Nowe logo Stomilanek. Fot. stomil.net

Nowe logo Stomilanek. Fot. stomil.net

KKP Stomil Visacom zmienia nazwę

07.02.17 11:53   rys   22  

Od nowego sezonu formalnie Kobiecy Klub Piłkarki Stomil Visacom Olsztyn będzie miał nową nazwę. Klub jednak już teraz prosi media, żeby w publikacjach podać nową nazwę klubu, czyli KKP Stomilanki Olsztyn.

Zespół trenuję oraz prowadzi Dariusz Maleszewski. Stomilanki występują obecnie w rozgrywkach I ligi kobiet.

Tagi: KKP Stomil Visacom Olsztyn KKP Stomilanki Olsztyn

Komentarze

  1. 08.02.17 21:02 heh

    i nadal, jedziesz dalej

  2. 08.02.17 17:17 ha

    Ze swoim "bólem dupy" jesteś naprawdę oryginalna/y ... A czy zero, czy nie na szczęście nie Tobie to oceniać, ale dzięki mam się dobrze.

  3. 08.02.17 16:50 heh

    szkoda ze nie stać cie na nic orginalnego, ale co sie dziwic 0 nawet w internecie to nadal 0

  4. 08.02.17 16:09 ha

    Widocznie masz ból dupy, skoro odpisujesz i możesz jedynie tu zaistnieć, śledząc moje wpisy ;) Mamy fajną bekę.

  5. 08.02.17 15:49 heh

    Widzisz to jest ten bol dupy u ciebie, nadal tu jestes, tylko tu mozesz zaistniec, swoimi smiesznymi atakami i podgryzaniem, ale jak to mowia, psy szczekaja karawana idzie dalej

  6. 08.02.17 15:46 he

    Szkoda, że "mówienie" o was nie przekłada się na ilość kibiców na waszych meczach.

  7. 08.02.17 15:42 he

    Skąd ta pewność ...

  8. 08.02.17 15:37 heh

    uhm, pewnie wiesz lepiej, znawco wybitny, w kazdym razie o nas mowia, a o tobie nie

  9. 08.02.17 15:04 he

    Nie ignorancja a fakty. Jesteście tak popularni (znani), jak tenisiści stołowi (bez obrazy) UWM English Perfect Olsztyn.

  10. 08.02.17 14:31 heh

    i to wlasnie jest to, ignorancja

  11. 08.02.17 14:07 he

    W tym sek, że wasz klub nie ma historii ;)

  12. 08.02.17 12:27 heh

    znałbyś trochę historii to byś wiedział, ale po co ?

  13. 08.02.17 11:26 he

    Błąd w rozumowaniu ptysiu. Tym razem to nie ja ;), ale faktycznie bieda skoro nie stać was na jakiegoś grafika, który zrobi jakiś oryginalny herb klubowy.

  14. 08.02.17 11:17 heh

    Tak? To ciekawe z tym herbem, jakby do kogoś należał to pewnie ten ktoś by zwrócił uwagę. Ja komentujębo mnei interesuje a ciebie nadal dupa boli. Wracaj do budy

  15. 07.02.17 22:06 hihi

    Herb tez jest nie wasz uzupatorzy

  16. 07.02.17 21:33 he

    Piszesz ptysiu ze swojego przykładu

  17. 07.02.17 20:46 heh

    nie, bo dupa cie boli.

  18. 07.02.17 19:55 he

    Bo mam ochotę.

  19. 07.02.17 19:31 Heh

    Skoro ciebie nie interesuje to po co komentujesz?

  20. 07.02.17 19:22 he

    A kogo to ...

  21. 07.02.17 14:06 kos

    Po pierwsze taka nazwa już funkcjonowała nieformalnie od około roku. Pamiętam jak zadawałem tu na forum pytanie o zmianę nazwy, bo „Stomilanki” w nazwie klubu przy różnych okazjach pojawiała się właśnie od roku. Czyli to żadna nowość. Nowością jest oficjalne potwierdzenie, czyli de facto zmienia się w de iure. Po drugie gratuluję awansu do finałów Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu, bo w ekipie UWM-u były byłe i obecne zawodniczki i chyba tylko „Wama-Sport” o tym wspomniała. Po trzecie mam nadzieję że szybko poznamy osoby które dołączyły do zespołu seniorek, a które można było zobaczyć na zdjęciach ze zgrupowania w Ornecie

  22. 07.02.17 12:48 kibic

    Wreszcie da się odróżnić te kobiece drużyny.

                           
                           
__   ____ ___      ___   _ 
\ \ / / _` \ \ /\ / / | | |
 \ V / (_| |\ V  V /| |_| |
  \_/ \__,_| \_/\_/  \__, |
                      __/ |
                     |___/ 
 

Najnowsze artykuły

Twitter