Drugi zespół żeńskiej sekcji Stomilu zwyciężył w III lidze kobiet. Fot. Paweł Piekutowski

Drugi zespół żeńskiej sekcji Stomilu zwyciężył w III lidze kobiet. Fot. Paweł Piekutowski

Skromne zwycięstwo drugiego zespołu piłkarek Stomilu. FOTORELACJA I WIDEO!

13.11.16 14:57   paju   21  

Tylko jedną bramkę widzowie ujrzeli w spotkaniu III ligi kobiet pomiędzy Stomilem II Olsztyn, a MOSiR-em Kętrzyn. Jedną, gdyż olsztyńskie piłkarki mimo wielu sytuacji (między innymi niewykorzystany rzut karny) zdobyły tylko jednego gola.

Stomil II Olsztyn - MOSiR Kętrzyn 1:0 (0:0)

1:0 - Chodań (73)

Stomil II: Błocka (75 Krajewska)- Krzywonos, Konopka, Komosińska (61 Goszka), Pliszka (70 Sontowska), Chwalińska (50 Olszewik), Cisz, Chudzik, Fidurska (50 Chodań), Łazarczyk (50 Wąsowska), Folga

MOSiR: U. Kozłowska - Wołowik, K. Kozłowska, Zaduszko (79 Cedejko), Dymidziuk, Subocz, Tońska, Sawczuk, Harkot, Grabias, Kordowska

W 28. minucie Aleksandra Chudzik nie wykorzystała rzutu karnego.

Stomil II Olsztyn - MOSiR Kętrzyn 1:0

Tagi: Stomil Olsztyn piłkarki III liga kobiet Marek Maleszewski

Komentarze

  1. 15.11.16 19:12 Joanna

    "W klubie panuje bardzo dobra atmosfera....." noooo widać, widać. Zjedzcie się nawzajem i spokojniej będzie. Z tego co mi wiadomo to podobno nie ma już niektorych rodzicow przy klubie. Czy to Waszym czy to Naszym. Z jednej strony można znaleźć wpisy " dziękujemy wiernym kibicom" z drugiej błotem obrzucacie. Dzieci, młodzieży szkolą się zajmijcie. Trenowaniem się zajmijcie. Kultury się nauczcie. Szacunku do starszych. A jeżeli chcecie już wszyscy być tacy dorośli to bądźcie odważni i podpisujcie sie pod tymi komentarzami. Pozdrawiam. Mama Joanna.

  2. 15.11.16 12:40 smiech

    Uwielbiam czytać te wasze wpisy. Zawsze mam z was bekę ;)

  3. 15.11.16 10:11 do rodzinka

    Czy M.C.sie napina? Raczej nie, ktos kto nie ma odwagi sie podpisac, pojechal po jego rodzinie wiec odpisal.A Ty widze kolejny gwiazdor w necie .?

  4. 15.11.16 09:13 rodzinka.pl

    To dopiero trzeba być desperatą żeby o 6.00 rano wchodzić na internet i dodawać komentarze. Sami napinacze internetowi. Wciąż ci sami rodzice. Pogonić ich na zbity pysk.

  5. 15.11.16 06:03 M.C

    Za obrazanie mojej rodziny mozesz zaras w morde dostac bo ustalic kto to napisal jest b.latwo Ppzdrawiam

  6. 14.11.16 23:01 do m.c.

    odejdz na zawsze od nas w raz ze swoją psychopatką, Odczepcie swe wrzody od naszej drużyny. Bez odbioru dla m.c. i k.m. wyjazd.

  7. 14.11.16 21:47 kibic

    Jak dla nich to nie "dla Konopy" tylko dla Pani Konopy.

  8. 14.11.16 21:43 do Gazeta

    Ty durniu.

  9. 14.11.16 21:43 M.C.

    Jak OKS przegrywa to mowicie ze slabe bramkarki .Jak OKS wygrywa to napastniczek nie ma kurde jakie wy musicie miec nudne zycie osobiste zeby ciagle szukac dziury w du..e .Przestancie zazdroscic i sie odpi...e .Do KADRY i GAZETY dla Konopy to wy buty jedynie mozecie czyscic i to jak laskawie wam pozwoli .Pozdrawiam . M.C.

