Emil Marecki, Krzysztof Betkier i Adam Łopatko. Fot. Paweł Piekutowski

Emil Marecki, Krzysztof Betkier i Adam Łopatko. Fot. Paweł Piekutowski

Rozmowa z Adamem Łopatko. ZOBACZ WIDEO!

06.12.16 11:10   -   72  

W środę (30 listopada) gościem w studiu portalu sport.egit.pl, zlokalizowanym w Restauracji Lago nad jeziorem Ukiel, był trener pierwszoligowego Stomilu Olsztyn, Adam Łopatko. Emil Marecki i Krzysztof Betkier wraz ze szkoleniowcem podsumowali minioną rundę, rozmawiali o przyszłości drużyny oraz na temat transferów. Zapraszamy do obejrzenia wideo!

Tagi: Stomil Olsztyn Adam Łopatko

Komentarze

  1. 12.12.16 20:05 stomil ssie

    problem dziewczynek z olsztyna a to trener slaby a to hajsu nie ma co jest z wami konfidentami

  2. 11.12.16 22:13 Łopata

    łopata jak ty kórwa lubisz srać w swoje gniazdo. Łapiesz frajerze kilka etatów i uj z tego. Kasa sie liczy. a pierdolenie że boisko w Dobrym Miescie jest nierówne to mówi prezes tego klubu, który na dzien dobry opierdolił chłopaka do Lecha poznań a klub grosza nie powachał. Zajebac taka gnidę jak ty . Kopałeś dołki pod Kaczmarem i Jabłońskim imam nadzieję że po 2 meczach wpierdol z Sosnowcem i Katowicami wyjebią cię na zbity pysk

  3. 06.12.16 14:56 Odboj

    A jak to było z 13 punktami trenera Jabłońskiego?. 3 punkty walkowerem i 3 punkty wywalczone przez trenera Łopatkę. To zostaje tylko 7 punktów. Jakoś malutko .

  4. 06.12.16 11:10 Bv

    ,,Trenerze" - Stomil ma 22 punkty, a nie 25. Panie Łopatko, jak długo będziesz jeszcze wspominał trzy punkty zabrane przez PZPN? I twoje kolejne alibi to punkty stracone przez sędziego w meczu z Chojnicami. Ok, a może przypomnieć ci, jak spuściłeś Stomil sportowo z I ligi i zostaliśmy w niej tylko dlatego, że PZPN wyrzucił Kolejarza Stróże? Wtedy byłeś zadowolony z prezentu, obłudny gościu?

  5. 06.12.16 08:23 Odboj

    Wiedza i inteligencja Trenera Adama Łopatko bije was niby kibiców na głowę. Trenerze pracuj dalej z takim zaangażowaniem jak do tej pory dla dobra stomilu Stomilu.

  6. 05.12.16 22:59 olsztynianin

    panowie wychodza z Was straszne kompleksy, zwlaszcza Jacek z Mlecznego. Gdyby nie Lopata to ten zespol zdobylby 15 pkt a nie 25. ten klub nie ma prezesa, nie stadionu, nie ma boiska treningowego a ma kibicow i niezlego trenera. Zejdzcie wiec na ziemie i cieszcie sie, ze mamy Lopate

  7. 05.12.16 21:48 Morag

    Stomil spadek jak nic. Bez kasy ,trenera i dobrych napastników etc

  8. 05.12.16 17:15 Analiza

    Największym problemem jest pozostawienie Łopatki na stanowisku trenera. Nie będzie zmiany trenera, nie będzie I ligi w Olsztynie.

  9. 05.12.16 15:30 Daniel

    Jak Stomil spadnie to tylko i wylacznie przez ciebie Panie Adamie

  10. 05.12.16 14:58 Rrr

    Kopal kopal az wkoncu zakopal. Kto maczal palce w odejsciu Trenera Jablonskiego?

  11. 05.12.16 14:44 Guzy

    Jaki prezes i trener taki klub.

  12. 05.12.16 14:24 aa

    Prawda jest taka, że ten klub nie ma racji bytu.....

  13. 05.12.16 12:40 Redrfcfvfvgvt

    No wlasnie czlowiek codziennie wchodzi na strone i liczy na jakiegos slawnego pilkarza i doswiadczonego ze zasili Stomil

  14. 05.12.16 11:41 ??

    Kiedy info o transferach?

