Mariusz Borkowski i Emil Marecki. Fot. Paweł Piekutowski

Mariusz Borkowski i Emil Marecki. Fot. Paweł Piekutowski

"Komentarz express": Rozmowa z Mariuszem Borkowskim. ZOBACZ WIDEO!

20.03.17 20:57   em   18  

W poniedziałek w Fitness Club Sylwetka gościem "Komentarza express" był prezes Stomilu Olsztyn - Mariusz Borkowski. Emil Marecki rozmawiał o ostatnich wydarzeniach w klubie. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!

Tagi: Stomil Olsztyn Mariusz Borkowski Komentarz express

Komentarze

  1. 22.03.17 17:41 Uk

    Brawo Prezesie!!!!!!!!!

  2. 22.03.17 12:39 kru

    @number five: byłby ktoś z klubu na tyle odważny, aby to opowiedzieć choćby... anonimowo? Bo takie komentarze to raczej nie mają racji bytu, jak nie ma choćby racjonalnych podstaw

  3. 21.03.17 22:58 Kibic Stomilu Olsztyn

    Prezesie Borkowski chwala Tobie .dziekuje Prezesie

  4. 21.03.17 22:40 Paju

    Czasem nie ma wpływu na to co się dzieje wokół. :)

  5. 21.03.17 18:53 kibic

    spoko rozmowa ale te szmery wkurzaja strasznie zrobcie z tym porzadek prezesie zatrudnij osobe ktora bedzie wydzielala zadania ludziom w klubie i powinno byc dobrze

  6. 21.03.17 14:32 Kibic

    Prezes Borkowski z wyksztalcenia jest lekarzem weterynarii??

  7. 21.03.17 14:17 Stomil4all

    Stomil nigdy nie miał lepszego prezesa. Brawo , Borkowski to jest bardzo ale to bardzo inteligentny gość (lek. wet.) Dziękujemy za wszystko co Pan robi na rzecz olsztyńskiego sportu (piłka i koszykówka). Myślę że zapisze się Pan na lata w historii Stomilu i życzę oczywiście w przyszłości samych sukcesów ( z awansem do TME jako przysłowiową wisienką na torcie :)))

  8. 21.03.17 10:51 Tazo

    ja oczywiscie tez czekam na nowych sponsorow ale tez i na dobra pogode aby ruszyla wkoncu budowa boiska treningowego =)

  9. 21.03.17 10:30 benislaw

    W piatek Panowie tylko 3 punkty. Brawo Prezesie czekamy na nowych sponsorow .

  10. 21.03.17 09:56 Edward

    Wyplaty na czas do tego boisko treningowe to jest podstawa

  11. 21.03.17 07:25 Tur

    Powodzenia, prezesie, dobrze, że wreszcie przemówił pan do ,,ludu Stomilu,,!

  12. 21.03.17 01:24 Hector83

    Dziękuję za wywiad Panie Prezesie, w klubie powiało normalnością, na prawdę chciałbym wierzyć w tą spłatę zadłużenia może nie do końca marca, ale w niedługiej przyszłości. Brak zadłużenia i większa transparentność w klubie na pewno ułatwi pozyskiwanie nowych podmiotow, nie tylko tych dużych, ale i tych mniejszych. Wybudowanie boiska treningowego przy klubie, czy płynność finansowa ułatwi rozmowy z piłkarzami, zarowno obecnymi, jak i tymi ktorzy mogli by nas wzmocnić w przyszłym sezonie. Przykładowo, co mowił Jasiu Bucholc gdy przechodził do Wigier? Że przed końcem kariery chciałby zaznać trochę normalności, a tego od dawna w Stomilu brakowało. Gorąco wierzę w lepsze dni dla Stomilu, i trzymam kciuki! A do Ciebie Emilu, Krzysiu - najpierw wywiad z trenerem, teraz z prezesem, przyznam że bardzo fajnie się to ogląda, idziecie chłopaki dobrą drogą, w kolejnym komentarzu expres chętnie zobaczył bym Grzesia Lecha, i posłuchał opinii piłkarza :-)

  13. 20.03.17 23:46 number five

    Kolejny raz bajki opowiada. Kto jest w klubie od środka ten wie. Pytanie tylko jak można tak oszukiwać.?

  14. 20.03.17 23:34 Pytanie

    Czy to ojciec Kadziewicza? Taki podobny.

  15. 20.03.17 23:30 &&

    Brawo Panie Prezesie. Powodzenia. Trzymam kciuki za Pana jak i za caly Stomil. Nowy Stadion Dla Olsztyna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  16. 20.03.17 23:10 Abc

    Nikt nie robi nic bezinteresownie. Nie mam nic do niego, ale nie uwierzę , ze nie odnosi lub w przyszłości nie odniesie takich czy innych korzyści. Osobiście uważam, ze najlepszym prezesem był Kildan.

  17. 20.03.17 22:14 .

    Prezes Mariusz Borkowski mega gosc . dziekuje ze jest Pan Prezesem Stomilu! Tylko Stomil OKS!

  18. 20.03.17 22:11 Mns

    Wywiad pokazuje ile ten facet pracuje i robi dla klubu. Za darmo!!!! Rozmowy z prezesem Budimexu myślę, że przyniosą długoletnia współpracę. A ta ktora jest w tej chwilowo tylko początek

                            
                            
 _ __ ___   __ _  __ _  ___ 
| '_ ` _ \ / _` |/ _` |/ _ \
| | | | | | (_| | (_| |  __/
|_| |_| |_|\__,_|\__, |\___|
                  __/ |     
                 |___/      
 

Polecamy

Kalendarz

  • 29 kwietnia (sobota)

Godz. 16:30: Stomil Olsztyn - Forty Piątnica (Olsztyn - Dajtki, ul. Żytnia 71) [piłka nożna kobiet]

Godz. 18:30: Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce (Stadion Stomilu, Al. Piłsudskiego 69A) [piłka nożna]

  • 30 kwietnia (niedziela)

Godz. 13: Olsztyn Lakers - Warsaw Sharks (Olsztyn - Korotowo, ul. Oczapowskiego 12) [futbol amerykański]

  • 7 maja (niedziela)

Godz. 13: UWM English Perfect Olsztyn - GLKS Nadarzyn (Kortowo, ul. Prawocheńskiego 7) [tenis stołowy]

Godz. 16: KKP Stomilanki II Olsztyn - GKS Wikielec (Olsztyn - Dajtki, ul. Żytnia 71) [piłka nożna kobiet]

  • 10 maja (środa)

Godz. 18: Warmia Traveland Olsztyn - Orlen Wisła II Płock (Hala Urania, Al. Sybirkaów 36) [piłka ręczna]

  • 14 maja (niedziela)

Godz. 11: UWM English Perfect Olsztyn - Warmia Lidzbark Warmiński (Kortowo, ul. Prawocheńskiego 7) [tenis stołowy]

Zobacz także

Twitter