  10. 14.11.16 20:48 Gazeta

    Tak, nominowana. Widać po nominacjach jaki rozrzut panuje. A opisy to już wogóle jakieś S-F. Wychowanka klubu, hłehłe taka ktora grała w innych klubach wcześniej.kłamca, kłamca.

  11. 14.11.16 17:58 Kibic

    Co za debil pdszywa się pod kadra, proponuje iść się leczyć na łeb, zamiast wypisywać dyrdymaly

  12. 14.11.16 16:03 "napastniczka"

    Ludzie, wejdzcie na boisko i pokażcie jak grać ;) my się uczymy, trener daje szanse się ogrywać i my staramy się to robić.

  13. 14.11.16 15:00 rodzic

    Cymbale ukrywający się pod 'kadra' komentarz niżej zostałeś dobrze zdiagnozowany a nawet za delikatnie.

  14. 14.11.16 14:26 do kadra

    Konopa jest tak słaba, że jest nominowana do piłkarki roku!!!!! Gratuluję obiektywizmu. Nie zazdroszczę debilizmu!

  15. 14.11.16 13:22 Think Pad

    Napastników może i nie ma, ale skrzydłowe na dobrym poziomie.

  16. 13.11.16 21:41 kos

    "kadra" Już na finałach kadr wojewódzkich, które były transmitowane wpadła w oko komentatorowi, który stwierdził że jest nie do przejścia :)

  17. 13.11.16 21:21 kadra

    konopa już dawno powinna trenować w młodziczkach bo do seniorek za duże progi. słaba jest i tyle.

  18. 13.11.16 20:34 M.

    Gra ok. Ale napastniczek to Ty, chłopie nie masz....

  19. 13.11.16 20:10 kos

    Moim amatorskim okiem to będzie tak :) Aleksandra Folga, hmm. Największy znak zapytania. Dużo sytuacji, często sama je potrafi wypracować, ale i dzisiaj, a zwłaszcza z Wikielcem to jej największa bolączka, że nie potrafi ich wykorzystać, a miewa sytuacje wyborne. Pewnie trochę pokutuje to, że stojąc wcześniej na bramce nie wyrobiła sobie instynktu "killera". Ale miejmy nadzieję że im głębiej w las, tym ten instynkt nadejdzie :) Wiktoria Konopka pokazuje że najlepsze są proste rozwiązania bez zbędnego filozofowania, bo jak ktos kiedyś powiedział piłka nożna to prosta gra: "Ty do mnie, Ja do ciebie", oczywiście tu należy dodać że to wszystko musi być robione w odpowiednim tempie. Wiktoria to ma, bo potrafi prognozować boiskowe wydarzenia. Nie wdaje się w jakieś kiwki, bo wie że nie jest napastniczką, więc przeplatanki, rulety czy inne fikołki mogą przynieść więcej szkód niż pożytku, a niestety bywa także w pierwszym zespole tak że ktoś w obronie czasami rzuca wyzwanie drugiej stronie i wdaje się w jakieś dryblingi. Wiktoria stosuje proste zasady: "Przed kozłem to przed kozłem, bo wiem że jestem niewysoka i piłka może mnie minąć". To prognozowanie boiskowych wydarzeń daje kolejny atut w postaci tego że nie biega się bez sensu i nie traci się sił. Poza tym ma chyba najlepsze wyprowadzenie piłki z linii obrony do przodu. Ale i tak najbardziej w pamięć wryły mi się te niewykorzystane sytuacje :)

  20. 13.11.16 19:00 Do kos

    A jakaś ocena zawodniczek pańskim okiem ?

  21. 13.11.16 16:03 kos

    Było blisko powtórki z Wikielcem. Szkoda że w meczach gdzie zdecydowanie dominujemy wykorzystujemy średnio co 10 sytuację. Pewnie gdyby obliczyć stosunek wypracowanych sytuacji do strzelonych goli to byśmy w takiej statystyce zajmowali w tej chwili ostatnie miejsce. Przeciwnicy nie potrzebują aż tylu sytuacji by nam wcisnąć bramkę.

 _                
| |               
| |_ ___ _______  
| __/ _ \_  / _ \ 
| ||  __// / (_) |
 \__\___/___\___/ 
                  
                  
 

Najnowsze artykuły

Twitter