  15. 05.12.16 10:15 Bid

    Szkoda szkoda Zahora tez licze ze zagra w pierwszej 11 Stomilu w rundzie wiosennej. Zdrowka Zahor

  16. 04.12.16 22:56 Bronek

    Super ze w Stomil dalej jest Lech. Jeden z moich ulubionych piljarzy.Grzesiu graj w Stomilu nawet do 50siatki. Za Tomka Zahorskiego trzymam kciuki .Tomek wracaj na boisko tez jestes mega grajkiem licze na twoj powrot. Trener do zmiany

  17. 04.12.16 21:41 Edward

    Moglby sie nadac jestem za jego przyjsciem

  18. 04.12.16 21:33 Figaro

    Chinyama jest testowany przez Polonie Bytom. Dzis wystapil w sparingu przeciwko Zaglebiu Sosnowiec i strzelil bramke. Brac go do Stomilu! Dobry grajek mimo wieku robi zamieszanie w polu karnym.

  19. 04.12.16 20:48 the core

    No nareszcie. Przekonał mnie Pan. Bardzo mi brakowało takiej rozmowy o drużynie, rozgrywkach i Panu. Przez całą rundę niczego ciekawego na pomeczowych konferencjach Pan nie mówił. Zachęcam aby opowiadać o meczu tak jak Pan opowiedział o całej rundzie. Chociaż brakowało mi jasnej odpowiedzi dlaczego Żwir po kontuzji nie grał i jasnej deklaracji co z Nishim, Kunem i Ratajczykiem. pozdrawiam

  20. 04.12.16 18:31 Trex

    Pamietamy nauczycielu jak Stomil spad pid twoja wodza

  21. 04.12.16 17:54 @Jacek z Mlecznego

    Dupoliz!

  22. 04.12.16 16:33 Drek

    Dwa ciezkie mecze wyjazdowe na poczatek z zaglebiem sosnowiec i gks katowice. Mecze o posade lopatki. Zobaczymy. Czy wraz z wiosennym sloncem bedziemy witac w Olsztynie nowego trenera? Mam nadzieje.

  23. 04.12.16 12:50 Ff

    Jestem jednego ciekawy jakie mega transfery chce zrobic lopatko? I jest to taka wielka tajemnica bo inni menagerowie to ogladaja. Mam nadzieje ze nie jakies ogorki z 4 czy 3 ligi. Kiedy jakies informacje o transferach?

  24. 04.12.16 12:12 Burek

    Slaby trener

  25. 04.12.16 09:22 Rewia

    Odejdz Lopatko

  26. 04.12.16 00:58 Bodziu

    Dlaczego? Powinna??

  27. 03.12.16 23:38 Sympatyk Stomilu

    Trener Lopatko to osoba ,ktora powinna trenować Stomil czy się to komu podoba czy nie.

  28. 03.12.16 22:35 Jacek z Mlecznego

    Odnośnie materiału wideo... Obserwując z trybun Pana Łopatko miałem wrażenie, ze to normalny gość z małego miasteczka, jednak tu zobaczyłem aroganta, któremu wyraźnie brakuje pokory. To nie on zrobił minus trzy punkty, to nie on jest odpowiedzialny za brak bazy, on zawsze zespół przygotowuje najlepiej jak tylko może i wina leży po stronie zawodników bo go nie słuchają... No właśnie, pytanie dlaczego ? Nie ma sensu odnosić się do słów osoby, która nie ma szacunku do swoich wspołpracowników. Bo jak odnieść się do sytuacji w której trener zespołu notorycznie pomija w swoim składzie jednego z najlepszych zawodników ostatnich lat w Stomilu (czyt. Suchego) po czym gdy kończy się runda w ktorej bylo 18 czy 19 spotkań (!- kilkanaście możliwości zrobienia korekty, sprobowania czegoś innego...) Pan Adam wypowiada się przed kamerę, że wydaje mu się, że mógł postąpić inaczej !? Przecieź to jest jakis absurd Drodzy Państwo ! Podsumowując, mamy zatem trenera na takim samym poziomie jak zaplecze infrastrukturalne w naszym klubie. Ale ja nie o tym... Panie Emilu oraz Panie Krzysztofie chciałbym podziękować Wam za to, że dzięki takim pasjonatom futbolu jak Wy mamy dostęp do informacji o naszej drużynie zawsze i wszędzie, bo zdaje sobie sprawę, że nie jest to sposób na utrzymywanie rodziny, a wręcz przeciwnie zapewne trzeba czasami coś dołożyć od siebie. I właśnie za serce wkładane w rozwój 'medialno-społeczny' jeszcze raz chylę czoła. Pozdrawiam

  29. 03.12.16 17:35 Rrer

    Lopata chce siurkow sprowadzic zeby nabierali doswiadczenia przez 3 lata i potem sie chwalic ze to on ich wyszlifowal. Pseudo trener wuefista. Stomil potrzebuje doswiadczonych zawodnikow taki ktorzy z niejednego pieca chleb jedli a nie zoltodziobow z b klasy czy okregowki. Wyszlifowac haha dobry jest.

