 8, Jegliński 5 (Głowacki 6), Kun 6, Lech 7, Nishi 7 - Kujawa 6

  12. 03.04.17 17:45 klakier

    Wszyscy 10, bo grają za darmo.....eheeeeeddd

  13. 03.04.17 17:03 Rokefeler

    Najlepszy na boisku Nishi najslabszy Kujawa

  14. 03.04.17 16:10 kibic OKS

    Benek prawda to co napisałeś. Widać masz głowę na karku pozdro

  15. 03.04.17 15:59 benek

    Po co oceniacie??? I krytykujecie??? Ci ludzie graja za darmo kazdy z nich jest dla mnie bohaterem!!!!! Jak nie dostaniemy licencji bedzie chujnia. Prezesik do roboty!

  16. 03.04.17 15:34 Waldemar

    Kujawa czlowieku usiadz na lawce bo ruszasz sie po boisku jak mucha w smole. Lech Piotrowski Klepczarek i Nishi na +

  17. 03.04.17 15:24 Oks

    Zgadzam sie z Dario. Wełnicki zagrał lepiej od Klepczarka. To on nie upilnował przeciwnika przy 2 bramce. Za co Kujawa dostaje 6?? Za strzelonego karnego? Przecież on był słaby. Tak samo Głowacki po wejściu zanotował mnóstwo strat i powinien zostać oceniony niżej. Oceny jak zawsze trochę niesprawiedliwe. Lech i Piotrowski brawo za ten mecz Panowie.

  18. 03.04.17 15:03 $

    tylko ze to juz nie beda -3 pkt. Prezes jest pewny siebie wszyscy sie podniecaja sponsorami. Ci sponsorzy placa?

  19. 03.04.17 14:43 Pewnie

    Pewnie spłacają pierw długi i ugody bo mają mało czasu, w innym wypadku dostaną znowu ujemne punkty na start nowego sezonu. Potem pewnie ureguluja piłkarzy z programu pro junior i wyjdą na czysto po tym sezonie. Gorzej jak w pro junior ostatecznie się nie zmieszczą w pierwszej piątce.

  20. 03.04.17 14:39 Xox

    Prezesie splaciles zaleglosci??

  21. 03.04.17 14:33 ??

    Kujawa leniu !

  22. 03.04.17 14:21 Aleksander

    Co ze sponsorami??? Dlaczego klub dalej ma zaleglosci?????? Zadamy wyjasnien!!!!!!!

  23. 03.04.17 14:12 kibic OKS

    Za darmo grac od 3 miesięcy plus zaległości wcześniejsze pełen kurwa podziw dla WAS kopacze !!!!!!!!!. NajHujowsze to, tob ze zaraz I liga Nice pojdzie w niepamięć...

  24. 03.04.17 14:10 Ja

    Serio Kun najlepsza ocena? To był najsłabszy jego występ w tej rundzie. Nishi lepiej grał od niego.

  25. 03.04.17 14:09 Dario

    Moim zdaniem to właśnie Klepczarek słabiej zagrał od Welnickiego. przy pierwszej bramce to defensywni piłkarze pszespali. LECH mógł lepiej Szczota przepilnowac bo najbliżej miał.

                        
                        
  ___ _   _  __ _ _   _ 
 / __| | | |/ _` | | | |
| (__| |_| | (_| | |_| |
 \___|\__,_|\__, |\__,_|
             __/ |      
            |___/       
 

Najnowsze artykuły

Twitter