  30. 03.12.16 17:16 Lalalo

    Juz wole Chinyame niz jakis 17 latkow z okregowki

  31. 03.12.16 16:52 Dramat

    O czym wy ludzie piszecie. Chinyama to trup. On już ma ponad 30 lat i więksZość czarnoskórych zawodników ma kręcony licznik czyli ma o wiele więcej. Po drugie strzelił 1 bramkę w III lidze.

  32. 03.12.16 15:40 ///

    Nie ma watpliwosci ze afrykanscy gracze nie dosc ze sa tansi to czesto lepsi technicznie i motorycznie niz 3 ligowi gracze z Polski

  33. 03.12.16 14:58 Felix

    Chinyama by przyciagnal ludzi na trybuny

  34. 03.12.16 14:33 Rrereddxdf

    #ChinyamaDoStomilu

  35. 03.12.16 14:01 Yhyy

    Cheikh Niane dobry pomocnik obecnie gra w 4 ligowej Michalowiance Michalowice Lopatko wez go na testy

  36. 03.12.16 13:46 Tramp

    Pseudo trener!!

  37. 03.12.16 13:20 Adrian

    Lzs Piotrowka tam gra duzo czarnoskorych pilkarzy moze by wziasc ktoregos na testy

  38. 03.12.16 13:10 !

    Najskuteczniejszy pilkarz z Afryki w historii ekstraklasy . i te jesgo cieszynki po bramkach swietne. Chinyama do Stomilu!

  39. 03.12.16 13:04 Rebus

    Chinyama w 83 meczach strzelil 39 goli znam go osobiscie mega w porzadku gosc i dobry napastnik. Tylko ze lopateczka woli ogorki sciagnac z 4 ligi niz pilkarza z przeszloscia ekstraklasowa. Murzyny zawsze dobrze graja i sie staraja.

  40. 03.12.16 12:54 Rrre

    Jakis czarnoskory napastnik by sie przydal by biegal i strzelal bramki zawsze zwinni sa i nie przewidywalni Takesure Chinyama jest do wziecia byly zawodnik Legly bramek sporo strzelil

  41. 03.12.16 10:26 Seka

    Panowie redaktorzy na ty z "trenerem". Co kyniu miales do Trenera Jablonskiego? Tylko bronicie lopatke

  42. 03.12.16 09:46 Julek

    Uczyc sie tenerki prosze gdzies indziej

  43. 03.12.16 00:27 Zabi

    Jedz na ten staz i nie wracaj nauczycielu wychowania fizycznego

  44. 03.12.16 00:13 Bv

    Adamie Łopatko, jak ci nie wstyd zabierać się za prowadzenie takiej drużyny jak Stomil. Nigdy nie grałeś w piłkę, człowieku, nigdy nie pracowałeś nad poznaniem podczas meczów specyfiki futbolu, wypracowanie mechanizmów gry, czucia piłki. Czego ty możesz nauczyć zawodników w I lidze? Robisz karierę niczym Dyzma. Nie jestem pewien, czy nadwałbyś się do prowadzenia jakiegoś zespołu w III lidze. Jeśli Stomil spadnie w tym sezonie, to będzie wyłącznie twoja wina. Wyłącznie twoja!!

  45. 02.12.16 23:28 Wojciech

    Odejdz Panie Adamie Odejdz! Blagam Ciebie z calego serca Odejdz!

  46. 02.12.16 23:09 Grek

    Niech trener Borkowski przemówi łaskawie.!!!

  47. 02.12.16 23:07 Lopata odejdz prosze cie !

    #NowyTrenerDlaStomilu

  48. 02.12.16 23:00 slovian

    Napiszę tak...tłumaczenie się brakiem zaplecza jest nie na miejscu...brak powera brak profesjonalizmu...Pan trener nie potrafi dać kopa chłopakom, słaby wpływ motywacyjny, śmierdzi mi to cwaniactwem i kolesiostwem i totalnymi oszczędnościami, a to niestety doprowadzi mój ukochany klub do II ligi...trener dopiero wchodzi na pułap normalnej trenerki, ale po tym szlifie będzie za późno...Życzę chłopakom jak najlepiej, ale to nie ten TRENER, nie ten czas i tylko własnym zaangażowaniem chłopaki utrzymają ligę...potencjał jest ale...TYLKO STOMIL!!!

  49. 02.12.16 22:40 Adioks

    Ciekawy wywiad. Brawo redaktorzy.Poproszę następny taki z P.Borkowskim.

  50. 02.12.16 22:38 Prezesie pobudka!

    Zeby prezes 1 ligowego klubu nie spotkal sie z kibicami to jest serio dziwne.Nawet jakiegos wywiadu nie udzielil. To jest prezes 1 ligowej druzyny? Chyba nie. Chcemy normalnosci . Nowy trener dla Stomilu!

  51. 02.12.16 22:34 sektorówka

    Jak ten klub prezesa nie ma zacznijmy od tego. To jaki ma być trener w klubie jak sami się wybierają i każdy robi co chce. A my kibice zlewani, oszukiwani, dziadostwo.

  52. 02.12.16 22:00 ....

    Nowy Stadion Dla Olsztyna!!!!!!

  53. 02.12.16 21:27 Lukasz

    Zastanawiam sie co on robi 8 lat w Stomilu. Juz raz spusciles Stomil z 1 ligi nie chce powtorki. Stracilem troche zdrowia przez to. Odejdz czlowieku! Prezesie odbior.

  54. 02.12.16 20:28 iks

    Jakie mordy .

  55. 02.12.16 19:34 fan

    Tragiczny "trener"... słuchać nie idzie tych bzdur. On nie wie, nie rozumie, się przygląda... Chłopie won.

  56. 02.12.16 18:59 Karol

    To co powinien zrobic lopatko to powinien odejsc ze Stomilu

  57. 02.12.16 18:09 he-man

    To co powinien Łopatko mocno poprawic to motywacja zawodników przed meczem oraz taktyka. Bo to są dwie rzeczy, które na mocno rzutują, i to negatywnie, na gre Stomilu.

  58. 02.12.16 17:47 marek

    ja uważam że Artur Siemiaszko i dobry środkowy pomocnik przy zatrzymaniu najlepszych by wystarczyło do utrzymania.

  59. 02.12.16 17:26 Ewek

    Loparka wielki filozof wszystko wie a tak naprawde nie wie nic

  60. 02.12.16 16:52 Trol

    Brak Prezesa, brak stadionu, brak boiska treningowego ,brak trenera.

  61. 02.12.16 15:16 Andrzej

    Realia są takie jakie jest zarządzanie w tym klubie. Kto za to odpowiada ? Kibice ? Czy Pan który hobbystycznie jest prezesem i zrobił z tego klubu totalne organizacyjne dno ? Lepiej patrzeć na tą amatorkę i ich wszystkich chwalić, bo mają dobre chęci ? I co z tego ? Popatrz w tabele i jak wszystko w tym klubie wygląda. Zaproponują pieniądze to przyjdzie i trener. Jeśli jedynym argumentem Łopatki ma być to, że mało trzeba mu zapłacić to przepraszam. Sami sobie odpowiedzcie, czy to pierwszoligowy poziom.

  62. 02.12.16 14:54 Michał

    zwolnią Łopatkę i pierwszym trenerem zostanie Biedrzycki, tego chcecie? Wy jesteście jacyś popierdoleni, tylko narzekacie i narzekacie! Kto tu przyjdzie trenować? Budziłek? Kieżun? Zajączkowski? Ma ktoś kandydata pewnego to proszę się podzielić tą wiedzą a jak nie to zamknąć mordy malkontenci pierdoleni! Nie sra się do własnego gniazda! Wy chyba nie zdajecie sobie sprawy w jakich realiach jest prowadzony ten klub.

  63. 02.12.16 14:01 oks

    takich ludzi nam potrzeba on zna zawodnikow w tym regionie mlodych wszystkich

  64. 02.12.16 13:59 kibol

    fajna robota Lopata da se rade tylko musi utrzymac tych pilkarzy co sa.

  65. 02.12.16 13:33 Kibic

    Super wywiad Adas super ze jestes w Stomilu.

  66. 02.12.16 13:09 Warek

    Lopata odejdz

  67. 02.12.16 12:38 Zulugulaa

    Czyli zostaje na runde wiosenna :(

  68. 02.12.16 12:29 Andrzej

    Wszyscy są bardzo, dobrzy, wszyscy mają potencjał tylko punktów w tabeli brak. Może trener tego potencjału nie ma ?

  69. 02.12.16 12:26 czaro

    Pozdrowienia z Sarajeva..dzięki za dobrą dziennikarską robotę ..

  70. 02.12.16 12:19 Romek

    Wielki transfery z 4 ligi haha brawo Adasiu

  71. 02.12.16 12:19 Volcan

    Relax@ chyba ty i kilku typków co na piłce się nie zna. Jestem ciekawy co ten Trener źle robi? Bo ja nie widze róznicy, ani w punktowaniu ani w formie drużyny.

  72. 02.12.16 12:06 Relax

    Jedz do Bochum i nie wracaj pseudo trenerze. Kibice Ciebie nie chca!

                         
                         
  __ _  __ _ _   _ _   _ 
 / _` |/ _` | | | | | | |
| (_| | (_| | |_| | |_| |
 \__, |\__,_|\__,_|\__, |
    | |             __/ |
    |_|            |___/ 
 

Twitter